» »

Kako bi gledu na ekran druzga pcja na mrezi?

Kako bi gledu na ekran druzga pcja na mrezi?

Kmet ::

zanima me ce je mozno dostopat do screena oz ekrana druzga pcja na mrezi... in sicer

mas 5 racunalnikov na mrezi in en k je pac sef.... in ta bi rad vidu kaj delajo usluzbenci brez da bi oni vidsl da so pod nadzorom....
dostopat se da prek oddaljene pomoci... samo ce nekdo dela na unem pcju skensla povezavo...

ma kdo resitev ?

hvala lepa
jebes tehniko

MihaFirst ::

VNC :D
www.gamma.si

asdasd11 ::

ja VNC je za to najboljši.
ps.tudi sam ga uporabljam
.:Phoenix:. C.S.I.

Kmet ::

kako se to nastima tud sanja se mi ne?
sm zloadu pa installeru...zdej sm pa u skripcih :)

tnx za pomoc...
jebes tehniko

pviran3 ::

1.Na oba računalnika namestiš ta program in nastaviš geslo.
2.Pri urci moraš vidt slikco VNCja, kar pomeni da deluje.
3.Nato na rač, na katerem bi gledal sliko druzga rač odpreš VNC Viewer in vtipkaš IP ali ime rač, katerega bi rad gledal, seveda vtipkaš še geslo rač.
4. Zadovoljno gledaš namizje druzga rač in mu mešaš štrene :D

Kmet ::

tnx privran.... ratal... smooth operater :D

zivjo, pa hvala vseem
jebes tehniko

bosmla ::

se sam mam vprasanje: Kako pa naredit, da ne serverju ne bo ikonce (torej, da nadzorovani sloh ne vidi, da ga gledajo>:D )?

pviran3 ::

Opcije ni (le zakaj) :\

Obstajajo pa neki hacki, ki se dajo dobit na warez.

Gwanaroth ::

Namesto VNCja, priporočam Remote Administrator, ki ponuja precej dodatnih možnosti + omogoča skrivanje tray ikone.
Lights often keep secret hypnosis..

bastadu ::

Namesto VNCja, priporočam Remote Administrator, ki ponuja precej dodatnih možnosti + omogoča skrivanje tray ikone.
Edina slabost: ni free:|

antonija ::

@Kmet: Ce to delas kot sef na sihtu dej mal zakone precekirat, ker to zna bit ze kaksno krsenje zasebnosti ali kaj podobnega...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

rebro ::

Bok!

Js sam uporabljam Remote Administrator 2.2,obstaja pa že mnda 3.0, ki je samo malce polepšan...2.2 je ful dober, pa še zlo easy za poganjanje za računalnik...gor maš opcij ogromno, res vse, kar hočeš: remote control, remote view, FTP(ki je resda bolj počasen, vendar za male fajle kot nalašč, pa še posebej ga ne rabiš nastavljat) in telnet...imaš možnost nastavljanja porta, možnost skritja tray-a...v bistvu vse.

Jaz ga uporabljam za dostop na server, kjer mi remote connection v windowsih zmeraj nalaga poldrugo stoletje, RAdmin pa kar skoči gor, uporabljam ga preko ADSL1M/256k, vendar tudi prek pizzicato povezave ni dosti slabše...

LP ... Rebro


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddaljeni restart in logon

Oddelek: Pomoč in nasveti
131524 (1288) Tr0n
»

Trenutno naj brezplacen program za povezavo namizja

Oddelek: Omrežja in internet
141790 (1413) Bug
»

Povezava dveh računalnikov - VNC različice

Oddelek: Programska oprema
112848 (2474) #000000
»

Polna kontrola drugega PCja/desktop/remote

Oddelek: Pomoč in nasveti
81181 (1068) Racunalnik
»

Oddaljen dostop - NUJNO !

Oddelek: Programska oprema
121604 (1424) Ex0rC|5t

Več podobnih tem