» »

Izklop diska na komando?

Izklop diska na komando?

Racunalnik ::

Imam 2 diska v kisti,bi pa rad da glavni C se ne rabi ugasta,bi pa ugasal drugi disk ki ga rabim na recimo 3 dni,zato bi najraje videl da se sploh ne prizge ko prizges PC ce je to mozno zaradi biosa,naj bi bilo ker je sata 2 in te delujejo kot plug &play.
Sedaj imam v properties nastimano da se diski izklopijo,stem dosezes to da se C ne ugasne zato ker nonstop dobiva podatke recimo od p2p programov,drugi disk se ugasne po 10minutah,ampak vseeno vsake toliko cajta slisim da se izklopi drugi disk,to pomeni da se zgleda priziga in ugasa.Pa se vedno ta ukaz velja za oba diska,dobro bi bilo da bi samo za enega.
Vcasih mi je to se kr vredu delalo ker ko sem hotel it na direktorij na drugem disku je trajalo 4 sekunde da si prisel do podatkov,tako sem vedel da je ugasnjen.
Odvisno je pa tudi ce je to pocetje vredu,da ne skoduje disku bolj to ugasanje in priziganje ki ga slisim sedaj,kot da pa dela.
Potreboval bi pomoc glede tega,iz kiste ga pa ne mislim dajat ker ga rabim na 2-3 dni,odvisno kaj pocnem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdaj bo zunanji disk odslužil svoje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323616 (2929) MaTTe
»

Čudno oglašanje računalnika

Oddelek: Strojna oprema
202169 (1822) Grizzly
»

Seagate ST3320620AS in cudni zvoki?

Oddelek: Strojna oprema
121144 (1055) KTr1sk
»

HITACHI 7K250 160GB 7200 ATA133 8MB po štirih mescih šel žvižgat rakom.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835688 (3544) SebaR
»

Včasih mi javi DISK BOOT FAILURE...

Oddelek: Strojna oprema
271458 (1101) drejcmb

Več podobnih tem