» »

Sesuvanje

Sesuvanje

Neo32 ::

Ok od kr sm mal navil procesor z FSB-jem mi skoz neki steka, sesuva, blu screene daje pa take butaste reci, k men spljoh niso vsec. Recimo prej sm imu navitga na 1100 in sicer 11X100 pa mi se napetosti ni blo treba dvignt k se ni nc sesuvov, zej k mam pa 116X9,5 pa skoz neki crkava pa steka. V cem bi bil problem?

Konfig:
Duron 950
Abit Kt7e
IBM DTLA 30GB
Abit Au 10
Geforce mx200


Evo se slikca kuko mam popedenan(kao) zej:

PS: Mozn da slikca ne dela, ker zej k me ni doma je cist mozn da se komp sesuje zaradi prej navedenih stvari:D
Neo32 (c)

chucki ::

zviši voltažo pa bo!!!!! delovalo!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Neo32 ::

Misls? HHmmm sam kulk, to je zej vprasanje.:)
Neo32 (c)

_Mortal_ ::

Dokler bo stabilno
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Dokler ne bo stabilno
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

krucymucy ::

sej proc preboli tud 2.2V - preverjeno...

ChiefThunder ::

sam na temperaturo morš pazit... drž pod 60 stopinj...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

krucymucy ::

lej še to:

Zgodovina sprememb…

Neo32 ::

krucymucy: bojda slika ne dela :D
Neo32 (c)

Neo32 ::

Am kero napetost morm pa ze zvisvat I/O al Core? S kemru programam res stestiras ce je comp stabilen? Ok igrs se mi ne da spilat ene 5 ur, bi ponoru zravn.
Neo32 (c)

ChiefThunder ::

glavna je vcore voltaža, to dvigni... za stabilnost uporabi stability test, ki ga najdeš pod download sekcijo...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tec ::

Ce navijas prek FSBja je dobr tudi IO mal zvisat. Drugace pa Vcore dvigni na maximum, ce mas dobro hlajenje.

Neo32 ::

Evo Vcore je na maximum to se prav 1,85V I/O je na 3,7V hitrost proca 1115 Mhz-jev temperatura pa 42°. Stabilnost je pa se v fazi preverjanja, ne vem ce ne bi to kr cez noc naredu ene 3 divx filmcke zalaufov pa playlisto naredu da se celo noc sucejo naokol, pa se Prime-a pognov, pa se kaksn tak pozresn program pognov pol bomo pa vidl, kr bo pa bo.:D
Neo32 (c)

Neo32 ::

Hja, navijem proc vse dela stabilen je, pa vse to samo edin problem je kadar kol misko premaknem neki zaskrta v zvocnikih. Sej konfigutracija je ze zgorej, tko da kaj bi se tuki dal pomagat.?????:\
Neo32 (c)

pbezja1 ::

Pozdravljeni !

Ves zakaj ti skrta po zvocnikih.Mislim da je problem v frekvenci.Pravis da imaš zunanjo frekvencu na 100 oz. 116. in je finta v tem da ti te frekvence zvocna pac ne podpira.Normalno je frekvenca zvocne okoli 100 Mhz in ti imas vec in mislim da je v tem vzrok.

LP :)

krucymucy ::

pa da ji jebem :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

Neo32 ::

Em, slika ne dela.:)
Neo32 (c)

krucymucy ::

em slika dela - samo sem zato potlačil svoje namerno bojkotiranje M$ in uporabil IE6 :'(
sicer pa uporabljam mozillo pa se ji pri sliki zalomi :D
DDR ni to kar smo pričakovali!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

minimetro ::

Po mojih testih je tko. Mam Abit KT7a pa durona 650@1008Mhz. Sistem mi deluje stabilno le do FSB-ja 136/34 pol se pa začnejo vragolije take in drugačne.
Voltažo dvign do podna I/O voltage kokr sistem podpira cca(3.60V) - (3.90V) pa z multiplajerjem dviguj. Hitros je odvisna od tvojih vodil, zato ti pa sesuje sistem oz. šteka. najdi stabilno frekvenco ***/33 "recimo" k ti bo ta stabilno delala pa dviguj FSB. K najdeš še to pa dviguj multiplajer. Neki tazga pa bo delal

Pazi na Temperaturo!
Gone whit the wind


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overclockanje e6550 ter težava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1108243 (6579) Gregc69
»

FSB in ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
593431 (2870) morphling1
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704567 (3889) AtaStrumf
»

ABIT KT7/KT7A Voltage Mod (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
663782 (3252) morphling1
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245663 (4148) msmiha

Več podobnih tem