» »

Dva monitorja

Dva monitorja

CCD ::

Zanima me par stvari, predvsem zakaj je sploh dobro met dva monitorja (poleg tega da maš v grafičnih programih več površine), se pravi zakaj naj bi si jaz to omislil? Pa še nekaj, ali morata biti monitorja obvezno istih velikosti?

Uporabnik ::

če ne veš, pol ne rabš

monitorja mata popolnoma ločene nastavitve

CCD ::

"če ne veš, pol ne rabš" mi nč ne pomaga, ker jest to rabm in sicer samo zaradi ene stvari - da bi mel večjo površino v programih kot so Flash ali Fireworks. Zanima me, če je to še kako drugače uporabno.

JLP ::

Kr fajn je uporabn. Recmo na enmu ekranu maš sam površino za pisat/programirat na drugmu pa toolbare pa palete pa podobno navlako k ti lahk recimo med urejanjem hodjo na pot. Al pa na enmu ekranu nekej delaš na drugmu maš pa DVD film k ga umes če maš cajt gledaš. Tud eni špili majo podporo za več monitorjev, Recimo Fligh Simulator k maš nek pogled nek pa instrumente.
Koko je z uporabo resolucij pa to je pa sicer odvisn od grafične sam ponavad maš lahk nek enga 22" nek pa 15"
Live long and prosper!

bastadu ::

Ni nujno da so iste velikosti in tudi ni nujno, da imata obadva monitorja enako resolucijo. Skratka, nastavitve lahke nastavljaš neodvisno na vsakem monitorju, skupno jima je samo namizje... drugače pa je zelo uporabna zadeva...

Uporabnik ::

če vez da rabš pol pa ni logično da sprašuješ zakaj je dobr met dva monitorja.

sicer sem pa lepo odgovoril, monitorja imata poplnoma različne nastavitve, odvisno od grafične, torej en 14" in en 17" lcd al pa karkol...

CCD ::

Uporabnik: Jest vem samo za eno stvar da rabim, zanimalo me je še za kaj drugega je fajn met dva monitorja in sem kasneje dobil čisto zadovoljiv odgovor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS z novimi očesu prijaznimi malimi prenosniki po Applovih stopinjah

Oddelek: Novice / Procesorji
435154 (3384) Jst
»

Zanimiv par: velik in majhen monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
5510425 (6178) kuglvinkl
»

Dva monitorja na eni kišti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19318762 (12278) Ursus
»

Nova anketa: število monitorjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
10311555 (8423) Matevžk
»

Priklop dveh monitorjev???

Oddelek: Strojna oprema
71539 (1477) kuglvinkl

Več podobnih tem