» »

Ta box je za v kanto!!!

Ta box je za v kanto!!!

cahahopie ::

Tole škatlo...
AMD TB 1,3Ghz, MSI K7T Turbo Limited KT133A VIA chipset, Kyro2 64Mb, Poneer 106S DVD-ROM, 256 SDR SDRAM in 20Gb IMB IDE sem kupil julija 2001 (torej lani)... pri eni levi firmi...in od takrat ne dela čist tako kot bi moglo bit...
Da malo opišem zadevšno...kot prvo sem sem se na tem forumu pritoževal, da vidim popačeno sliko v IE in Photoshopu... sedaj, ko sem naložu WinXP teh problemov nimam... imam pa grozovite probleme pri igrah! Npr... pri igri Empire Earth me kar ven vrže al pa zabrejka špil (mam nastavlen na 1024x786x32 kar je za Kyro2 najbolša resolucija, ker se odreže bolje na višji ločljivosti in 32 bitnih teksturah)..potem v igri Comanche4 je sama tema, potem pri AvP2 me vrže ven iz igre... in napiše nek error, ki pa je povezan s PowerVR kar pa ima opraviti z grafično. Vse te igre sem preizkusil na WinXP in Win2000. Na obeh sistemih NIČ! Pozor! Moram pa povedat, da mi na grafični crkuje ventilator in zelooo brni! Nekdo mi je svetoval, da bi ga naj podmazal.. a to dolgo ne bo držalo..zato sem pri Mlacomu naročil Cyristal Orba...
Torej je mogoče kriv premalo hlajen GPU.. ker vidim, da najbolj zafrkava grafična. In pozor! Ne mi omenjat kaj v zvezi z driverji! Ker sem zato že zdavnaj poskrbel.. za vsako zadevo so ta novi. Tudi za lov za morebitnimi patchi pri igrah sem se lotil... toda nič. Torej kva? Naj grafikuljo vržem na smetiše? In prosim ne mi govorit naj nesem nazaj in reklemiram, ker je folk pri podjetju kjer sem to kupil arhaično zaostal (za TT še slišal niso.. JAO!).
Hmm... zamenja kdo svojga GF3 za mojga Kyrota2?:D
Ma kdo kakšno idejo kva nardit? Bo mogoče boljše hlajenje pomagalo, ker sem kristalca že naroču!
lp

mfurla8 ::

Po mojem je za to kriva grafična, sicer Kyro kartic ne poznam. Poskusi si sposodit kartico pr kakšnem prijatelju in jo zamenjaj pa boš vidu.
Dvomim da ti bo kdo zamenjal GF3 za Kyro.:>>> Si malo preveč optimističen.

Binji ::

Hm... kaj niso bli eni taki simptomi za okvarjene proce? Al so bli to sam Duroni? Mas kej okruseno jedro?
Drgac pa probaj z drugo graficno pa bos vidu (a je kdo reku garancija?)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211392 (1097) Senitel
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
575124 (4429) Shadowman-x
»

grafična kartica !

Oddelek: Zvok in slika
311942 (1501) ABX
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
615018 (4014) Paramedic
»

kyro II ali GTS 64mb

Oddelek: Kaj kupiti
231923 (1580) OldSkul

Več podobnih tem