» »

[VS2005] Program ne deluje na drugih rač.

[VS2005] Program ne deluje na drugih rač.

TheCyborg ::

Pozdravljeni!

Po novem sem začel pisati programe v visual studio, in vse lepo in prav, dokler ne pošljem programa kolegu na 'test', in mu programa noče zagnati. A morm na kakšen poseben način skompaljat program ali kako? Jaz dam build solution, ter start debugging.

Zna kdo pomagati?

Rapsey ::

Najverjetneje potrebuje .NET 2.0

Vesoljc ::

ja, verjetno rabi .net runtime. pa zbildaj release konfiguracijo, ne debug. ponavadi moras dati zraven tud kak msvcrt.dll.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

TheCyborg ::

Hvala, to bo verjetno problem.

Še nekaj me zanima, je možno program skompaljat, brez 'podpore' net framework-a, oz. da bi lahko na računalnikih, ki nimajo net frameworka, deloval program?

Gundolf ::

Če pišeš v C++ ja, VB in C# pa mislim da obadva delujeta le še v .NET okolju. Pa še pri C++ moraš paziti kater projekt izbereš.

mHook ::

Obstaja tudi nek produkt ( Virtual .NET), ki zažene .NET aplikacijo v navideznem .NET okolju (ima svoj register in vse potrebno). Tako uporabniku ni potrebno namestiti .NETa in se mi zdi da tudi ne potrebuje administrativnih pravic.

Sam sicer tega še nisem uporabljal, tako da se priporočam, če bo kdo to testiral.

darkolord ::

Thinstall je huda zadevica.
Problem je edino, da se s takim linkanjem assemblijev nekako izgubi nadzor... Če izide na primer framework verzije 2.1, ki popravi kakšno pomembno napako, je to do uporabnikov v taki obliki zelo komplicirano spravit...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

atikmpag.sys BSoD

Oddelek: Pomoč in nasveti
162801 (2549) zupanman
»

Programiranje za windows

Oddelek: Programiranje
427860 (5803) Iluvatar
»

instant internet (Mobitel d.d.)

Oddelek: Pomoč in nasveti
193134 (2506) misek
»

SUN je za Javo izbral GPL licenco (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
507109 (5677) darkolord
»

Visual C++ oz. Basic ali Borland Deplhi 7?

Oddelek: Programiranje
382447 (1852) BBB

Več podobnih tem