» »

Prihaja Thermalright HR-03

Prihaja Thermalright HR-03

Thermalright HR-03

Slo-Tech - Thermalright je predstavil nov hladilnik za grafične kartice z oznako HR-03. Hladilnik je zgrajen iz štirih vročih cevk (Heatpipe-ov) ter aluminijastih reber, za učinkovito hlajenje katerih lahko uporabimo 92 milimetrski ventilator.

Ob nakupu dobimo poleg hladilnika tudi hladilna rebra za hlajenje ramov na grafični kartici, mehanizem za namestitev na kartico ter mehanizem za namestitev 92 milimetrskega ventilatorja. Kupcem bo nov hladilnik za grafične kartice na voljo v prihodnjih tednih, njegova cena pa zaenkrat še ni znana.

Več o tem v Thermalrightovem sporočilu za javnost.

6 komentarjev

mrTwelveTrees ::

ne vem če se to splača... recimo primer; vga 7600 gs + ta hladilnik in tih ventilator... pa si blizu cene grafične 7600 gt
ok... edino tiho hlajenje pa imaš 0:)

Zgodovina sprememb…

Kato ::

Tudi hlajenje ni tako tiho kot bi človek mislil, ta in ta ,ki sta njegova predhodnika imata zelo glasna ventilatorja gor , tako da plus zelo visoke cene je treba dodati še kaka 2k za drug ventilator, brez veze je veliko boljših rešitev in tudi cenejših, res pa da kr dobro zgleda ta masiven hladilnik.

AtaStrumf ::

Jaz imam Thermalright HR-05 za čipsetu od DFI LP nF4 Ultra-D, ker je tisto default sranje gor začelo ropotat ko zmešano in sem zelo zadovoljen. Več si lahko preberete na moji strani. Sedaj je prišel ven že HR-05 SLi, ki je precej boljši dizajn, saj recimo HR-05 komaj da paše na DFI LP nF4 Ultra-D zaradi štoraste postavitve PCIe rež in še to le če prestaviš grafiko v spodnjo PCIe 16x režo, ki pa je le 8x potem ko prestaviš jumperje.

Jaka83 ::

AtaStrumf: Hja, veš kolk je hladilnikov za chipset pri katerih moraš potem prestavit grafično v spodnjo režo. Jaz čakam na tapravega, pri katerem ne bo treba nič premikat ... čeprav mi zaenkrat vent na DFIjevki dela zelo potihem.

WamPIRe- ::

@mrTwelveTrees: 7600GS že lahko dobiš silent oz. 0 dB, pravtako 7600GT

Drugače je pa hladilnik prav lep... cena bo pa pomoje da okrog 50€
lp, Jernej
Msi Z77 | Intel i7-3770K | Kingston HyperX DDR3 16GB
CM Silent Pro Gold 700W | Asus RTX 2080 | Samsung 850 EVO 250GB
Samsung 850 EVO 500GB | 2x Asus ROG PG279Q

Primoz78 ::

Vceraj sem dobil HR-01 domov...sicer je za CPU a se precej dobro obnese...seveda, v navezi z 120mm ventom...3,5ghz pri 1.42V Dual Super_pi 32MB temperatura ne prezese 53°C pri ventilatorju na 7V....ce dam vent na 12V pa ne preseze 50°C...za CoreTemp pa pristejte se 3°C...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417960 (15083) Wofk
»

A je kakšno zračno hlajenje za grafične kartice 8800?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111193 (780) pinx
»

Nova Thermalrightova "zverina", IFX-14

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
213839 (2648) Čmrlj
»

Thermalright hladilnik za socket a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121552 (1359) Jakka
»

Nova Zalman hladilnika

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
174092 (3559) antonija

Več podobnih tem