» »

Problem z diskom...

Problem z diskom...

Tsunami ::

Ojla!
Jst imam en problem...meni je šou en disk falit in zdej sm nabavu drugega.Zdej bi pa rad podatke in tudi komplet operacijski sistem k je na unmu dal na novega.Zanima me kakšne možnosti mam?IN še to tisti disk ki je kao pokvarjen...se po nekaj časa delovanja ugasne.
Prosim za pomoč...


LP Tsunami

KandazaR ::

Lahko neseš k firmam ki se s tem ukvarjajo kar je drago. Drugače pa ne moreš če je disk pokvarjen.

Tsunami ::

hja slišou sem da obstaja nek program ki ti to naredi oz ki ti prenese dobesedno enako na drugi disk...

KandazaR ::

Saj obstajajo. Samo ti imaš pokvarjen disk (verjetno elektronika). Če pa ne bi bil pokvarjen pa se bi dalo klonirati podatke na drug disk.

Tsunami ::

se pravi da taki disk je za vreč proč...al je lahko še kej iz njaga...?


lp

R33D3M33R ::

Med prenašanjem podatkov ga hladi s kakim ventilatorjem, morda se ugaša ravno zaradi tega. Mogoče ti bo pa na tak način uspelo prenesti podatke.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

balasko ::

Jaz sem imel podoben primer:

najprej sem iskal enak HD kot sem ga imel jaz, ko sem ga našel (imel ga je znanec) sem z njegovega HD dal presneti vse podatke na novi HD (katerega sem mu kupil, nakar sem elektronsko ploščico zamenjal na moj HD in si presnel na novi HD (torej sem pač kupil 2 nova HD-ka), mi je pa ostal še stari HD z novi elektoniko, ki dela še danes. To sem naredil ker sem imel podatke za službo gor, če se pač to tebi na splača boš naredil drugače, meni se je.

Sem pa probal z forami kot so hladiti HD, celo sem ga imel v zmrzovalniku. In posledica je bila čista nula. To so stvari za male otroke.

Drugače pa se mi zdi da sem komplet disk presnel z programom/ukazom diskcopy. Pojavi se moder zaslon kot pri inštalaciji Win-ov in čisto spodaj se izpisuje stvari katere se presnemavajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: balasko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trdi disk je prdnu?

Oddelek: Strojna oprema
173962 (2546) brainhood
»

Problem z zunanjim diskom - POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6111156 (10126) Jerry000
»

Kdaj bo zunanji disk odslužil svoje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323611 (2924) MaTTe
»

HITACHI 7K250 160GB 7200 ATA133 8MB po štirih mescih šel žvižgat rakom.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835681 (3537) SebaR
»

A je možno rešit podatke ko disk 'crkne'?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251561 (1178) dr.J

Več podobnih tem