» »

Maturanski izlet: Španija in Grčija

Maturanski izlet: Španija in Grčija

dejc2 ::

Povejte kje je bolj, pa tisti k greste to leto, kam kj greste, pa s katero agencijo je najbolj it.:D



Šumi je zakon !!!!!!!!!!!!!!!!

sifu ::

jest sm biu oboje...oboje je ful dobr..vseen kam gres..zur do konca...u grciji mas bl klosarijo kot u spaniji, sam to itak ni vazn

drgac govorim za kreto pa za loret de mar, za ostalo bl ne vem

||_^_|| ::

mi smo sli v Afganistan. Je blo kr ql morm rect. Sam nevem kok je zdej se ostal od tega.

NoUse4AName ::

grcija je bolj tak, umazana. Sem slisal ko je ena govorila da so spali med hrosci v hotelu.

jakinj ::

Jaz sem bil v grčiji pa je bilo vse čisto, še rjuhe so nam dnevno zamenjali, če si se zvalil iz postelje pred 1200.
Da je pa kdo videl hrošče pa jaz pripisujem, alkoholu pa psiho aktivnim substancam.>:D
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

luni ::

Rapsey ma mi smo bli v spaniji, pa smo zadnji dan spali v hroscavem hotelu. To je cist odvisno kaksno agencijo mas in kam te natlacijo.

Sam sem bil v obeh in bi se tezko odlocil. V bistvu je za glavne namene maturanca (pijancevanje in cagiranje) itak vseeno kam gres.
Artificial Intelligentia

Tr0n ::

Soncek je kewl. Mi smo z njimi sli na Malto in organizacija je bila res dobra. Dober, klimatiziran hotel, site seeing, party & drinking ;).

Elemen_T ::

hehee. Zdej boš gledal pa na čistočo. |O

Itak je maturanc zato da se žura do daske. Spal itak ne boste nix >:D

mobisuxguru01 ::

kokr so rekl v mladinini reportaži

"ma maturancu se pije, na absolventu pa fuka" ostalo tko ni važn

en namig pregurajte še 4 al 5 let pol pa :D:D>:D:D:D

NoUse4AName ::

hmm mislim da so lih uni ko so bli v tistem hotelu s hrosci sli z sonckom..

Elemen_T ::

mobisuxguru01: Hehe...kaj pa ti misliš da se dela na maturancu? >:D

DrSergioDJ ::

mi smo bli v spaniji, z busom tja, pa 1 dan v Nici ( francija ) pa monte carlu, pol pa costa brava ( zal nismo smel v loren de mar ;(( , sej bi se spizdili, sam kaj k bi nas iz sole fuknl baje ), pa je blo noro dobr. Pa nobenih hroscev, prov tak fancy hotel :D
...

Loki ::

mi smo bli v spaniji v Lloret de maru.
blo je noro, 100x bolje kot bi bilo (baje) v grciji - po komentiranju enega znanca, ki je bil tam.

mi smo sli z palmo,
z letalom tja, bus nazaj, ene 5 dni (se mi zdi) in malo pod 70000 sit. - dost ugodno.
I left my wallet in El Segundo

freserovski ::

Mi smo šli na ischio-v italijo, je blo kar ok, samo agencija ga je zasrala, je bil bol kurčev bus, pa vodič ni mel pojma, smo se zgubli večkrat, tako, da vam kar povem, ne it z agencijo Van Gogh, ker tisti, ki s(m)o šli z njo smo meli probleme, samo za info.

lp, marko
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Izak ::

Mi gremo letos 13.julija z agencijo MONDIAL na ios. Agencija ma baje kar dosti izkusenj in znajo s to stvarjo. Druči sm slišal od enih ki so že bli s to agencijo da je res carsko. Zakupijo lokal, hoteli čisti, tudi dosti sosednjih šol gre tako da ni problema. Vsekakor priporočam grški otok ios. Res otok kjer so sami maturanti/tke. :D

Binji ::

Ma kukr vids kej od okolice je isto ce bi se ga sou tud na obalo prbit sam vec kesa bi mel za pjaco. Razmisljam o tej varjanti letos za maturanca:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Za pijanice, zadetke, lude nočne žure, za zagonit keš,...
Spanija

Za ostalo Grčija.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Fella ::

Črna Gora ja ta prava izbira;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

maturanc 2007

Oddelek: Loža
51833 (1713) Matek
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364092 (3487) Fatboyslim
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231916 (1595) Gh0st
»

Končni izlet

Oddelek: Šola
241829 (1490) Jack69
»

maturanc!!!

Oddelek: Loža
222484 (2158) RoadKILL`

Več podobnih tem