» »

maturanc!!!

maturanc!!!

BaRtMaN ::

V razredu smo glih pol/pol za maturantski izlet: al naj gremo v Grčijo al v Španijo. Kam ste/bi šli pa vi? :D

Sergio ::

ΣΑΝΤΟΡΪΝΗ ΡΥΛΛΣ!!!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

||_^_|| ::

santorini rulz:), kaj pa IOS?

G[e]c ::

Grcijo, sej vsen kam greste sam pejte na kaksen otok :D

rc-car ::

Mi gremo na IOS :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Matty ::

Heh... Maturanc v spanijo, absolvent v Grcijo... :D

zile ::

CE greste na IOS, obvezno probaj "zadevo", s kladivom in celado :D , hohoho.

BaRtMaN ::

Sergio: kaj pa to pomeni? :\

Loki ::

grcija je brezveze... sploh za mlade ljudi (bo ze SHARK povedal, ce bo kej gor prsel).
spanija je tisto pravo - lloret del mar - rajska plaza, diskoteke, tut velik ostalih sol bo tam (sej nocete bit edini slovenci tam, kajne)...
I left my wallet in El Segundo

m_z ::

.... oh ja.... tut mi smo se fajtal kam bi šli, na koncu smo pristal v Lloret de Mar-u, kar pa sploh ni bistveno saj kamorkoli grejo frendi k so 4 leta skup evri singl dej, se v sekundi vse pozabi in le --> PARTY ON <--!!!!

(btw:žur se nardi tut pod hrastom v sosedovi hosti če treba...le če niste kakšna NEparty generacija, v kar močno dvomim.... :))

enjoy... jest bi tut še enkrat šou... smrksmrk...

R0K ::

Jst še pa na konč izlet v OŠ nism šou, pa še sigurn nism, da me bojo pustil zram >:D

BaRtMaN ::

Vzeto na znanje! :)

freserovski ::

Z kero agencijo pa greste???

Mi smo šli na otok Ischio-italija, pa so totalno zafukali izlet, pa še par drugim, ko so šli drugam, to je bila agencija Wan Gogh, tako, da povem, pa ni nikakršna protipropaganda (no je), samo, da vas nevjo nategnli, kot so nas:\
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Binji ::

Ma zurko se da itak povsod narest. Jst sm se predlagal da bi sli v Lucijo, dnar pa za pjaco dali ma kaj ku me nej noben poslusal..;(
Smo se pa zdej za Grcijo odlocli - Ios. In brez skrbi..celado+palco morm probat>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ChiefThunder ::

jep, mi gremo tud na Ios za 12 dni; če mene vprašaš je vožnje bistveno preveč, te čist sfuka... kva pa uni pravte, k ste že bli- je vredu dol?

aja; kar se tiče sošolcev, jih pri men kar nekaj ne gre, razloge pa navajajo tolk bedne, da te srat prime. Kako je pri vas stanje?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

T(he) Boss ::

Jaz bi se tudi sel na maturanca! Slabo je bilo edino to, da smo imeli 5 dni, od tega pa en dan tja in eden nazaj;(( ! Drugace pa smo bili v Dubrovniku, kar je bilo dobro, zato rek je blizu in se veliko prostega casa smo imeli, 2 in pol dneva!:)

rc-car ::

ChiefThunder: kaj greste to z Mondialom? Mi gremo z njim tut za 12 dni in je ful voznje z ladjo.. No ja, bo ze >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

BaRtMaN ::

O agenciji je še mal prezgodej za govort - sm šele 2. letnik pa smo se o tem en dan pogovarjal pa se vsekakor nismo mogl zment. Jst sm vsekakor za Grčijo, ker:
- vožnja z ladjo v Grčijo je zame neprimerno boljša kot vožnja z avtobusom v Španijo (še posebi ker sm 2 metra velik :D )
- v Grčiji je velik za vidt, o Španiji pa sploh besed nom zgubljal
Ena moja sošolka je tole rekla za minus pr Grčiji: podmornca nas bo torpedirala. Mislm, halo?! Neki bedni poskusi. Al pa da so v Grčiji samo kamni pa nč druzga. Žura se pa itaq lohk kjerkoli. >:D

migič ::

Mi smo bli v Dobrovniku in dalmatinke j....., ma to so ziher najlepše deklce na svetu, Hrvaško saj znate šprehat na pa španščino al pa grščino da si jezk zlomš!!8-)

Binji ::

migič: heh..pac ne govoris s deklcami..delas kej bl pametnga:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

T(he) Boss ::

Dalmatinke so res ujgn!>:D Pa se dokaj blizu je, pa se prevec te ne morejo nasrat, pa se ful domace se pocutis! To govorim za dezele nasih J slovanskih bratov! Se pa pridruzujem misli, da je vazno, da ste dobra druzba skupaj, pa da cim vec cagirate, pa bo maturanc super:)

migič ::

Binji: I kaj je to zate bolj pamntega, valde ne boš še na maturancu navijal svoje mašine?? Ej, veš kva je blo kul, moj frend je eno tk f***. da ga še zdej roka boli! kužiš8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: migič ()

RoadKILL` ::

Mah mi smo se odločil..."Sej je vseeno kam gremo...važno je, da gremo vsi skupaj...v grčijo." :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam na maturantski izlet???

Oddelek: Loža
364155 (3550) Fatboyslim
»

Maturantski izlet: Krf (TERMIN????)

Oddelek: Loža
184153 (3684) pingec
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231987 (1666) Gh0st
»

Končni izlet

Oddelek: Šola
241903 (1564) Jack69
»

Maturanski izlet: Španija in Grčija

Oddelek: Loža
172483 (2240) Fella

Več podobnih tem