» »

USB ključ Kingston: upravitelj naprav da, vse drugo ne

USB ključ Kingston: upravitelj naprav da, vse drugo ne

iNDigo_Child ::

Stvar je sledeča. Imam Kingston II usb ključ 512mb, ki bi moral delati le, če ga vtakneš v usb pogon na comp, potem bi se moglo na Moj računalnik pokazat, da je nov izmenljiv pogon. Toda meni se nič novega ne pokaže, čeprav je usb ključ noter in ga Upravitelj naprav prepozna kot Mass storage device. Na drugem računalniku mi isti ključ dela, torej ni pokvarjen. Kaj bi bilo vzrok za kaj takega?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

sloxl8 ::

Imaš mapiranih morda več pogonov ali pa imaš morda več particij in je zadnja več kot "M:\"? Sam sem imel iste težave, ko pa sem zmanjšal število particij in mrežne pogone preslikal na višje črke (od M naprej) in tako sprostil črke pogonov od J do M, se je ključ prikazal tudi v Explorerju kot Removable Disk.

iNDigo_Child ::

ne, to ni. Sumim, da je nekaj narobe z usb. Namreč, imam tudi mp3 player z mini-diskom, ki ga prav tako ne zazna kot prenosno napravo, kot to dela na drugih računalnikih. V system managerju vse prikaže lepo in prav (USB controllers-> mass storage device), V Mojem računalniku pa prav nič. Imam pa 160gb disk, razdeljen na dve particiji, disketnik in dvd-ram. To je tam kot po navadi, kakega removable diska al pa kaj podobnega pa ni od nikoder. Pri mp3 playerju bi moralo bit tud na nadzorni plošči mapa Portable media devices, pa jo nema. Dj prosm, naj mi kdo pomaga, ker sem že obupan. A je možno da je kaj v biosu narobe? Zto k bios pa tud zazna oboje, ključek in mp3 player. Za pomoč se vnaprej zahvaljujem.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

amigo_no1 ::

Si namestil driverje za čipset ?

iNDigo_Child ::

Ja itaq. Če že ful nazaj, se spomnim, da sem na začetku instaliral vse, kar je bilo na cd-ju od matične...logično da so tam tud driverji za čipset.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

full ::

Poglej kaj maš takoj za trdim diskom. Eni USB ključi hočjo bit ta prvi za hard diskom, tko da če maš CD al pa DVDrom mu v upravitelju diskov daj eno drugo črko pa bi moral delat.
You help me and I will help you. Luj :)

iNDigo_Child ::

In kje naj bi bil ta upravitelj diskov? Zto k nisem še preimenoval diskov in ne vem, kje je to?

edit: Never mind...sem ugotovu...edini problem je, da moram to probat na računalniku, ki je 60 km stran od mene...tko da boste verjetno komi drug teden zvedl, če mi je ratalo. Hvala vsem.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

nejbrž imaš mapiran mrežni pogon. eden bolj lol windows bugov je , da ga to zmede do te mere , da poizkuša usb mountat na mesto omrežnega pogona.
USBDLM reši te probleme. je pa vse skupaj grozno butasto.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

iNDigo_Child ::

Ok...tisto s črkami pogonov ni, USBDLM pa nimam pojma, kako deluje, tko da...a formatiranje diska reši to težavo?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB ključ ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
114564 (3279) denci
»

Windows XP ne prikaže USB ključka

Oddelek: Operacijski sistemi
61077 (978) primozsu
»

USB mass storage problemi

Oddelek: Strojna oprema
132740 (2454) energetik
»

Usb disk problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101704 (1358) nokia6310
»

Črka pogona USB ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
51884 (1767) Daedalus

Več podobnih tem