» »

CoD Problemi

CoD Problemi

1
2
»

jurehaup ::

Hvala, po pet minutnem igranju je delalo normalno, bom probal popoldan kake dve ali tri ure... Upam da bo delovalo. V čem je fora sploh drawsun? Ker sem sedaj to igro na novo instaliral, prej sem mel na 0 in je delalo normalno...

bdoxx ::

pri 0 vidš sonce pr 1na pa ne :D, po morda kašen fps maš vep če je na 0 =D

jurehaup ::

In kaj je boljše? Imeti na o ali 1?
V čem je sploh razlika če vidiš sonce ali ne? Se to kako pozna pri igranju?

jurehaup ::

Pa še to... Zakaj mi v igranju preneha delovati tipkovnica za kakšno sekundo? Kot da bi jo izklopil in takoj nazaj priklopil... Probal sem že vse usb vhode, pa tudi tipkovnico sem že probal. To se mi dogaja samo v tej igri, samo zadnjih 14 dni...

jurehaup ::

Zanima me kako se da rešit subnet ban, na serverju cod?

Res nihče ne ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurehaup ()

Spllash 3k ::

Lep pozdrav!

Imam windows 7 z 64- bitnim operacijskim sistemom in sicer imam problem z call of duty2 in call of duty 4! ko igram multiplayer lahko igram maksimalno 5-10min potem mi enkran zamrzne... nič ne morem narediti samo izklopim lahko računalnik. Cod2 in cod4 sem probal ponovno naložiti, zagnati program z windows XP dal sem tudi ponovno naložiti windowse ampak vse je isto.... temparatura grafične kartice med igranjem je 48-54°C ! če kdo ve o čem je problem naj mi prosim pove :s

bdoxx ::

naloži stare/nove drajvere za grafo

Robi :P ::

Spllash 3k je izjavil:

Lep pozdrav!

Imam windows 7 z 64- bitnim operacijskim sistemom in sicer imam problem z call of duty2 in call of duty 4! ko igram multiplayer lahko igram maksimalno 5-10min potem mi enkran zamrzne... nič ne morem narediti samo izklopim lahko računalnik. Cod2 in cod4 sem probal ponovno naložiti, zagnati program z windows XP dal sem tudi ponovno naložiti windowse ampak vse je isto.... temparatura grafične kartice med igranjem je 48-54°C ! če kdo ve o čem je problem naj mi prosim pove :s

https://slo-tech.com/forum/t500386/p337... to temo preber sm meu isti problem :D

tjaz051 ::

živijo jaz imam problem, ker imam cd za instalacikjo cod mw 4 in se med instalacijo ustavi ubistvu se ustavi instalacija takoj na začetku ko piše setup 7 ali nekja takega, kaj naj naredim??

Xserces ::

cod mw 4 ne obstaja...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

tjaz051 ::

kako ne mam call of duty 4 modern warfare

ja zmotu sm se mam samo cod 4


veš v čem je problem pri inštalaciji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tjaz051 ()

primozzzz ::

Mogoče je zanič CD?
NI PODPISA

tjaz051 ::

jah nevem ker sem ga naložil že prejšni teden enmu prjatlu pa je delalon njemu.

Xserces ::

prekoperi vse iz cdja dol na komp in potem štartaj setup. mogoce ti cdrom gre proti koncu
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

tjaz051 ::

ok hvala bom proabal.

l.p

hojnikb ::

pobereš ISO iz travnika in uporabiš key od original cdja ;)
#brezpodpisa
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti svoj server v Call of Duty 2 ?

Oddelek: Igre
228644 (2304) deadzone
»

Call of duty 2!ne dela server!problems!

Oddelek: Igre
275350 (3352) ViperR

COD 2 ne deluje

Oddelek: Igre
142697 (1706) Heavy

cod2 server problemi[pomoč please]- modem???

Oddelek: Igre
52415 (2341) Mavrik
»

COD2 set dedicated 2

Oddelek: Igre
63188 (3043) Mr.B

Več podobnih tem