» »

Excel- podatki o spremembah

Excel- podatki o spremembah

Šimpanz ::

Pred meseci sem naredil skupno tabelo z za nekaj zaposlenih. Tabela ima formule, ki jih uporabniki ne morejo spreminjat (celice so zaklenjene). Sedaj sem opazil, da so nekatere formule popravljene, kar po mojem mnenju nisem naredil jaz.
Ali se da v Excelu videti kdo je odklepal zaklenjene formule in kdaj se je to zgodilo.

BlackHole ::

Če se datoteka nahaja na tvojem disku, ki ni dostopen dugim (preko mreže), potem nikakor ne moreš videt, kdo je kaj popravljal, še posebej če je bil logiran preko tvojega uporabniškega imena. Kdaj je bila popravljena lahko vidiš po datumu datoteke v raziskovalcu. Lahko pa, da obstajajo še kake bolj detajlne variante, zato pa bo kdo, ki se bolj spozna, kaj več povedal.
LP Marko

Šimpanz ::

Problem je v tem da se datoteka nahaja na serverju in v njo vpisuje in jo shranjuje nekaj ljudi. Ni problem videti zadnjo spremembo, ampak ugotoviti ali je kdo odklepal zaščito s katero so zaklenjene formule.

nodrim ::

zaščito lahko nastaviš z geslom in ti v bodoče ne bo nihče brez gesla spreminjal stvari ...

... za nazaj preverjat pa mislim, da excel oz. winsi ne shranjujejo zgodovine sprememb datotek ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Excel kopiranje vsebine iz zaklenjene celice brez odklepa

Oddelek: Pomoč in nasveti
151527 (1265) mirator
»

Ali predvajanje videa iz USB pusti sledi v Windows?

Oddelek: Operacijski sistemi
343178 (2234) celebro
»

Silverlight

Oddelek: Programiranje
161644 (1301) hodor
»

prenos iz emule

Oddelek: Omrežja in internet
72560 (1706) anja:o))
»

excel 2003 - zašita zvezka

Oddelek: Programska oprema
51920 (1710) jedateruk

Več podobnih tem