» »

nakup rabljenih knjig preko amazon.com

nakup rabljenih knjig preko amazon.com

ernest1A ::

Zivjo,
rad bi kupil nekaj knjig preko amazon, pa me zanima na kaksen sistem deluje prodaja rabljenih knjig, ki znajo biti tudi 200% cenejse. A posiljajo tudi v Slovenijo, ce gre za rabljene knjige?

Hvala

SodVina ::

AFAIK v Slovenijo NE posiljajo rabljenih knjig.

smarkic ::

Prodajalne rabljenih knjig na Amazonu imajo ponavadi tudi lastne spletne trgovine, ki pa v glavnem spet ne pošiljajo izven ZDA. Poskusiš lahko še npr. pri Barnes&Noble ali drugih knjigarnah. Poštnina je kar visoka.

egomez ::

No, eno leto je mimo od zadnje objave. Mogoče se je kaj spremenilo na tem pogročju. Kakšne izkušnje?

Jaz sem jih do sedaj druge roke kupil samo na ebay-u.

egomez ::

Po naključju sem naletel na tole stran:
http://www.abebooks.com/

Prodajajo rabljene knjige po dokaj ugodni ceni. Pošiljajo tudi v Slovenijo, vendar poštnina je kar draga.
Knjige ki so v rubriki "free shipping" pa imajo znosno ceno za Slovenijo.

Je že kdo kaj naročal tukaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: egomez ()

Timmah ::

Tudi mene zanima kako je z nabavo rabljenih knjig, kajti kupujem celotno Dragonlance zbirko in do sedaj sem kupoval vse nove preko amazon.co.uk in amazon.de pa zgleda da bom moral nekatere knjige kupit rabljene ker jih ni vec v prodaji. Sicer nisem toliko obcutljiv na ceno vem samo da se na amazon.de definitivno bolj splaca kupovat nove knjige, ker s postnino vred pride ista zadeva vsaj pol ceneje. Vsak, ki ima iskusnje s kupovanjem rabljenih knjig preko neta zunaj nase drzavice, je vec kot dobrodosel opisati svojo izkusnjo tu, da se ostali vemo malo bolj orientirat.
hvala
donde esta francesca


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon USA - carina za rabljeno knjigo

Oddelek: Loža
102302 (1939) St235
»

mojaknjigarna.si

Oddelek: Loža
151838 (1141) DimmniBurek
»

Nakup knjig prek spleta?

Oddelek: Pomoč in nasveti
103927 (3170) urli
»

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Oddelek: Loža
185505 (4367) bastadu
»

Nakup knjige preko Amazona

Oddelek: Pomoč in nasveti
51529 (1496) Gandalfar

Več podobnih tem