» »

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Microsoft ::

Dans smo hotu narocit knjigo preko Amazon.com, pa mi napise tole:

*** We're sorry. This item can't be shipped to the country you selected. You can enter a different shipping address above, or you can remove the item from your order by changing its quantity to 0, then clicking the Update button. ***

Potem sem mislu, da pac tiste knjige ne posljejo v Slovenijo. Samo ko pa poizkusim to narediti z knjigo, ki sem jo narocil pred kaksnimi tremi meseci, mi napise isto.
Skratka, vsako knjigo, ki jo hocem narociti, mi blokira s tem sporocilom.

Kaj je to neka nova fora ali kaj?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Gandalfar ::

kaj ce bi njih vprasal?

Tic ::

.co.uk / .de ?
persona civitas ;>

Pithlit ::

Men dela... probal ene 15 knjig :8)
Life is as complicated as we make it...

lopov ::

Upam, da niso kaj spremenili, a se vedno se je dalo brez problema narociti v Slovenijo.

Narocas *novo* ali rabljeno knjigo? Z rabljenimi je problem, ker se jih vecinoma res ne da poslati k nam.

b.

Microsoft ::

OK, dobil sm mejl. Je napisal na vlko, samo point je v tem, da more pod nickname pisati "International shipping available".

Drgace pa na Amazon.com ne morm narocit nobene knjige. klik

No, pol sm sel pa na Amazon.co.uk klik, pa pod vecino nickname "International delivery available". Ampak vseeno ne morem narocit nobene knjige. :///


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

mare_ ::

.de?

lopov ::

Jao ... suljo -- sem te vprasal ali kupujes NOVO ali RABLJENO knjigo --> iz ZDA bos zelo tesko dobil RABLJENO knjigo!

Tvoj prvi link pa nazorno kaze, da kupujes rabljeno robo. Problem v trenutku resis, ce narocis novo.

Sklepam, da Amazon posluje kot doslej in je panika odvec.
In kot so rekli ostali za take stvari poskusi .de -- morda bo vec *srece* :))

Lp,
b.

lopov ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Microsoft ::

Tvoj prvi link pa nazorno kaze, da kupujes rabljeno robo. Problem v trenutku resis, ce narocis novo.
??? Moja dva linka kazeta na 'All'. Se pravi, da pokaze tako stare knjige, kot nove. In na vrhu so nove.
In ce narocim prvo knjigo za $29.94 (ki spada pod new), jo ne morem. Prav tako naslednje ne.

Drgace pa tvoja oba linka delata. Knjige lahko narocim (jih se nism, ker nimam kartice pr seb). Samo ce pogledas, je cena prve knjige 11kSIT, druge pa 10.5kSIT (priblizno). Malo me jezi, ko pa vidim, da se prodajajo tudi za 6kSIT...

No, hvala vseeno za linka. Bom verjetno kar narocil. Rajsi dam malo vec, pa se naucim mlao programirat Javo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

lopov ::

Ni vseeno, kako in kje isces -- lahko pise "Amazon", lahko pa "Amazon MarketPlace".

V tvojih dveh linkih je le na @co.uk v sekciji novo prodajalec Amazon, vse ostalo so "Amazon Merchants". Pri taksnem prodajalcu si vedno oglej pogoje poslovanja --> ponavadi je na strani link na to.

Drugacne so tudi cene in treba je upostevati "For buyers within the United States, shipping charges and options vary according to the product being purchased, and are listed in the chart below. Note: non-U.S. buyers at Amazon Marketplace must be located in a country covered by Amazon.com Payments."

To pa so (c/p s strani):

Amazon Payments Countries

* Australia
* Belgium
* Brazil
* Canada
* Denmark
* Finland
* France
* Germany
* Hong Kong
* Iceland
* Ireland
* Italy
* Japan
* Republic of Korea
* Mexico
* Netherlands
* New Zealand
* Norway
* Portugal
* South Africa
* Spain
* Sweden
* Switzerland
* United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland, and Wales)
* United States (including U.S. protectorates)

Poleg nas manjka (tudi) Avstrija :)

Poleg tega (preden te premamijo ugodne ponudbe) je treba vedeti se tole:
"Please note: Buyers outside the U.S. cannot purchase the following types of items via Amazon Marketplace: video games, electronics, cameras and photo items, tools and hardware, kitchenware and housewares, sporting goods and outdoor equipment, software, and computers."


Z iskanje uporabljaj polje na levi ali zgoraj, kjer preklopis na "Books" in vneses naslov/avtorja/ISBN --> pa se bos izognil zadetkom, kjer 1 od 1000 posilja v Slovenijo.

Lp,
b.

bastadu ::

Si bom malce sposodil tole temo, in sicer prvič naročujem oz. hočem naročiti na amazon-u pa mi napiše *** We're sorry, but this item can't be delivered to the country you selected. You can enter a different delivery address above, or you can remove the item from your order by changing its quantity to 0, then clicking the Update button. ***, čeprav pod artiklom (knjige) piše, da podpirajo mednarodno pošiljanje ... Hvala za pomoč!

d0rK ::

Mednarodno se ne pomeni v Slovenijo. Mogoce posiljajo samo v bolj znane drzave ala UK, Nemcija.

Samo za knjigo je pa cudno, njih naj bi naceloma posiljajo prakticno povsod. Katero knjigo pa kupujes to?

bastadu ::

Botanica's Orchids: Over 1,200 Species Listed in The New Encyclopedia of Orchids: 1500 Species in Cultivation

d0rK ::

Hmm.. Sem zadevo dal v kosarico ampak mi do koraka ko je potrebno placati ne sporoci napake.

Kdaj javi to tebi? Alernativno lahko morda kupis zadevo na amazon.co.uk. Sicer stane vec ampak mogoce prihranis na postnini.

Gandalfar ::

V katerem amazonu kupujes? .de sploh ni tako zelo drazji

lopov ::

Preveril in zadeva 100% (še zmeraj) deluje. Vidim pa, da so sedaj preklopili na obračunavanje v evrih. Pujsi!

Opozoril bi (spet!) da ne morete kupovati rabljenih zadev (po 4,15 $) ampak le nove.

Skrinšoti za nejeverneže ...





in potrditveni email ...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

GregiB ::

Pri Amazonu protestno ne naročujem ničesar od našega vstopa v EU... Namreč, da stane poštnina posamezne knjige iz amazon.co.uk v Grčijo, San Marino, na Grenlandijo in Ferske otoke (Western European Rates) 0,99 GBP, v Slovenijo pa 2,99 GBP, toliko, kot npr. na Japonsko, Zimbabve, Trinidad in Tobago in Tuvalu je pa podn...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

bastadu ::

Zanimivo, edinole enega mi je uspelo kao kupiti, le ta pa ima amazon.fr ikonico poleg oglasa. Zanima me, kje lahko bolj točno vidim, katere zadeve lahko kupujem (kot Slovenec) in katere ne, seveda me zaenkrat zanimajo le nove zadeve. Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup knjige prek amazona?

Oddelek: Loža
152291 (2015) St235
»

Playstation 3 wireless stere hadphones

Oddelek: Pomoč in nasveti
172494 (2404) opeter
»

Poštnina pri Amazon.co.uk?! Pa smo v EU al ne?!

Oddelek: Loža
1510574 (10145) GregiB
»

Naročanje knjig preko interneta

Oddelek: Loža
132749 (2584) SkIDiver

Več podobnih tem