» »

Nakup knjig prek spleta?

Nakup knjig prek spleta?

majstor ::

Zivjo!

Zanima me kje bi lahko kupil racunalniske kjige (SYBEX), da mi jih posljejo v slovenijo?
Na amazon.com, amazon.co.uk ne posiljajo v slovenijo! Pasadena.si so pa zelo drage!

Kje se splaca kupit knjige, da posljejo v SLO?

Hvala!
  • spremenil: majstor ()

Jan987 ::

Amazon knjige pošilja v Slovenijo! že večkrat preizkušeno.

BigFoot ::

Zivjo!

Zanima me kje bi lahko kupil racunalniske kjige (SYBEX), da mi jih posljejo v slovenijo?
Na amazon.com, amazon.co.uk ne posiljajo v slovenijo! Pasadena.si so pa zelo drage!

Kje se splaca kupit knjige, da posljejo v SLO?

Hvala!


Kje si dobil idejo da amazon.com in amazon.co.zk ne pošiljata v Slovenijo? Sam preko njih že več kot pet let zelo pogosto naročam tako knjige kot DVDje in vse pošljejo brez problema.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

slawc ::

Ravno te dni sem dobil knjigo naroceno pri amazon.co.uk. Poslana je bila pa iz Nemcije oz. amazon.de
LP, Slawc

Yohan del Sud ::

Za ameriške knjigarne je dobro omenit, da te bodo dodatno opetnajstili ko prasca na naši carini za davek 8,5% in stroške tovrstne manipulacije. Pri EU knjigarnah ni tega problema.
www.strancar.com

zee ::

ko sem nazadnje (februarja letos) gledal cene na amazon.com in amazon.co.uk, se je izkazalo, da je ceneje naročiti knjige kar iz ZDA. amazon.co.uk ima namreč en čuden način zaračunavanja. svoje dodaja tudi šibek (napram EUR ) dolar.

kar sem hotel povedati, je, da se splača pogledati, kje pride zadeva (naročanje+pošiljanje) cenejša.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Jan987 ::

Če vrednost paketa (izdelek + poštnina) ne presega 22€ ni nobenih stroškov s carino in dodatnim davkom!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jan987 ()

majstor ::

Meni ne dela!

Prilagam print screen!

 SLIKA AMAZON

SLIKA AMAZON



To mi napise za vse knjige, nove, used, isto iz amazon.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majstor ()

mte ::

majstor: ja to so rabljene knjige, ki imajo drugačno politiko pošiljanja (ne vem ali je to odvisno od prodajalca ali je v vsakem primeru nemogoče naročiti v slovenijo). Z novimi ni problema.
lp

majstor ::

Imas prav! Hvala

urli ::

Jaz naročam preko Book Depository. Super zadeva, zlo ugodne cene in pošiljajo v Slovenijo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup na amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
307744 (664) Steinkauz
»

Amazon.com ali Amazon.de ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
188908 (2549) Skyman
»

Amazon.com; noce poslati v Slovenijo

Oddelek: Loža
185505 (4367) bastadu
»

On-line nakup knjige

Oddelek: Loža
61752 (1576) Jochaan

Več podobnih tem