» »

www.game-area5.net

www.game-area5.net

DJRider ::

No pa da vidimo kaksno stran je kdo ustvaril...

Stran nisem naredil sam vendar sem sodeloval pri izdelavi in sem v ekipi 8)

www.game-area5.net vabljeni k ogledu in komentarji so zazeljeni :D 8)


///
spremenil naslov teme da oziva pravo vsebino
///
  • spremenil: Tody ()

klemen22 ::

1. v naslovu rečeš da si naredil stran, potem pa v bistvu da ne ampak sodeluješ
2. stran mi deluje nekako generična
3. teh strani je na netu još.
4. *

* popravek: pozabu sem prej napisat še nekaj, zdej sm pa pozabu
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

klemen22 ::

ja rekel si da so komentarji zaželjeni. Oprosti ker jo nisem prehvalil
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

DJRider ::

poglej a sem rekel da jo moras pohvaliti? pohvalno je ze to da nekdo naredi stran pa je nekaj vsebine gor za katero so se nekateri matrali in verjemi da ni lahko se posebej ce delas ZASTONJ in ti to ni poklic...

OmegaBlue ::

DJRider, prosim če se malo zadržiš in premisliš kaj si napisal pred oddajo posta. In nhaj z napadanjem uporabnikov, ki komentirajo stran, s tem ko nas prosiš za mnenje moraš biti pripravljen na dobre in slabe komentarje.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

DJRider ::

Pa a mislis da nism vedo da bo kak slab komentar... pac sm povedo tut svoje pa ko bote vi kaj takega naredili se pa javite....

Poldi112 ::

Še en offtopic komentar, ampak ker si nov na furumu si verjetno spregledal vrstico pod nickom.
Naziv omege pomeni da ga nočeš jeziti, naziv Klemena pa da ga nočeš poslušati/brati.

Sicer pa sem razočaran. Navadno grem gledat take nove strani in se nasmejim. Ta je pa kar ok. Sicer ne maram temnih, ampak ta temačnost to je tipična za gamerje (verjetno nikoli ne dvignejo rolete).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

DJRider ::

heh za gamerje pa nisi najbolje zadel... jaz jo sicer nikoli ne dvignem jo pa namestim tako da je kar nekaj svetlobe v sobi...

Zgodovina sprememb…

random ::

Logo se mi zdi zelo podoben Gamershell-ovem. Tudi vecina linkov vodi na njihovo stran, nikjer pa nisem zasledil da bi njihovo stran omenili kot vir, v novicah ali linkih za downloade.

Če je novica skopirana se obicajno doda tudi vir.
Na podstrani "O nas" imate napacno zapisan vas email naslov, "info@game.area5.net"

lp

DJRider ::

Nobena novica ni dobesedno skopirana iz nobene strani ampak ko najde nekdo novico si izpise tiste podatke ki jih rabim in malo nekaj napise in to je to... bi lahko videl ce bi jo sel prevajat da ni isto...

RedStar ::

Haha, ta tema bi prej spadala v temo Funny & Cool links kot pa sem.

Prvič kot je ze OmegaBlue oemnil: če prosiš, da tvojo stran komentirajo se sprijazni s tem, da bojo tudi negativni komentarji. Saj a ni vendar v tem glih štos, da ti nekdo poda njegove komentarje za tisto kar mu ni všeč na tvoji strani tako, da jo lahko izboljšaš.

Drugič pa je teh spletnih gamerskih spletnih strani res malo morje. Ti moraš na tvoji strani ponudit nekaj novega kar še nihče nima, nekaj izvirnega. Tako boš pridobil večje število obiskovalcev, ki pa bodo tudi zadovoljni s tem. Jaz pa na tvoji strani ne vidim nič novega, kvečjemu pusto stran z pomanjkljivostmi.

Izgled pa pač navadna tema pobrana z neta.

Tvojega obnašanja pa sploh ne bom komentiral.

Just my 2 cents.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RedStar ()

rokpok ::

pac sm povedo tut svoje pa ko bote vi kaj takega naredili se pa javite....
Ne biti tako korajžen s tem, da si predelal tale portal in tole temo...
Rad bi bil pingvin.

DJRider ::

redstar ja malo prevec sem bil zivcen in sem res malo prehudo reagiral (burna reakcija) in se opravicuje...

aja pa malo poglej koliko strani je na netu s taksno tematiko (game strani) in koliko je slo strani...

pac povej kaj te moti oz. kaj bi lahko izboljsali pa se bomo potrudili da bomo naredili stran vam prijazno...

P.S. to ni php nuke portal in smo kar nekaj spremenili in se bomo spremenili... pa ce si ze kdaj prej (pred 8.8.2006) bil na strani si videl da smo imeli drug design ki je bil 100% nas...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJRider ()

rokpok ::

Potem pa bazira na nekem drugem OS CMS-ju; kar sem hotel povedat je, da niste naredili nič takšnega, kar bi opravičilo tvojo izjavo (citirano v mojem prvem odgovoru)...
Rad bi bil pingvin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rokpok ()

'FireSTORM' ::

vidim da se ful buniš pa to, saj maš prav...you've got to fight for your right
ampak vseeno stran me ni navdušila
ok, res si vložil trud pa vse ostalo in bla bla bla

ampak meni je ta stran preveč vsakdanja, pač neki portal ki ga nikoli nebom obiskoval ker nisem neki game freak...

pač moje mišlenje

(popravljeno, ker se je nanašalo na brisani tekst - BluPhenix)
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

Prosim da se naprej vzdržuje normalen nivo debate. Če kdo k temu ni dorasel naj se vzdrži komentiranja.

DJRider, ti si pa vsekakor preberi PRAVILA foruma.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

DJRider ::

Prej ste neki govorili da naj bi naredili nekaj sprememb... kaksnih?

Gorky ::

Za začetek bi lahko napisal na strani, da je to PHP-Fusion, ker se spodobi, da avtorjem, ki so se trudili izdelati CMS napišeš in priznaš avtorske pravice. In to ZASTONJ, ko si že omenjal nekaj o tem...

Potem se bomo pa naprej pogovarjali...

lp
Jutri pa je že nov dan.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214357 (11320) Tody
»

mnenje o spletni strani

Oddelek: Izdelava spletišč
161410 (1065) radiokills

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11621980 (20468) Ziga Dolhar
»

Lajka.si

Oddelek: Izdelava spletišč
291584 (902) BIG_Yack
»

cenitev spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
321599 (1076) R33D3M33R

Več podobnih tem