» »

kako navit DURON@MSI PRO2

kako navit DURON@MSI PRO2

kacajdr ::

Ja, vem de je blo že dost napisanga o tem, ampak mene zanima, kako in koliko je kak slo-techer navil Durona (jest mam 600 MHz) na MSI K7T PRO2. Ker BIOS-update je bil nujo potreben za ta dosežek ?:|

Pretorijanec ::

ABIT KT7 RAID

Duron 750@1030MHz

msmiha ::

MSI K7T Pro2 Duron 800@1007
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kacajdr ::

msmiha, kaj vse si moral narest ?
Kera verzija biosa ? Na kolk si spravu FSB in kako.
Gotov si moral farbat mosticke L1.
Na kolk si spravu mnozilnik ?
Preden bom trgal orba s proca bi rad tocno vedel, kaj vse bom naredu.Ostali, na kolk ste kej spravl FSB na doticni plati ?:|

OZZY ::

Men gre fsb samo so 106 pri 107 pa že šteka. Z peltom in vodnim pa bo šlo še dle.

Medved ::

jz mam tud MSI pro2 plato, duron laufa lepo na 950, superorb pa hladi, temp je 40-41 stopinj, ohišje široko mcase:))

msmiha ::

Ja mogel se boš tega takole lotit.
1. Pazi kako boš dol jemal orba jaz sem že enkrat mal plato zlomu (pa ne mojo:))).
2. Prebarvaj L1 mostičke po stolpcih
3. Jaz sem nato flasal BIOS s tistim, ki sem ga njdu na MSIjevi strani. Se pravi z novim special overclocking BIOSom.
4. Množilnik sem nastavu na 9.5 in FSB na 106, Kar znese 1007. Voltažo sem pa dal na 1.85v, ker drogače ni stabilno
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BlackHole ::

Kako se naloži tisti bios, ki je namenjen za OC, ker zraven ni autoexec.bat. Si ga morš sam nardit, verjetno že, v glavnem kako ste ga vi naložili in ali se splača, ker navijat zaenkrat še ne mislim. Zanima me predvsem, če tisti 4 way interleaving kaj pospeši delovanje.

msmiha ::

Seveda se splača. BIOS pa naložiš tako, da si narediš zagonsko disketo in enostavno flasas BIOS iz diska, ker meni iz diskete ni šlo.:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BlackHole ::

Kak si pa nardim zagonsko disketo, če nimam disketnika?

McHregec ::

če nimaš disketnika bo pa mal problem edin če nardiš boot cd

BlackHole ::

Pa ne mi rečt, ds se ne da iz diska ta program inštalirat, namreč bios ni problem naložit, dajte kako idejo no.

BlackHole ::

Malo sem zabrkljal, nisem mislil program, ampak ta OC bios bi rad inštaliral z diska, kot sem že rekel, namreč tistega navadnega ni problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duron 600 na MSI-6330 OC

Oddelek: Navijanje
91071 (922) Terrier
»

Atholn 1100 OC

Oddelek: Navijanje
171136 (907) 3LeR.
»

CPU core speed 133MHz ne dela

Oddelek: Navijanje
12985 (783) krucymucy
»

problem pri navijanju

Oddelek: Navijanje
271187 (838) Binji
»

D800+MSI k7t pro 2a -> čudne frekvence???

Oddelek: Navijanje
101070 (933) kuntek

Več podobnih tem