» »

Kako preveriti razdaljo?

Kako preveriti razdaljo?

coffeetime ::

Pozdravljeni.

Mi lahko kdo prosim pove kako oz. kje naj preverim razdaljo od centrale do hiše? :\
Rad bi preklopil na T-2 ker me Telekom odira! ;(
Za info.centrala je v Goričah ( to je pri Golniku-Gorenjska ) , priključek pa na Trsteniku.Če ima že kdo v tem okolšu T-2 naj sporoči.
Hvala za odgovor.
Lp

Sandoval ::

Edini način, ki ga poznam in sem ga tudi sam preizkusil je obisk najblićje enote telekoma.
prideš lepo tja, pa rečeš, da se zanimaš za prehod na katerikoli paket od siola.
Lepo greš s tehnikom do mašine, poveš svoje naročniške podatke in medtem ko on brska po strani ti lepo podrobno pogledaš in nekje vidiš razdaljo od centrale do tvojega priključka V METRIH.:D
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

ttommy ::

Ti samo daj naročilo za T-2 po internetu,pol ti pa tako oni povejo ali je možno,ali ne in ti točno napišejo razdaljo.Že par metrov preveč oddaljenosti od centrale je preveč-vem,sem tudi sam že hotel naročiti,pa sem bil preveč oddaljen.Pol smo pa kar 4-je naročili Siol in nam dobro dela 4MB/sek.Dobili smo pa ADSL modem router,tako,da še routerja ni bilo treba kupit.
Gamer

Sandoval ::

@ttommy
Če si lahko malo izposodim temo.
A so vam nato nadgradili centralo, da ste dobili 4 Mb/s ali je bilo že prej mogoče pa ste vzeli to, kar je bilo na voljo? Ker pri nas v vasi smo ravno 4 z ADSL-om in bi radi imeli kaj več kot le en ubogi megabit.
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

ttommy ::

Ja,najprej smo naročili 1MB,samo,da smo videli kako deluje-hitrost.Potem sem pa takoj dal naročilo za 4MB/sek in po 2 tednih je že lavfalo.Dela super,sicer smo pa v dveh hišah in imamo povezano preko kablov.Sicer pa tudi 200metrov preko kabla od routerja ni problem.4MB/sek je pa možno na vseh centralah(vsaj tako si mislim).
Gamer

Sandoval ::

pri nas žal ni mogoče, kljub obljubam siola :S
tako v vasi že 2 leti in pol trpimo na 1 Mb/s.
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Sheky ::

coffeetime
Povej na keri ulci živiš pa boš dubu informacijo v ponedeljek.

Hardstyle ::

coffeetime sem ti napisal odgovor v temi t2 informacije! Pokliči na telefonsko 0590 000 00 in povej naslov pa te podatke in ti bodo povedali koliko si oddaljen od centrale po kablu!

Lp,
Rok

N-E-O ::

Meni je za zračno razdaljo povedal operater na siolu (0801000). A za točno se potem tud da zvedet?
Follow the white rabbit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšne so vaše izkušnje z SiOL trojčkom (telefonija, televizija, internet)?

Oddelek: Omrežja in internet
425316 (3849) fosil
»

Siol ADSL ali T-2

Oddelek: Omrežja in internet
382045 (1355) svecka
»

Siolov ADSL 2+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9113732 (7735) Jan987

T-2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
81288198 (45918) T-2 Info
»

Adsl in oddaljenost od centrale

Oddelek: Omrežja in internet
463773 (2734) PROTOTIP

Več podobnih tem