» »

SB live value

SB live value

Sulc' ::

mam SB live value. ko naložim sam driverje dela vse kul, ko pa naložim komplet software(pol maš vse štir kanale, prej maš sam dva), pa mi šteka. poskusu sem z update driveji z creative-ovega pagea, pa tud ni delal. kaj to biti? OS: najprej winME, potem win98. problem isti.
hvala:))

Windi ::

Si probal samo z updatom, tam dobiš zraven Mixer, Speaker, KayBoard, EAX Control Panel, AutoEAX. Če imaš samo update ištaliran ti vse normalno dela, tudi na štiri zvočnike ti mora iti, brez da bi si še druge driverje inštaliral.

karamba ::

Tudi jaz imam tega Live-a pa moram rečti, da mi dela brez problema na win 98(ko sem jih še imel), na Win Me in tudi v W2k delajo brez problema. Pa imam še vedno samo one gonilnike, ki sem jih dobil zraven, ko sem kupil kartico. To pa je že kar nekaj časa nazaj.

S kakšnim pametnim nasvetom pa ti žal ne morem pomagati.

Lp Boštjan:))

glavic ::

men v win2k delajo samo 2 kanala.
kar kol mam instaliran od creativa (audioHQ, playlauncher) mi ne delajo (so zagnani vendar jih ni nikjer vidt) , tko da ne morem nastimat 4 speakers.

kako bi drugace nastimal 4 kanale v teh windowsih.
ins. sem original driverje in SBLiveXPDrvUpdate => isti problem.
Musselli bizi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glavic ()

glavic ::

zvocna ni zjebana, ker sem jo probal pri sosedu na win98.
sem formatiral in ponovno nalozil win2k, org driverji NE delajo, sb update Ne dela.
Musselli bizi

para-site ::

jst sm instaliral za win2000 samo software liveware3 iz enega cd-ja od Jokerja, pa vse dela kot mora- 4kanali. Je pa še kar star cd, ne vem kolko številka.

glavic ::

ce bi lohk zvedel na keri stevilki ?
al pa ce je kje drugje
Musselli bizi

para-site ::

bom pogledal...
ti povem jutri, ker nimam tle cdjev

jamiroq ::

glavic ::

kx mixer mi noce delat.
napise da ne najde kxdata.zip, a zip je v istem diru :>
kr neki
Musselli bizi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: glavic ()

jamiroq ::

ahh, evo sem ugotovil kako instaliraš te driverje (v xpjih):

samo daš update driver v device managerju pa je; v ostalih winsih pa bi moral palit kxsetup.exe

kxmixer je pa krneki... sej služi svojemu namenu ampak dizajn je res zanič...

imo so ti driverji bolj rešitev v sili, saj delajo itd, vendar so, kako bi rekel... bedni;)

para-site ::

liveware 3 za win2000 je na cd-ju joker81...
veliko sreče:D

Mr.B ::

Nej gre ta Live valu kartica v K in v Tri P .
Lahko tudi druge isto zajebavajo.

Jaz do sedaj niti pri prejšnem niti dandanašnem compu nisem uspel zrihtati da dela tko kot mora. Res je da uporabljam Win2k in winXP. Ampak do sedaj sem imel vedno plavi ekran pri inštalaciji gonilnikov , tist K od emuk10.sys FY.

Sicer po krajših glavobolih začne zadeva delati , ampak nej že naredijo vredu gonilnike. Sicer nevem kako je z Live kartico brez Valu dodatka , ampak upam da imate kej manj težav z njimi. Jo pa bom 100% prodal skupaj s compom , ko bom nabavljal novo mašino . Upam da so novi modeli kej boljši.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

jamiroq ::

boh, jaz imam Live Value 1024 (CT483X) in mi v Windows XP že od vsega začetka dela brez nekih hujših problemov... Na začetku je sicer Winamp škrtal, če sem delal kaj drugega kot poslušal glasbo; ko so pa prišli novi Via 4in1 je še to nehalo...

aja za kakšne neuradne driverje, faq itd. se splača pogledat na 3D Sound Surge, so dosti dobri...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programska podpora za XP?

Oddelek: Operacijski sistemi
251858 (1374) Dzos
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271135 (934) SpiDEr8
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272059 (1803) MitjaM.
»

SBLive uporabniki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161826 (1491) --Switch--
»

Delovanje SP_DIF Out-a v Win2000 na Live-u

Oddelek: Zvok in slika
121272 (1149) krneki

Več podobnih tem