» »

AtiReadon gonilniki mi uničujejo WinXP

AtiReadon gonilniki mi uničujejo WinXP

Maniac ::

Hm, čudna reč tole ...
Zadnje čase mi je vsakič ko sem resetiral WinXP zamrznil računalnik in se nikakor ni hotel zagnati v Win(tam ko napiše Welcome je friznu).Po kakšnem 5,6 resetiranju/turn off-u mi je le ratal pridt notr.
No potem sem sformatiral Winse se lepo zagnal v sistem, dokler nism posnel gonilkov za grafično Ati readon 7000 in ponovi vajo (format).Spet je zamrznil na istem mestu in pa ko se slučajno prišel v Windowse je bla slika namizja zamaknjena (tko okol je blo črno,sploh ni padla cela slika na zaslon).Če sm ODinštaleru gonilnike je blo vredu. Pojma nimam kaj bi to lahko blo,prej teh problemov nism meu. No in zdj ne morm koristit TV-Out izhoda brez gonilnikov.. obstaja še kera druga možnost?

Hvala lepa!

LP
Ouyeah!

M-XXXX ::

Poskusi zbrisati driverje, resetirati, potem potegneš dol program driverclen 3 in pobrišeš vse v zvezi z atijem, resetiraš, in nasnames najnovejše driverje.

Maniac ::

Hm, sam ne vem ... sm tut že sformatiral winse pa posnel gonilnike pa je blo isto ... po moje k sformateraš lih tko vse zbrišeš od atija ...
Ouyeah!

weewex ::

on ti poskusa rect d si na netu najd gonilnike...
Only two things are infinite, the universe and human stupidity.

amigo_no1 ::

Katero grafično imaš ?

Če gre za starejši model uporabi starejše driverje:
http://downloads.rojakpot.com/

Maniac ::

sj posnel sem že oboje .. tiste iz originalnga cdja k sm ga dubu zravn in tiste z neta kao najnovej .. pa so se uni najnovejši prec obesl ... tisti s cdja so pa zdržal 1 dan .. čez noč je pa kr friznu
Ouyeah!

Bidox14 ::

glede na to, da imaš radeon 7000, poskusi s tem, kar ti je jeje997 svetoval... Snemi starejše driverje, ne pa najnovejše... Morda so driverji premočni
MSI K9N Platinum, x2 4000+, 2GB Geil Ultra 800MHz, 7600GT, 450GB SataII


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

eVGA GeForce 8800gts

Oddelek: Pomoč in nasveti
211277 (993) akasa
»

Ugašanje računalnika med igranjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
353545 (2612) Bostjan99
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432368 (1312) LeQuack
»

Orenk problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
161306 (1077) Neo32
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211910 (1639) rookie

Več podobnih tem