» »

geslo bios

geslo bios

Klemenn ::

v biosu imam suprevisor in user password in sem oba naštimal ampak meni se noče zagnat ne da bi zahrtevalo geslo, zažene se normalno zanima me zakaj kako popravt če se dat iam pa msi 6168 verzija biosa 1.3 kaj je kje kakšen program ki bi ti ob vstopu v winse zahteval geslo ampak ne tako kot pi winsih kjer lahko daš prekliči; jje kje?

MaverickT ::

Meni je zadeva delala doler niso prišli ven Win 98 SE, od takrat naprej je očitno ta pass disablan.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

jRk0 ::

superviso pa user pasword v biosu sta samo za biose.
ce msa user, lahko pac pogledas stvari ce se ne motim, ce pa supervisor pa se vse prestavljas...

Za winse pa je na win2k pa winxp pass nastavljiv, za 98 pa ne vem programa, bi pa ga tudi mel, ker jih mam.
You fuck up once, you loose two teeth.

Klemenn ::

mam win me in vem da ko sem enkrat mu w 95 ta star bios 1.0 in sem naštimu geslu in vem da je delalo ker sem ga pozabu pa smo ga k serviserju nesl
sam ne vem zakaj zdej z novejšim biosom ne dela???8-O

_Xavier_ ::

kokr te je jest razumem hočeš met da ti zahteva geslo ko prižgeš računalnik. v biosu mal glej pa boš vidu nek k naštimaš kje hočeš da ti koda deluje in tm maš možnost system pa še neki in morš met naštiman na sistem:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913687 (10522) fosil
»

inštalacija 2000??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
523493 (2920) ToniT
»

Obvestilo za vse lastnike NF7-S 2.0 in mogoce starejsih (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
995492 (3739) Clemento
»

Zakodiranje OS

Oddelek: Programiranje
9776 (697) BigHugo
»

kako narediti

Oddelek: Programiranje
211224 (884) ahac

Več podobnih tem