» »

Plačani da SURFATE??

Plačani da SURFATE??

orkan ::

Ja, zanima me kakšno je veš mnjenje o tem, da vam nekatera podjetja plačajo, da uporabljate njihove okenčke z reklamammi, medtem ko ste na internetu?? Kaj mislite o tem in ali uporabljate to?

Moje mnenje je: Da se to splača samo tistim , ki so cel dan na netu, ker ti podjetje plača okoli 0.18$ na uro, izplačajo pa te pri 20$!!!!!

Fora ali bedarija!!:):);(:\>:D
Lp Orkan!!

Thomas ::

A se da surfat v ene 100 oknih istočasno in to s kakšnim makrotom za Windowse. Naprimer narejenim z Winductorjem? :D:\:(:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

twosocks ::

Da se ZELOOOO velik stvari. Sam pogoj je zmer kabel, ker če vidjo da su na netu recimo 0,5 h na dan in imaš FUL obiska, postanejo sumljivi.

Jest to služenje testiram, sam čeka še nobenga nisem vidu. So pa dokazi na netu, da je kr neki Slovencev že dobil lepe vsote...nekaj 10.000 SIT. Verjemite ali ne.
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

whatson ::

Pred nekaj meseci je bil v Jokerju clanek na to temo.. preberte si!!

Sicer pa je to vse (po mojem mnenju) bullshit... nihce ti ne da denarja za nic...

whatson.xmix.net

kuntek ::

jaz že nekaj časa uporabljam te zadeve. Sem tudi že dobil tri čeke od Spedie. Več si lahko prebereš tukaj.:D

Tomi ::

Ja, nekaj časa sem tovrstne zadeve uporabljal.. Desktop$s, pa se mi ni izplačalo, pa še me maram kar nekih oken na zaslonu...
metrodusa.blogspot.com

Elemen_T ::

Jaz sem dobil...niente...pa sem uporabjal spedio pa Ddollars intenzivno 1 mesec.

krneki ::

Mene je tud ferbc matru pa sem si rekel, da bom sprobal in tud sem. Prijavil sem se na DesktopDollars kjer plačujejo procent od nekega dobička. Uglavnem, oni to čez 2 meseca neki poračunajo in ti povejo koliko si zaslužil. Ok, prvo da povem, da imam kabl modem in mašino pržgano 24/7. Ko sem se prijavil sem si napisal makro, ki to zadevo laufa 24/7 z 75% izkoristkom. Rezultat enega polnega meseca, če si sam in ni nobenega pod tabo? --->>>7$<<<--- na mesec s predpostavko da si online 24/7 (efektivno 18h/dan).

Če imaš nekaj ljudi pod sabo od usakega dobiš 1/3 njegovega zaslužka (DesktopDollars). Torej če bi imel direktno pod sabo (1st level refferals) ene 40 ljudi in bi USI surfal kot zmešani :D (se pravi efektivno 18h/dan) potem bi pokasiral 100$ na mesec.

Uglavnem, plain and simple NE SPLAČA SE
|O

MitjaM. ::

Sicer je zadnje case bolj slabo, ker firme propadajo al pa ful znižujejo placilo na uro :(, tko da je res mal bedn k gons reklame cel dan pol pa na koncu meseca dobis ene par dolarčkov.
Sam ce mas kabl pa kaksne cheat programe se vseeno splaca cez noc pustit reklame prizgane...
Sam sem dobu ze cez 40k Sit sam od reklam 0:)

Sicer sem pa dobu ceke od spedie, getpaid4, adbroadcast in cashsurfersov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaslužek s spedio??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161391 (1073) Trololololo1
»

''Get paid to surf''

Oddelek: Omrežja in internet
91132 (990) Sumo
»

Sluzenje $ na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
351722 (994) Loki
»

kes na Internetu

Oddelek: Loža
131181 (999) Pretorijanec
»

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Oddelek: Omrežja in internet
161902 (1640) McSpike

Več podobnih tem