» »

Denarnice

Denarnice

1
2
»

einstein :P ::

@bluefish

Se strinjam. Veliko je tudi ostalih podobnih tem, kjer se sprašuje za nakup čisto nekaj takega...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

lambda ::

Matija82 je izjavil:

nubes, veš mogoče kateri model je? Ima zadrgo?

Uvoznik-TOKO jih nekaj sicer našteje, sam slikce so obup
http://www.samsonite.si/izdelki/6372/de...

Nekaj podobnega temu

Twixz ::

Iščem moško denarnico, kvalitetno, cenovno načeloma nima veze ker zdaj letno zapravim 20€ za denarnico iz Mullerja.
Ne rabi bit velika, fajn je da ima prostora za cca. 15 kartic, kovance in bankovce :)

phnj90 ::

Kakšnih 15 kartic, wtf? A ne moreš teh kartic zvestobe naštimat v aplikaciji, še prav slovenske imaš in še s telefonom lahko plačuješ na blagajnah (pin wtf)? Če hočeš nesledljivost, si davno zgrešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

Twixz ::

phnj90 je izjavil:

Kakšnih 15 kartic, wtf? A ne moreš teh kartic zvestobe naštimat v aplikaciji, še prav slovenske imaš in še s telefonom lahko plačuješ na blagajnah (pin wtf)? Če hočeš nesledljivost, si davno zgrešil.


Nisem vprašal za mnenje o tem koliko kartic imam.
Vprašal sem za denarnico.

phnj90 ::

Ne, to ni bilo mnenje ampak praktičen nasvet, da se lahko losaš plastike že same po sebi, če jo 'skonvertaš' na telefon, tudi plačilno kartico. Odkrito povedano, da jaz v 'knjigici' etuiu nosim samo osebno, backup maestro in zdravstveno. Vse ostalo takorekoč počiva v temi, kjer so popravljali avtomobilske pragove. Meni je sicer ampak res vseeno, če nosiš 'krastačo' okrog :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: phnj90 ()

MoRp ::

Kako smo si različni :). Jaz imam v denarnici N26, vozniško in zdravstveno. Gotovine ne uporabljam. Imam pa prostor za še dve kartici. Kartice zvestobe pa preziram. Komaj čakam, da bom imel lahko VD na telefonu in da N26 začne delat z Google pay, pol pa fuck the wallet.

phnj90 ::

Hmm, ja, jaz vozniške ne nosim s telefonom, hmm, imam zataknjeno za prometno... Revolut sicer že ima gpay integracijo, verjetno bo tudi N26 kmalu.

Twixz ima res mogoče bolj 'vintage' preference, ne rečem, ima v resnici to nek svoj čar, le praktično ni najbolj.

APPluk ::

Twixz je izjavil:

Iščem moško denarnico, kvalitetno, cenovno načeloma nima veze ker zdaj letno zapravim 20€ za denarnico iz Mullerja.
Ne rabi bit velika, fajn je da ima prostora za cca. 15 kartic, kovance in bankovce :)

S to trgovino sicer nimam izkušenja: https://www.attavanti.com/wallets/acces...
Imam pa izkušnje, da denarnice iz tega bolj debelega gladkega ustnja zdržijo komot 10+ let.
Ve kdo za kateri tip usnja gre:

bemfa ::

Sam sem nazadnje obrnil pol Slovenije, na koncu sem našel v neki trafiki v Seiersbergu (Graz, AT). Pogoj je bil, da not paše prometna z ovitkom. Sem dobil noname genuine leather za ene 30eur, drži že 6 let, najbrž še enkrat toliko bo. Ma 8 predalčkov za kartice, enega prozornega za osebno + 2 večja žepa, kamor lahko daš prometno ali šop 7-10 kartic. Znamka piše Moon (of Switzerland) ampak Google za to zgleda še ni slišal.

PINki ::

Zakaj nimas prometne v vozilu?

bemfa ::

Če avto vkradejo, da ne bojo meli prometne.

bambam20 ::

bemfa je izjavil:

Pogoj je bil, da not paše prometna z ovitkom. Sem dobil noname genuine leather za ene 30eur, drži že 6 let, najbrž še enkrat toliko bo.


Ne skrbi. Moja usnjena denarnica letos praznuje 17 leto ( kupljena 2006 ) in bo po videnem sodeč držala še lep čas. :) Čar usnja, da je skoraj večno. Imam recimo jakno iz govejega usnja letnik 2001 ( 23 let stara ) in je praktično kot nova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

V-i-p ::

Ima kdo idejo kje bi še našel denarnico Emporio Valentini 563-146 v črni barvi? Kamorkoli pogledam je ni na zalogi ali pa je razprodana. Hvala.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bambam20 ::

V-i-p je izjavil:

Ima kdo idejo kje bi še našel denarnico Emporio Valentini 563-146 v črni barvi? Kamorkoli pogledam je ni na zalogi ali pa je razprodana. Hvala.


Lahko bi vprašal v trgovini Optimist v celju, če jo lahko naročijo.

https://optimist.si/usnjena-denarnica-m...

recmajkemi ::

Ko sem sam našel obliko denarnice, ki mi najbolj odgovarja. Se pravi klasičen format, prostor za kovance, 2+1 predela za bankovce, 13 samostojnih rež za kartice, flip up, 2 podpredela...
No kakorkoli, sem zbrskal dotično na aliju iz umetnega usnja in naročil 5 komadov po takrat 4,5€/komad, leta 2017, sedaj so cca. 8€, trenutno uporabljam drugo, še tri so zapakirane v predalu. Kar v redu investicija, ki ne terja kompromisov glede funkcionalnosti, ki jih želim pri denarnici.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

DeeJay ::

APPluk je izjavil:

Twixz je izjavil:

Iščem moško denarnico, kvalitetno, cenovno načeloma nima veze ker zdaj letno zapravim 20€ za denarnico iz Mullerja.
Ne rabi bit velika, fajn je da ima prostora za cca. 15 kartic, kovance in bankovce :)

S to trgovino sicer nimam izkušenja: https://www.attavanti.com/wallets/acces...
Imam pa izkušnje, da denarnice iz tega bolj debelega gladkega ustnja zdržijo komot 10+ let.
Ve kdo za kateri tip usnja gre:



potrjujem, da tele Valentini denarnice so res trpežne. Mam eno na klipsno za zapret že 13 let in je še vedno cela.
Don't f with me.

recmajkemi ::

Za zelo trpežne so tudi se izkazale denarnice narejene iz kamionskih ponjav. Kolega jo nosi 10 let+.

Fun fact; Sodelavec mi je zatrjeval, da mu žena nekako uspe vedno enako znamko denarnice kupiti.
Vprašam; Katero?
s: Vera Pelle.

:))
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

predi ::

DeeJay je izjavil:

APPluk je izjavil:

Twixz je izjavil:

Iščem moško denarnico, kvalitetno, cenovno načeloma nima veze ker zdaj letno zapravim 20€ za denarnico iz Mullerja.
Ne rabi bit velika, fajn je da ima prostora za cca. 15 kartic, kovance in bankovce :)

S to trgovino sicer nimam izkušenja: https://www.attavanti.com/wallets/acces...
Imam pa izkušnje, da denarnice iz tega bolj debelega gladkega ustnja zdržijo komot 10+ let.
Ve kdo za kateri tip usnja gre:



potrjujem, da tele Valentini denarnice so res trpežne. Mam eno na klipsno za zapret že 13 let in je še vedno cela.
Sam imam tudi točno tole denarnico na sliki, vendar črno. Imam jo že tako dolgo, da ne vem, kje je bila kupljena. Na listku piše samo, da je pravo usnje, nič kakšno. Sem pa z njo zamenjal drugo povsem isto denarnico, ki sem jo tudi imel leta.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero smart wallet uporabljate?

Oddelek: Loža
7840 (491) TensorTensor
»

moška denarnica (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20267975 (18286) Jerry000
»

Denarnica za kartice

Oddelek: Loža
449090 (3750) Dober dan
»

Kje bi kupil uno mafijsko sponko za kes? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729586 (7524) Damjan Jagar

Več podobnih tem