» »

Kje bi kupil uno mafijsko sponko za kes?

Kje bi kupil uno mafijsko sponko za kes?

1
2
»

flipflop ::

Ja če maš tako pritisnjene kavbojke mogoče, jaz recimo raje nosim kakšne ohlapne hlače, al pa kratke hlače, za denarnico pa mobitel se pa že najde prostor kje.

gzibret ::

Saj živimo v demokraciji. Enim paše sponka, drugim denarnica. Stvar okusa pač.
Vse je za neki dobr!

Myth ::

Heh, smeški pa taki. Meni je kar všečna stvar ta sponka, mogoče bi jo sprobal.

Kaj pa te meni bo 10 ,20, 50... eh 500 sit, ne?? Kaj ti si z lune padel? Kaj mas milione na mesec?? Preracunaj si kolko zgubis , ce vsak dan das za eno kavico 300 sit, 200 sit pa pustis kelnarci, recimo kar za eno leto. V glavnem lepe denarje obracas, ja ni kaj. Mater ej...

Sicer pa ocitno nekatere moti debelina denarnice. Mene je tudi dokler si nisem prebral kaj naj bo vse not. Odtakrat dalje je denarnica debela najvec cm pa pol mogoče 2. Tisti pa ko mate debele denarnice kot pičke z debelino več kot 3 cm pa se bunite, pa se mi smilite. Očitno si nič ne prečitate in razgledate okol ter povprašate.

Na koncu koncev mi je vseeno za ostale, nisem fauš in ne rabim nič takega da bi mel "večjega", važno da je meni to ql kar imam jaz. Pa se lahk kregate kolko hočete. :P

en LP in BZ
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

turok ::

ja ...Kaj pa maš pol u denarnci...Sam keš...:D
Life is life .... na na na na na

flipflop ::

A to obstoja kak pravilnik, kaj vse je v denarnici, Mr|ce?

Myth ::

Glej jih, konje, bi zdaj en prijatelj rekel. Ajd, primer moje denarnice. Vizitke?? Ne potrebujem, sem jih vun zmetal. Računi , razni listki , etc.? Jih nujno nucaš? Ne. Gre v avto al pa kam. Kaj je važno da maš v denarnici? Osebno, vozniško, zdravstveno, pa bančno kartico.Ker sem študent, jem na bone. Ql, bone lahko dam not, saj vizitk tak nimam. Denar, to tak in tak. Za večje od 1000 sit en "predalček", za manjše drugi. Drobiž?? Preveč ga je, grdo zgleda. Zato redno spravi drobiž iz predalčka v pujska.

Če imaš dosti kartic, vizitk. Imaš posebej denarnico za le to. Obstajajo. Vprašajte.
Če hočete met drobiž? Imaš mošnjičke ali kak se jim reče. Kupi, če ti je res do nošnje grobo drobiža naokol.
Samo denar?? Ja, recimo te sponke. So kar ql.

Še kaj koga zanima? In ne, ni pravilnika. Le splošna razgledanost . ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

flipflop ::

A zdaj naj pa nekdo nosi vizitke,račune, ipd v posebni denarnici, gotovino in osebno v sponki, za drobiž pa spet novo stvar - mošnjiček? A ni bolj praktično da daš kar pač rabiš v eno denarnico pa konec. Kam greš, samo denarnico vzameš pa maš not vse kar rabiš.

Pa ne se zdej spet usajat, za mene je denarnica bolj praktična, prostora pa tudi zmeraj najdem dost, če maš pa ti raje sponko pa tudi kewl. :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flipflop ()

Myth ::

Očitno nekateri ne dojamejo reka: Kakor komur paše!!
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

flipflop ::

Sem že par postov nazaj to rekel, pa eni še vedno prepričujete vse po vrsti da je sponka najboljša v vseh primerih. :\

strictom ::

bemo mast a bo že kdo nalepo kakšno sliko! ;((
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

acheron ::

tukaj jo lahko kupite

Pa se slika na zeljo stricaToma:

Myth ::

StricTom, pazi da te ne bo link od strani podrl, ki so ga prejšno stran dali gor. Spremljal bolje temo pa bo. ;(
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Coinbird ::

Prav zanimiva tema, samo sponko nosit okoli se meni zdi premalo funkcjonalno.
Lani sem v Italiji kupil denrnico, ki ima sponko za denar zelo praktična stvar. Jutri vam prilepim sliko 8-O

BaToCarx ::

Ne vem.

Jst če bi že hotel met to sponko za denar bi mi jo moral zlatar po naročilu narest, ka sm malo gledu okol slike ku zgledajo in mi niso ušeč. Bi mogla bit taka bol zakomplicirana, ne znam opisat, ristat pa tud ne:8) .

Je pa poleti taka stvar zelo uporabna.




P.S. Še vedno mam denarnico + m.torbico.:D

turok ::

Ajde da vidmo to tvojo slikco Ego Mailfunction.....

Ej folk.Po moje vprašanje zakaj folk sploh hod iz svojega stanovanja(sobe)...To se mormo vprašat...
Valda ko greš ti ven, da premisliš zakaj greš ven in kaj boš delu.In ker sem jest študent, grem ven sam takrat ko gremo žurat, na faks, na kosilo, in to je skor vse...Tko da za te stvari večinoma rabim samo denar za pijačo(trgovina), študentsko in bone, pa izpolnim vse te stvari.In poleti je full the best k maš itak u kavbojkah in ne prenašaš cele denarnice...Še to da zgubiš kej se ti ni treba dost bat!!...Si predstavljaš da ti denarnico ukradejo pa vse zgubiš:( ;(
Life is life .... na na na na na

milica ::

Če koga zanima, denarnica mora biti plačilno sredstvo.
stran na www.moneywallet.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: milica ()

Myth ::

Nekomu je pa res bilo zelo dolgčas. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

alum ::

Mr|ce..."blagor razgledanim"...

OldSkul ::

Jaz jo imam. Je pozlačena, malo širša in večja od tiste, ki je na sliki zgoraj. Zadeva ni tako uporabna, predvsem zaradi slo. tolarjev, ki so nekateri precej veliki v primerjavi z dolarji recimo.

DimmniBurek ::

Prou nabavu si bom eno za poleti na motor :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

||_^_|| ::

Jst jo tut uporabljam, se denar ful manj zmečka. Denarnica mi je pa totalno mimo.

BigWhale ::

Ja, samo dajte pazit, da vas ne bodo uvrstili na mafijski portal! ;)

Damjan Jagar ::

:\
http://jagar.si
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6813582 (1249) predi
»

moška denarnica (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20268051 (18362) Jerry000
»

Denarnica za kartice

Oddelek: Loža
449099 (3759) Dober dan
»

Kolegica bi tožila Coca-Colo

Oddelek: Loža
484401 (1757) gruntfürmich
»

70mm ventl (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
543508 (3078) kuglvinkl

Več podobnih tem