» »

Denarnice

Denarnice

«
1
2

Trubadur ::

Hoj.
Ker nujno rabim novo denarnico me zanima kje v Ljubljani se jih da kupit? Obvezno pa morajo imeti luknjo za ketno :)

Sprašujem, ker res nimam časa iskat po Ljubljani štacun.

lp
Berite Thomasa!

;-) ::

Jaz pa že od šestega klasa iščem denarnico ki bi mi bila všeč pa mi nobena ni...rad mam fraj žepe zato bi lah blo to v čimbolj tanko obliki pa čim manjše, Vseen pa dovolj veliko da gre not enih 5 kartic + 20-30 bankovcec.

je kaka spletna trgovina?

hamax ::

js sm svojo kupu v sportini n sm zadovoljen. res pa je, da ni najmanjsa.
ma prostora za 4 kartice, 4 zepke za ksne vizitke in listke, seveda lahk das tud kartice ke, dva dredela za bankovce in prostor za kovance.
vse kar rabm :D
je iz pravega usnja in firme renato balestra

sem zadovoljen. cena je bla pa okol 5k

CWIZO ::

Usnjene denarnice imas v Maksimarketu.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

sidd ::

mošnjičke nabavit!!! euro prihaja :P

drugač pa na tržnico po to! je polno tega.

smilyxx ::

Jst sm si svojo kupil v trgovini Obsession.
Save water.
drink beer.

Loki ::

boss hugo boss.
I left my wallet in El Segundo

misso ::

Jest sem zadnjo kupil na ljubljanski tržnici.

flipflop ::

Jaz pa v Celju v neki mali trgovinici kakih pet, šest let nazaj, razen tega da se mi je za kovance predalček strgal ob strani, je še cela.

SkIDiver ::

Če že kupiš kupi usnjeno. Moja je stara 4 leta in skoraj vedno, ko odidem od doma je njeno mesto v žepu na zadnji plati. Še vedno cela in nič raztrgana. Celo predalček za kovance je usnjen;)

;-) ::

Jaz mam eno usnjeno..sm jo dobu za posebno priložnost, je ful kvalitetna sam mi je prevelika(na vseh hlačah nimam velikih žepov).

klemen22 ::

Celo predalček za kovance je usnjen

No shit Sherlock0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Nejc Pintar ::

Moja denarnica je pa iz nekega sintetičnega blaga, pa je že 10 let stara pa izgleda kot nova.:\

billgates ::

Jest mam pa denarnico emporio valetini(not v denarnici pri karticah pise se vera pelle) ima 8 placov za kartice,dva predala za bankovcce pa en predal za kovance (mam celo en evro not:D )Vse iz usnja.

SkIDiver ::

klemen22 nima vsaka tega predalčka iz usnja;)

;-) ::

billgates če maš emporio valetini maš neki fejk Emporio Valentinija... al si se zmotu?

CWIZO ::

jest mam tut emporio valentini. Kako ugotovis ce je fejk?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

OldSkul ::

Jst mam emporio valentini denarnico in verjetno ni fejk, ker je bilo poslovno darilo;)

WinsuckeR ::

Obupal sem nad idealno denarnico.. imel sem jih ze kar nekaj-pa..Kaj naj recem.
Ce je pletnena bo dzala par 2 leti, ce je pa usnena pa ne bos dobil take kot si je zelis. Ali bo imela premalo predalckov za kartice, ali ne bo prostora za mesecno, ali pa bo lepa in krasna in stala 15k. :|

www.mali-g33k.info

Zgodovina sprememb…

billgates ::

Moja tut ni fejk ker sem jo dobil od mojga botra(ki je slucajno direktor litostroja)

Nejc Pintar ::

OMFG, a kr direktor od litostroja, a sm loh tvoj prjatu?

klemen22 ::

Ma Emporio Valentini imam tudi jaz denarnico. Dal sem okrog 8k sit tako da ne vem kako je z originalnostjo. Samo če se ne motim je tako kot pri Armaniju:
1 razred: Armani ; 2 razred: Emporio Armani
Pri Valentiniju verjetno isto
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zeberdee ::

No jaz sem tudi prišel na grozno misel, da denarnice počasi ne bo več možno nositi v ritnem žepu.

Na počitnicah v grčiji sem imel to navado, da sem imel s sabo posebno denarnico (v stilu starih babic), za ojrote. Pa vseeno evroti so proti našim tolarjem tako majhni, da potrebujem majhno denarnico. Kupil sem jo za cirka 35 evrov v enem izmed butikov v slovenskem glavnem mestu.

Sandoval ::

Imam usnjeno denarnico valentini(rjavo mehko usnje).
Stara je kakih 5 let in 1 teden(dobil za rojstni dan) pa je še vedno kot nova.
Sicer pa ne vem, če je ponaredek ali ne; ima pa napise:
na prvi strani "V" v velikost nohta na mezincu.
Desna notranja stran napis VALENTINI.
Leva notranja stran: VERA PELLE in pod tem še styled in italy
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

teedy ::

Iščem usnjeno denarnico, ki ima sponko za denar in še predalčke za kartice, pa nikjer ne najdem;( , kakšna ideja?:))

lp

sidd ::

jaz tud iščem denarnico, samo ker vem kako bo, iščem mošnjiček!!! :)) pa kako tako usnjeno denarnico s sponko za denar in plac za kartice. Mogoče bi mogo kakšnega lokalnega usnjarja kje dobit?
no idea for signature
signed
I

Yoda Master ::

Mene pa zanima, če kdo ve kje bi dobil nekakšno kovinsko škatlic( velikost kreditne) kamor bi lahko spravil vse kartice (kreditna, osebna, zdravstvena...). Pred leti sem videl tako zadevo, pa ne vem kje bi lahko dobil.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

Ajvan ::

če se prav spomnim so imeli neke take kovinske škatlice v trgovini ahat načopovi, sicer se mi zdi da je bila za vizitke spravljat ampak važn da je velikost prava(no preveri vsekakor)
Najbl neumn se najbl dere

Dr. @nz3 ::

Yoda Master: Če boš kaj najdel poročaj, ker bi si jaz tudi nekaj takega omislil
ne odgovarjam za posledice

iNooby ::

Boss pubec Yugo Boss
Haters gonna hate...

Dr. @nz3 ::

Pozanimal sem se pri AHAT-u in so cene od 1500 do 3500 sit. Na vseh so pritrjeni poldragi kamni.
ne odgovarjam za posledice

Firebat ::

Ker smo v času menjave valute, me zanima, kakšno uporabno denarnico kupit za EURO kovance?

sweeti007 ::

barcaffe deva zanimivo denarnico zravn, za kovance lepo za vsakega poseben predalcek na koncu pa še placa za kako kartico pa kak redek bankovec

DimmniBurek ::

Kolega je dobil od mame mošnjiček ki ima narisane evre(samo osnutke) in v evru piše na veliko vrednost... Vsak kovanc ma svoj predalček... A kdo ve kje to kupit?

sweeti007: Kje to dajejo zraven? Zraven kafeta? :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

BigWhale ::

Pri kupovanju denarnice moras paziti, da je narejena za evre. Jaz imam tolarsko in sedaj noben evro ne gre not!!!!111!1

Ejsi_Disi ::

BigWhale, hmmm, kako? Saj so tolarji večji od €.

OrkAA ::

V Mariboru majo večje evre, d0h.

Mr_Globus ::

Eko se je našlo neki "spodobnega", da maš lahko še kartice sabo



Kaj pravite?

mavec ::

Tezko si predstavljam tole zadevo.
Kako to sploh zgleda v resnici. Iz te slike ni ravno kaj veliko razvidno.

Mr_Globus ::

osebno in kartico na "vratca", papir za sponke in kovance odzuni =P Bi si naroču ampak je poštnina skoraj taka kot je vredna denarnica :\

Je kdo opazil kako podobno varjanto? Čimmanjše, sortirani kovanci pa da imaš lahko kartice not?

Ejsi_Disi ::

Ja, prav posebno usnjeno denarnico, kjer vsak kovanec v svojem predalu (še označeni so). Papirji pa kartice pa klasika.

sweeti007 ::

@dimniburek nop v tušu ko kupiš 750g barcaffeja dobiš zraven

veteran ::

Pri kupovanju denarnice moras paziti, da je narejena za evre. Jaz imam tolarsko in sedaj noben evro ne gre not!!!!111!1

Ja, tole je kriza, če imaš tolarsko denarnico, zraven pa poln šop bankovcev po 500€, pol moraš pa to po žepih tlačit ker ne gre v denarnico, anede... :D >:D

(pa da ne bi kdo mislil, da se BW zajebava, bankovci za 100, 200, 500€ so dejansko 4mm višji od bankovcev za 1000, 5000, 10000 SIT)

DimmniBurek ::

@Sweeti, nevem al si se hecal al ne, samo niti v Tušu, niti v Šparu nimajo tega kafeta... Tko da..

Torej, kdo ve kje kupit denarnico ki ima ločene predalčke za evre?
There Is No Stronger Drug Than Reality

SkIDiver ::

DimniBurek ni praktična. Ko se nabaše notr nekaj centov po 10 in 20 se jo ne da več zapret z zadrgo.

Matija82 ::

Kupujem eno klasično (denar, drobiž, kartice) usnjeno denarnico za dlje čase. Do 50EUR nekje. "Iz kje" praktično vseeno, preferiram pa EU/Slovenija.

Firme, prodajalci, nasveti, modeli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

GrimReaper ::

http://optimist.si/usnjene-denarnice/mo...
Pri tej nič ne pogrešam, edino precej debelejša je kot prejšnja, ki ni imela za drobiž.
Ampak mi je pa že prišlo velikokrat prav, da sem imel drobiž s sabo, drugače se ti preveč nabira.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

lambda ::

Glas za Samsonite (sicer kupil v UK na letališču, ~31 eur, leather black). Po 4 letih nošenja v zadnjem žepu kaže le rahle znake obrabe. Glede na to, v kakšnem stanju so bile prejšnje, ko sem jih vrgel stran, je zadeva vredna vsakega centa.

Matija82 ::

nubes, veš mogoče kateri model je? Ima zadrgo?

Uvoznik-TOKO jih nekaj sicer našteje, sam slikce so obup
http://www.samsonite.si/izdelki/6372/de...

bluefish ::

Zakaj zaboga je tako težko najti neko normalno veliko denarnico, ki bi se lahko zapela ali imela elastiko?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero smart wallet uporabljate?

Oddelek: Loža
7842 (493) TensorTensor
»

moška denarnica (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20268039 (18350) Jerry000
»

Denarnica za kartice

Oddelek: Loža
449098 (3758) Dober dan
»

Kje bi kupil uno mafijsko sponko za kes? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
729598 (7536) Damjan Jagar

Več podobnih tem