» »

XP se zaklepajo (Lock up)

XP se zaklepajo (Lock up)

bassoon ::

Imam službenega laptopa, na katerem mi je administrator postavil lock up po 15 minutah
neaktivnosti. Zadeva me ubija, ker ne morem gledati filmov, brez da bi vsake par minut premikal miško. Obstaja način, da to spremenim brez administratorskih privilegijev. Izključitev screen saverja ne pomaga, časa za lock up pa ne morem spreminjati kot uporabnik. Obstaja kakšen rezidenčni programček, ki bi v ozadju simuliral aktivnost in preprečil zaklepanje?

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Jaz osebno bi prosil admina ce mi lahko podaljsa cas za Screen Saver, oziroma da mi ga izklopi.
Ce pa to ne bo delovalo je pa resitev tukaj.

Upam da se lahko sprehajas po registru :)


Lep dan zelim!

BladE_ ::

Probi tole:

Predn se logeras na svoj account prtisn Ctrl+Alt+Del (ene parkrat ce se nc ne zgodi) in odprlo se ti bo okno v katerega lahko vpises ime od userja in password. Za ime dej Administrator al pa Admin pa Enter in si notr :D Uspelo ti bo pa samo v primeru, da skrbnik ni nastimu passworda za Administrator account!

LP
Akcija - Reakcija

LoveHate ::

Lep pozdrav!


Sem skoraj 100% da je Admin dal geslo za vstop kot Administrator :)

Tako da tole zadnje mu ne bo kaj pomagalo, ali pac?


Lep dan zelim!

BladE_ ::

Na vecini racunalnikov Administratorji ne znajo ali pozabijo nastavit gelso za Administrator account! Saj jst sm meu take izkusnje na javnih racunalnikih in v soli!

LP
Akcija - Reakcija

LoveHate ::

Lep pozdrav!

Jaz osebno PRVO naredim password za Admin account, tako da 100% ne pozabim.

Zakaj pa drugje nimajo pa ne bi vedel.
Ampak sem skoraj 100% da ta admin ve kaj pocne, ker drugace mu ne bi omejil takih pravic + lock s passwordom.


Upam da mu rata...


Kaksna novicka?


Lep dan zelim!

kriko1 ::

Nimajo nekateri predvajalniki zaščito pred vklopom screensaverja? Meni se zdi da ima classic mplayer, grem pogledat v windowse....

Camalotz ::

Jaz imam na svojem kompu nastavljen lock v 5 minutah, ampak ko gledam filme z MPC se mi nikoli ne vklopi.
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913694 (10529) fosil
»

Windows Server 2008 network sharing

Oddelek: Operacijski sistemi
192326 (2027) mazupan
»

Windows Xp Sp1 poyabljena administratorska koda

Oddelek: Pomoč in nasveti
101257 (1257) imagodei
»

Win2000 in gesla

Oddelek: Operacijski sistemi
7965 (900) andrej
»

help password

Oddelek: Operacijski sistemi
171375 (1147) miha

Več podobnih tem