» »

WinXP & Firewall -> irc?

WinXP & Firewall -> irc?

HEKO ::

Hey!

Em...zanima me kak je firewallom v WinXP, kakšen je in kako ga čimboljše uporabiti (irc & stuff)..

Wem da je 100% že bla ta tema...ampak...je ne najdem...;(


Thaks all
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

SLO-Security ::

En nasvet: NIKOLI ne zaupaj povsem Microsoftu, še posebej sedaj ko je toliko govora o varnostnih luknjah. Raje si iz neta potegni kakšen free program, pa bos bolj zavarovan. Sej veš, hekerji dodobra preskenirajo WINse in grem stavit da se bo čez nekaj čassa pojavila še kakšna novička glede stranskih vrat,...>:D
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

andrej ::

SLO-Security: a drugim pa lahko povsem zaupas al kaj? Varnostne luknje so v vseh produktih.

Glede vgrajenega firewala pa tako. Gre za zelo enostaven pozarni zid, ki je zlo enostavno za uporabit. Vecino bolj zahtevnih uporabnikov bo zelela kaj bolj zmogljivega, vendar za navadne uporabnike zadostuje. Meni osebno na desktop racunalnikih zadostuje, ker ne rabim nobenih posebnih programov pa updatov z neta vlect...

undefined ::

Jaz bi tistega v WinXP izklopil (ki pomoje itak deluje samo za LAN), pa si dol potegnu ZoneAlarm (my favorite). :)

SLO-Security ::

jop, ZoneAlarm je tud moj favorit :D al pa Sygate
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !

andrej ::

IceMAN: kak mislis, da po tvoje deluje samo za LAN?

HEKO ::

Aham..ya sej za ZoneAlarm itaq wem...me pa je zaniamlo kakšen firewall je "Billy" nardil...8-)

Zgleda da bo ZoneAlarm tisti..ki me bo "varoval" :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

CaqKa ::

mislim ej to je cist brezveze ko zacnejo eni kvasit glede msja.. samo ker je firewall msjev ga pač neboš uporabljal?

heko: glede irca... jaz nisem rabil nic extra nastavit, dočim ko sem pri kolegu moral dodat porte 6666, 6667, zaradi skripte. na čistem Mirc.exe dela ircanje brez dodanih portov v firewallu...

SLO-Security ::

Lej, saj imas lahko oba vključena, problem lahko nastane le, če se med sabo ne bosta marala [zelo težko] in podaljsano nalaganje vsebine [zelo verjetno] :)).
KO SE ZAVEŠ [NE]VARNOSTI HTTP://www.SLO-Security.com
NOVO: Na SLO-Security.com sedaj tudi FORUM-2! s strokovnjaki !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130120 (19607) Qushaak
»

Kaj uporabljate za zaščito in čistost vašega sistema?

Oddelek: Programska oprema
151644 (1409) pivo
»

Kateri Firewall naj uporabim !!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101042 (888) GaPe
»

XP Firewall konfiguracija

Oddelek: Operacijski sistemi
161213 (1031) andrej
»

Firewall???

Oddelek: Omrežja in internet
201364 (1127) andrej

Več podobnih tem