» »

kaj je CPU VCORE OFFSET VOLTAGE

kaj je CPU VCORE OFFSET VOLTAGE

asus ::

V biosih na svoji plati imam funkcijo CPU VCORE OFFSET VOLTAGE,pa me zanima kaj je to?imaš pa za nastavit DISABLE ali 50mV.hvala za odgovre

RC14 ::

asus:
Se ti ne zdi, da odpiraš malo preveč tem? Za vsako vprašanje ki se navezuje na tvojo navijanje odpiraš novo temo. To bi lahko vprašal v eni izmed tvojih že odprtih tem ane? recimo v temi pomagajte mi naviti athlon 64 3500+ am2. Če te zanimajo razne nastavitve na plati, v biosu, o voltažah,..... vprašaj v tej temi, ki sem ti jo dal.
zaenkrat ne zaklepam, vedi za vnaprej.


Lp

asus ::

ok sorry sm še nov kle gor pa zgleda da morm še spoznt vsa pravila,glede tega vprašanja sm pa že zvedu tk da hvala vseen

RC14 ::

Ni panike.;)
Vidim da si nov ja , sej zato pa ti hočem(o) pomagat, da boš vedel za vnaprej kako in kaj. Pravila pa si le preberi ja.
Drugače , ko glih že tema obstaja in praviš da si zvedel kaj pomeni ta funkcija , pa napiši kaj pomeni, da bodo tudi drugi vedeli, da ne bo kdo odpiral nove teme po nepotrebnem in imel isto vprašanje.


Lp

asus ::

cpu vcore offset je funkcija v kateri imaš 50mV(moja plata),nekatere tudi 100 in 200mV.s to funkcijo lahko povečaš max.voltažo npr.moja plata ima max voltažo za procesor 1,5725 v in če dam offset na 50mV je voltaža večja za 0,5V.to se pravi da poveča cpu vcore offset voltažo 50mV=0,5V 100mV=1V 200mV=2V

asus ::

AJA PA A MI POMAGAŠ MEMTEST INSTALIRAT NA FLOPPY

JIM22 ::

Malo se motiš. 50mV pomeni 0,05V, 100mV pomeni 0,1V, 200mV pa 0,2V.

Se ti ne zdi, da bi blo kar (1V al pa 2V) + def. voltaža na proc, mal preveč?
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

asus ::

imaš prov mal sm se zmotu:\

asus ::

a morm kopirat te mape k sm jih ekstraktov na floppy al kaj?

JIM22 ::

Joj, najprej nared zagonsko disketo. Daš disketo not pa greš na pogon a: in klikneš desn gumb na njo in maš opcijo format. Tam zber da ti nardi MS DOS startup disk. Ko bo končalo, prenes tiste fajle ko bodo v raztegnjeni mapi od memtest na disketo. To je to. Pol pa restart kompa, daš disketo not, greš v bios in izbereš first boot: floppy. Shraniš bios in ko se bo kom resetiru, se bo zagnau v dosu. Tam pol napiš memtset(al kaj je že za pognat memtest). Upam da boš zmogo.:\
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

asus ::

mi je ratal sm zdj nevem ker test tm pognat,jst sm BIOS-all al morem kj druzga?

asus ::

a mi pove kdo ker test je treba zagnat?V Memtestu86


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preverjanje kondenzatorja

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
247049 (6705) miro80
»

Navijanje GTX470 - odklenjena meja voltaže

Oddelek: Navijanje
10886 (650) ModriN96
»

ASUS M2N-E (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
877316 (4240) planetparty
»

nenavijanje na AM2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
513703 (3091) Pyr0Beast

Več podobnih tem