» »

volcano 2 na gf2mx

volcano 2 na gf2mx

Vesoljc ::

dons sm svojga propheta 2 mx dd znova operiral. problem je bil pač tko kot vedno v temperaturi. na zdnji strani GPU-ja je la-ta zelo pogosto dosegla 50C. gpu je bil hlajen z blue orbom. in zadeva se mi je včasih tud sesula. no, dons sem si pa prilastil volcanota2 in ga malce obrezal :) (na 42x42 mm), ga malce znižal (na 35mm) mu malce razširil rebrca (ala zalmannove rožce) in prlimu gor vent. seveda je unih 5000 obratov kolkr jih ta vent nabrca rahlo preveč, zato sem mu dodal en 65ohm-ski uporček in vent se zdej srečno vrti na 3000 rpm. in temperatura? med 35 in 37 C. napredek! žal fotk ni. aja pa še to, omenjni hladilnik ti zavzame samo tri pci slote... :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

VASkO ::

si brezveze delal, bi raje cip na graficni zbrusil in bi blo

jaz ga sem, pa je gor eno skropucalo od hladilnih reber in se en ventic majhen od 486tke in je sedaj kartica lepo hladna - dosezem lahko tudi 250mhz na GPUju, je pa navaden MX (taprvi)

msmiha ::

3. PCI sloti so malo veliko že eden je za mene velkio, ker nimam več kam kaj dat:(
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Shadowman-x ::

Kot je napisal Vasko je bilo delo samo v tvoje veselje, kaj posebnega pa žal na ta račun nisi dosegel saj tudi navijanje core frekvence nima posebnega učinka na hitrost grafike. Veliko bolj je pomembno navijanje frekvence spomina!!!

rc-car ::

Mogoce kdo ve kje bi dobu (majhna) hladilna rebra za na rame od graficne?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

msmiha ::

Najboljš je, da si kupiš Thermaltakov komplet za hlajenje ramov. V tistem kompleto so tudi hladilna rebra za hlajenje spomina na grafični kartici. Lahko pa si jih tudi sam narediš (beri članek na S-Tju o modifikaciji GeForca 2)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

rc-car ::

Komplet za hlajenje rama? Tam noter so potem ziher tut hladilniki za obicen ram, ki je vtaknjen v maticno, tega pa jest ne rabim in ziher je se drago..

Jest bi rabil samo priblizno 10x10cm velika hladilna rebra, potem pa bi jih ze sam obrezal in znizal, da bi lepo pasala na rame..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

kuglvinkl ::

Razreži rebra od denimo hladilnih reber za socket 7
Your focus determines your reallity

CIrCAcevl ::

Dobiš jih u Ic elektroniki. Pošiljajo tudi po pošti.
Na tej strani klikneš OSTALO 2 in poiščeš hladilna rebra. :D:D

krucymucy ::

originalna razreži od GPU-ja pa prpopej na rame ... razen če ne bo premajhno....

Binji ::

Ja sam skoda ku nc ne pokazejo kasna so ksna rebra;((
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

rc-car ::

Od GPUja so premahjna..

Samo tista rebra pri IC so ziher velika, mnogo vecja kot bi jest rabu..

btw: ve kdo kako bi lahko koristno uporabu corba ali njegov ventilator? Ventilator po mojem piha prevec narazen in ne dol, tako da nebi bil primeren za dat na rebra, kaj mislite?
Aja, pa corba ne bom ponucal za sveco |O
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717490 (5329) M-XXXX
»

Hlajenje Radeona 9800SE z čem?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
381713 (1073) steev
»

Hlajenje GF4 Ti 4200 128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
837671 (5931) DjTonic
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824740 (3602) mloncar
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505531 (4658) sharp

Več podobnih tem