» »

spominska kartica SD 1GB firme TakeMS

spominska kartica SD 1GB firme TakeMS

nosk8fx ::

pozdrav!
za tole kartico (v naslovu) me zanima, če je v redu - glede firme, pa to, ker še nisem slišal zanjo.
ima kdo izkušnje s to kartico/firmo?
in, mogoče primerjava s firmo Viking?

lp, Sašo

;-) ::

No z to firmo mam eno iizkušnjo. Imam njihov mp3 player. Do sedaj deluje dobro...drgač pa nevem.

LoneWolf ::

Imam tole kartico (SD TakeMS 1GB 133x) v Canonu S2, zaenkrat deluje brezhibno, nisem se imel nobene tezave. Cenovno je TakeMS precej ugodna, ce bom kupoval 2GB bo verjetno tudi njihova.

SoKe ::

lepo pozdravljeni..

pa najprej vam vsem srecno in veselo v letu 2007.

pri meni pa je na to noc nastal en velik problem (vsaj za mene). imam namrec IXUSa z 2gb TakeMS kartico, kjer sem imel nekaj cez 1,5gb zapolnjenega mesta (fenomenalnih slik in filmckov) in ko sem zelel nekaji zadnjih slik pregledati, se mi je na LCD-ju pojavil napis "no image". ;(
ko priklopim fotkica na comp mi tudi pokaze "prazno" kartico...kar pa v samem fotoaparatu ni tako, saj se vidi, da je nekaj na kartici (vidi se pri tem, kolko slik se lahko naredim)
izprobal sem resiti slike s kartice tudi z raznimi programi, kot so "Ultimate Image Recovery" ali brez uspeha..sploh me ne pokaze pogona fotoaparata.

ce ima se kdo podobne izkusnje ali je kdo ze resil slike s podobne situacije...se priporocam.

ajd...zdaj pa grem na sarmo (njami) ;)

lp..
SoKe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SoKe ()

d.k. ::

Soke problem se da rest poklici ali kontaktiraj semle:http://www.mixi.tv/,se da resit,
sm mel podoben problem,nikol ne slikaj ce slucajn ni dost baterije ,to je najveckrat problem,upam da sm ti pomagal.
kr neki

SoKe ::

thnx za nasvet..bom se najprej probal, da dam kolegu, ki ima foto studio pa bo mi probal resiti kaj se da...drugace pa vseeno hvala!

lp..
SoKe

Han ::

Rešitev: čitalec kartic + ustrezen program.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TAKEMS trdi disk 2.5" SSD 120GB UTX-2200

Oddelek: Pomoč in nasveti
61676 (1626) D3m
»

Kje se da dobit ta male usbje?

Oddelek: Kaj kupiti
101127 (1007) mr1two
»

Pc se občasno resetira?

Oddelek: Pomoč in nasveti
221387 (1052) boset
»

Ramčki nagajajo

Oddelek: Strojna oprema
7831 (724) jest10
»

Chpset Fan & Asus Sli plata

Oddelek: Strojna oprema
131131 (927) iskra

Več podobnih tem