» »

Kje se da dobit ta male usbje?

Kje se da dobit ta male usbje?

mr1two ::

V mislih imam kej temu podobnega- > http://www.engadget.com/2005/11/01/idis...
mogoče tale, ampak bi raje vidu da nima gibljivih delov http://www.ubergizmo.com/15/archives/20...

skratka "usb v velikosti nohta" - najraje okrog 1giga velikosti, če je sila je lahko tudi 512...
hvala

Tac20 ::

jst sm vidu tazga ko je prvi link big bang rudnik

mr1two ::

aha, neki sm našu v mlacomu, bi pa prosu še za kakšno drugo trgovino, ker jih ne maram :)

kixs ::

BigBang BTC. Imas pa tudi v Sparu zelo male. Kako se obnesejo po zmogljivostih, pa nimam pojma.

mr1two ::

zmogljivost me ne skrbi tolko, ker je pretok podatkov precej počasen. Kupu bi ga bratu, ker si bo zdej omislu avto radio, z usb priklopom spredaj. In je nerodno če imaš cel štor ven iz radia, zato bi rad imel nekaj majhnega, da ne štrli in da se možnost poškodbe zaradi kriljenja z rokami zminimalizira :)
tko da- pretok mp3jev do radia ni ravno nek prformanse zahtevek.
Drgač pa zgleda da big bang nima ravno vsega na spletni trgovini, ker sem našu po večini le tiste preklopne, sam imam slabe izkušnje z tehniko, ki ima gibljive dele...

kixs ::

Res je. Imajo pa zelo veliko izbiro v samih trgovinah. Pojdi pa pogledat tudi v Interspar (ce ti je blizje), ker imajo tudi zelo male.

mr1two ::

dobro, hvala za nasvete..mal sem že mislu, da jih več ne prodajajo(mimovrste, enaa in še par velikih spletnih trgovin jih nimajo...)
zgleda da bom šel na en sprehod danes :)

Opkow ::

Samo, bi se vseeno vprasal, ce bo taka mala zadeva stala dovolj fiksno v avtoradiu, da se ne bo premikalo in izgubljalo stik na kontaktih, ko se bo treslo v avtu.

Mogoce bi bilo vseeno boljse, ce imas navaden USB kljuc, pa 5-15 cm ali celo raztegljiv USB kabel, pa ga spravis nekam na policko...

kixs ::

Manjsi je kljuc, bolj fiksen bo v AR - upam, da razumes.

Sam uporabljam TakeMS Slimline v AR in nikoli nic problemov.

lp

kixs ::

Pozanimaj se kako velike USB kljuce podpira AR. Navadno imajo probleme z vecjimi kot 4GB (ni pa nujno).

Glede zmogljivosti je zanimivo, da mi 1GB TakeMS prebere v 5 sekundah, medtem ko 4GB TakeMS Slimline potrebuje 12sek in to z identicno vsebino (cca 300 komadov 900MB). Vcasih mi gre malo na "jetra", ker tako dolgo skenira ob vklopu AR.

lp

mr1two ::

ah, itak bo bolj ali manj ves čas noter, pa mislim da več kot 4 giga tko al tko ne bom vzel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težava z usb ključkom

Oddelek: Pomoč in nasveti
121041 (878) primož5544
»

Usb iz 32gb na 15 gb??

Oddelek: Pomoč in nasveti
131457 (1255) Dr_M
»

Avtoradio + usb hdd ?

Oddelek: Na cesti
91868 (1655) kixs
»

snemanje mp3-jev za v avtoradio?!?

Oddelek: Na cesti
61961 (1922) 5er-->
»

Kateri sistem mi priporočate!!!

Oddelek: Kaj kupiti
141331 (1065) trto

Več podobnih tem