» »

Plata +Procesor

Plata +Procesor

Mr.B ::

Takoj po novem letu mam v namenu nabaviti plato+procesor in ram seveda.

Odlocam se med duronom "najhitrejsim? " ali enem izmed XP-jev. Sicer tu ni problem , problem je v plati rabil bi eno najcenejso plato za AMD procesor , ki bo delala . Tu mislim da bo stabilna. Do sedaj sem imel plato z intlovim naborom , pa je delalo BP.Nobenih popravkov s ti .4venem od vije mi ni bilo trba dati , itd


Ali se mi raje splaca pocakati na 1.2 GHz Celeron Tulatin z 256k cachom , pa eno DDR plato za njega , ko bo le ta navoljo. Saj kar se tice navijanja bo ta procesor super , en dragonorb3 , in preklop iz FSB-ja iz 100MHz na 133MHz.Pa bo to delalo tako kot pri moji PIII700.

Najlepsa vam hvala za pomoc , in lepe praznike , se slisimo po novem letu.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

VASkO ::

ce se neces zafrkavati z gonilniki pac ne menjaj racunalnika, drugace pa po novem letu pridejo ven nove plate s SiS745 in VIAKT333 cipsetom, pocakaj na eno od teh dveh (SiS bo prej in bo pomoje manj hroscat)

VIA ima eno hudo tezavo s PCI prepustnostjo, ko smo ze mislili, da je KT266A koncno zrel produkt brez vecjih hroscev, se je pokazalo, da vse VIA plate nimajo polne prepustnosti PCI vodila. Sicer se to ne bo kje poznalo, ce se ne ukvarjas z obdelavo videa ali kaj drugo.

Ce rabis plato zdaj, kupi eno na KT266A cipovju (dobis ze za manj kot 30 tisocakov pri mlacomu) ali pa na SiS735 cipovju ali pa pocakaj se malo, ker je SiS745 plata od ECSja ze na testih, torej ni dalec od izida.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje zaklenjenih Bartonov (Thortonov) in Tbredov (Duronov)

Oddelek: Navijanje
201685 (1102) RookY
»

AMD sistem - priporočila

Oddelek: Kaj kupiti
71403 (1160) dexterboy
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372117 (1694) freejack
»

ASUS A7S333 VS. DFI AD73 PRO

Oddelek: Kaj kupiti
10865 (710) Trupl0
»

ECS K7S5A ali MSI K7T266A PRO2

Oddelek: Kaj kupiti
331462 (1034) _Mortal_

Več podobnih tem