» »

MSn stik?

MSn stik?

lolek84 ::

Lep pozdrav!

Do današnjega dne mi je msn deloval kot brez problemov... No saj tudi zdaj deluje brez problemov razen ene težavice, ki se je danes pojavila. Imam nameščen ta Msn live 8.0...problem se je pojavil danes. Zadnjič sem kolegu dal msn naslov in me je pač dodal, vendar meni ni bilo zraven (beri moj msn ni bil aktiven), pol ko sem se zjutraj vpisal sem pač normalno dovolil da se vpiše v moj msn (pač da ga normalno dodam).

Danes me pa klikne pa piše z mano vendar on je "offline", pač njegov stik ni med tistimi ki so "online"... Zdaj pa nevem kako bi ga naj dodal da bi bil "online", ker pol nevem kdaj je zraven in kdaj ne, da bi mu lahko pisal,... Aya še to njegov naslov se glasi na: *.gmail.com? A bi bil mogoče ta njegov "račun" problem, ker do zdaj še nimam med stiki nobenga ki bi mel račun odprt na gmail-u?

Prosim za kako informacijo če ima kdo podobne težave oz. jih je imel in kako jih rešiti?

5er--> ::

Probaj ga še en× zbrisat in dodat na seznam.

tigra ::

Mogoče je imel tvoj kolega nastavljeno stanje 'navidez nedosegljiv (če ima seveda MSN 8.0)? Nov MSN 8.0 omogoča tudi to, da izgledaš za stike navidez nedosegljiv, tipkaš pa lahko z njimi vseeno, pod pogojem, da sam začneš pogovor.

lolek84 ::

Ne on je začel pogovor. ... Pa pri njem baje vse OK kaže, pol sem še par X probal da sem se izpisal pa zopet vpisal vendar on še vedno ostaja med "nedosegljivimi"... Tud ko piševa se mu ne pojavi nobena slikca ali kaj... Nevem to se mi še ni zgodilo do sedaj zato mi je ta problem toliko bolj čuden in neznan :\

ganzi ::

Gmail deluje brez problema.

Možno da je on nastavljen na navidez nedoseglijiv in kljub temu lahko začne pogovor.:\

korposlav ::

da nebom nove teme odpiro... Bi mi lahko prosim gdo povedo, zakaj, ko me nekdo vpiše v msn, ga ne morem sprejeti oz. mi sploh ne pokaže tistega okenca, ko naj bi ga sprejel, če pa jaz koga vpišem, pa njemu ne pokaže. z navadnim msn pa dela vredu.
LP
Sašo G.

croco ::

imam isto težavo kot korposlav....mogoče kdo zna pomagat?
reinstall ne pomaga...:/

mihax00 ::

ja js sem meu isti problem sam sem pol dau nazaj gor 7.5 pa je pol delal normalno
očitno ma msn live nek bug :/

croco ::

no tudi jaz sem se odločil da dam raje 7.5 nazaj gor....amapak če pozna kdo rešitev kako popravit 8ko bi blo zlo zaželjena kakšna informacija ker mi je ta 7.5 zako čudn ratal :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23675418 (16059) tilinho20
»

MSN live messenger

Oddelek: Pomoč in nasveti
479381 (4954) Zoro3
»

[INFO]Windows Live Messenger (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
678362 (4569) KTr1sk
»

Nedelovanje Windows Live messengerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
272098 (1411) rikta33
»

MSN messenger 8.0 - prikaz navidez nedosegljivih oseb

Oddelek: Programska oprema
302174 (1593) ;-)

Več podobnih tem