» »

Delo na bencinski

Delo na bencinski

1 2
3
»

menjalnik ::

Lej Castel eno je biti vsiljiv in eno je biti prijazen in vprašat, če lahko. Naj ti še povem, da nisem vpil nanjo, kot kak tarzan, le povedal sem malo bolj na glas...

Castiel ::

menjalnik je izjavil:

Lej Castel eno je biti vsiljiv in eno je biti prijazen in vprašat, če lahko. Naj ti še povem, da nisem vpil nanjo, kot kak tarzan, le povedal sem malo bolj na glas...


potem pa prav. s prvim delom pa se strinjam tudi jaz.

first_line ::

Kaj pa če meni pride pucat šipo brez dovoljenja, ker imam šipo s sealantom (odboj za dež) in mi s tem odstrani ta premaz? Ali lahko zahtevam odškodnino, ker v navodilih piše da se lahko pere samo z navadno vodo, drugače premaz odstraniš. Pa še celo uro porabiš da ga naneseš? (šipe pa praktično cel mesec ne moreš umazati ker je ta piz*arija gor)

BigWhale ::

Nalepko daj na notranjo stran stekla, da naj ti ne umivajo sipe. :>

Ljudje imajo prevec casa za ukvarjanje s taksnimi detajli. Cez en teden pa se bo nasel nekdo, ki bo odprl temo in jamral, da mu niso spucal sipe in zakaj ne... :)

GrimReaper ::

ah daj no. Toliko zaslužijo morda ob tistih največjih bencinskih na avtocestah in morda kakšnih večjih krajih. Drugod so lahko veseli če pospravijo 30 eur dnevno in so nadrti iz strani ljudi, ker jim hočejo umiti stekla.

Pa seveda ne gre pozabit da je to samo za dva meseca. Ne govorimo tukaj o stalni službi. Ker uslužbenci nimajo hudih plač.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Mellons ::

Informacije iz prve roke, delal sem na Petrolovi črpalki par let nazaj med faksom, pranje šip :)

Če sem dobil 20 EUR v 6 urah (toliko je bil določen delavnik), sem bil kar vesel :))Z mano je delala ena punca in ona je ponavadi dobila kar redno 35 EUR+, en dan 55 EUR.

Razlika je v tem, ko pride fant, ga ljudje vzamejo bolj kot ''profesionalca'', ''ve kaj dela'' in bolj uradno. Ko pa pride punca in se nasmeji, pa rečejo ''ah, počisti če že... ;) '' in dobi napitnino. Tako da imajo punce veliko prednost v tem.

Je pa problem, če pride kdo in hoče, da mu naliješ vitreks :)Punce ponavadi ne vejo kako se odpre havba na BMW, Renaultu, Volvotu itd., tako da tukaj imamo pa fantje prednost, ker večina nas je vedela in potem taki dajo kakšen evro.

Največ denarja dajo ženske (večinoma vseh starosti), starejši ljudje ki se radi pogovarjajo in tujci. Od moškega srednjih let nisem dobil nič, zelo redko. Takšni ponavadi niti nočejo, da jim opereš šipo, čeprav imajo umazano.

Zanimivo je pa to, da niti enkrat v 2 mesecih nisem bil nadrt ali da bi mi kdo težil. Vsak je lepo odgovoril ''Ja, prosim'' ozi. ''ne, hvala''. Mogoče je kdo na hitro rekel ''Ne...'' ali pa samo odkimal, ampak težakov pa ni bilo. Medtem ko so pa punci kar težili :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mellons ()

GrimReaper ::

Dvema puncama sem dal dons vsaki po mal več kot 2€. Če bi bla fanta, nebi dobila nič ali pa kakšno malenkost.
Tko da tko je v življenju, punce imajo marsikje prednost.

Seveda pa imajo tud fantje svojo vlogo, ker nisem znal natankat (oz. ker sta bli punci zraven sem imel verjetno mal treme), sem prosil uslužbenca.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

D3m ::

GrimReaper je izjavil:

Dvema puncama sem dal dons vsaki po mal več kot 2€. Če bi bla fanta, nebi dobila nič ali pa kakšno malenkost.
Tko da tko je v življenju, punce imajo marsikje prednost.

Seveda pa imajo tud fantje svojo vlogo, ker nisem znal natankat (oz. ker sta bli punci zraven sem imel verjetno mal treme), sem prosil uslužbenca.


Kuješ pičke v zvezde :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

Ravno danes sem se z znancem pogovarjal da pomiva šipe na bencinski. Plačano dobi 1 eur na uro, napitnine pa na dan znesejo tudi od 50 do 80 eur :D

ni slabo :)

menjalnik ::

shadeX je izjavil:

Ravno danes sem se z znancem pogovarjal da pomiva šipe na bencinski. Plačano dobi 1 eur na uro, napitnine pa na dan znesejo tudi od 50 do 80 eur :D

ni slabo :)


Oprosti vendar temu ne verjamem

Tilen ::

Men je pa hecno, ker se mi je že parkrat zgodilo, da nekdo odkoraka, ker misli, da ne bo dobil nič. Pomivalci šip so velikokrat zelo selektivni in tudi na tak način izgubijo precej denarja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

letmein ::

menjalnik je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ravno danes sem se z znancem pogovarjal da pomiva šipe na bencinski. Plačano dobi 1 eur na uro, napitnine pa na dan znesejo tudi od 50 do 80 eur :D

ni slabo :)


Oprosti vendar temu ne verjamem



Bo kar držalo.. dober kolega dela na postajališču Lom pri Logatcu in so cifre res take oz. konec tedna ko je naval celo višje.

Magic1 ::

Vse je odvisno od lokacije, poleti predvidevam, da na ac krizu res ni problem pridt do stotaka. Po lokalnih pumpah...
Magic

menjalnik ::

Če je to res pol lahko tudi jurčka € na koncu meseca domov odnese, zgleda bom drugo leto pomival šipe med počitnicam, edino slabo je ker si po koncu izmene ''zadet'' od hlapov :-)

black ice ::

To je kvečjemu plus. Pa še zastonj. :>

Ganon ::

Jaz sem nekaj casa delal na bencinskem servisu. Sip nisem cistil, tudi nismo imeli nobenega studenta, ki bi to opravljal. Vam pa lahko povem, da so place sramotne, skrbis pa za vse. Katastrofa.

Mellons ::

Če si punca z oblinami in če imaš srečo, da greš delat nekam na avtocesto, potem lahko zaslužiš tudi po 100 EUR na dan, mogoče še več. Samo nimajo vsi te sreče :)

Delo na bencinskem servisu je kar ''delavno''. Tam si čistilka, smetar, prodajalec, skladiščnik, pereš avtomobile in moraš biti napol mehanik. Plačo dobiš pa kot navaden prodajalec, poslovodja ima nekje okoli 800 EUR, navadni prodajalci pa le malo nad minimalcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mellons ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brisalci na vozilu

Oddelek: Na cesti
469843 (7231) ...:TOMI:...
»

Delo med počitnicami po OŠ

Oddelek: Šola
223590 (2695) Meizu
»

[fork] Pomivanje sip na bencinski vs. IT sluzba (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
558921 (7628) Pegaz
»

"Bencin kelnarji" se vračajo, napitnine? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10817829 (14934) c3p0
»

Nenapisano pravilo-Napitnina za brisanje stekel...

Oddelek: Loža
443367 (2288) tiborrr

Več podobnih tem