» »

Macbook in BTC

Macbook in BTC

1
2
»

borchi ::

črne barve je samo 2.0GHz z 80Gb diska.
l'jga

Volk Stepni ::

Ne več. Tudi bel je lahko: KLIK
MacBook Ultima sta sedaj dva: eden z 1Gb spomina, drugi kot do sedaj z 512.

Se pa da na njem speči jajce:


Za video in navodila: klikni!

opeter ::

Glavno je, da ne bodo uporabniki lačni ostali :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

borchi ::

stepni, črne barve ni nižje od 2.0GHz in 80Gb.

tip, ki peče jajco na macbook-u nima pojma. na levi strani je macbook veliko bolj vroč! :D
l'jga

borchi ::

še malo o pečicah...

quote: "In the end, it appears to be that, in certain spots, the MacBook is significantly hotter than the Dell, but its average temperature is very close to that of the Dell. Take this information as you will. I ensure you that both laptops were checked with the upmost scruitiny. In my opinion, I think that the MacBook is a great alternative to the PC dominated computer market. It does run a little bit hotter than the dell, but I remind you that the MacBook lacks cooling fans that are built into the Dell."


:D :))

tip misli, da v macbook-a ni vgrajen ventilator. eh, seveda je! samo medtem, ko se dell pretvarja, da je helikopter, macbook lepo čisto tiho ždi na mizi in suče DVD film. in je pri tem za par ušivih stopinj toplejši kot dell.
l'jga

klemen22 ::

in je pri tem za par ušivih stopinj toplejši kot dell.

A zato da lahko pečeš jajca?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

bluefish ::

ne, zato da lahko daješ neumestne pripombe.

borchi ::

ko jaz pečem/kuham jajca si vedno nastavim budilko, ki me opozori, kdaj so jajca točno taka kot jih imam rad.

če jih kuham na dell-u, budilke ne slišim. zato sem kupil MacBook-a.
l'jga

degenerik ::

ne se preveč obregat ob klemna22, ima pač smolo da njegova t43-ka izgleda zastarelo kot trabant, nima za T60 in doživlja frustracije, misli pa da ima še vedno mercedes. macbook je za povprečnega uporabnika kul, manjek grafike se pozna zgolj tistim, ki špilajo igre. vsiljevanje iber hude grafike oziroma drugih komponent, ki jih ne potrebuješ, je pa naravnost infantilno.
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

MTm2H37rqt7B ::

Tudi sam sem (se) odlocal za MacBooka sicer Proja. Pa sem videl po netu in EPL forumu kar veliko problemov.

- razbarvanje belega MBPja
- Moojanje
- baterija razpade
- ohisje odstopa (spranje) zaradi segrevanja
- flickering ekrana
- MagSafe se zlahka odklopi (ce se ga saj malo postrani povlece)

Vem da se dolocene zadeve pojavljajo tudi pri drugih notesnikih, vendar ce mislis dat vec k 600k in da se pojavljajo take napake, to zame ni vec kvalitetna roba (po kateri so Apple notesniki/laptopi znani). Pol tukaj je se 12 mesecna garancija...

Nevem no, kaj vi pravite?

Gandalfar ::

da pocakaj drugo generacijo

billy ::

mislim, da so tile ki so trenutno v prodaji (sicer ne vem kako je pri EPLu) ze boljši.

vprasaj se na esvet.com, tam majo neko tujo robo ki je ziher že nova izvedba...če ima slučajno EPL staro robo.

je pa bilo veliko problemov z čisto prvimi modeli.

borchi ::

ko da punca svojo toshibo (pentium-m) zraven macbook-a, lahko obe jedri procesorja 100% obremenim, pa ne bom preglasil toshibe na kateri je odprt word in firefox.

macbook se bolj segreje, kar je tudi logično, saj ima toshiba verjetno enkrat večjo površino, konstantno laufajo ventilatorji. oba lahko imam na kolenih, čeprav ne morem rečt, da je to ne vem kakšen užitek. verjetno je kdo tudi bolj občutljiv na vročino...

mukanje, nisem sicer čisto prepričan, če sem ga že slišal. ko sem prebil kake pol ure eksperimentiranja z ušesom na tipkovnici sem mogoče slišal tisto kar drugi imenujejo mukanje. ko sem sem dal glavo na normalno razdaljo, nisem slišal ničesar več (bilo je pozno ponoči, tako da ni bilo ambientalnega ropota).

bela barva je še vedno bela, prenosnik je (sicer šele dobre 3 tedne uporabe) brez vidnih znakov obrabe.

ja, magsafe se odklopi. tako je narejen. jaz bi si želel, da bi bil priključek narejen tako, da bi ga lahko "zaklenil" oz. bolj trdo pričvrstil, ko bi vedel, da ni nevarnosti, ki jih preprečuje magsafe. takšen dodaten zatič bi jih stal manj kot dolar.

ekran, nisem še opazil flickeringa. za moje oči ni ekran nič posebnega. ne vem zakaj so se vsi tako navduševali nad ekranom. no, mogoče, če so bili prej navajeni na 12" iBook-ov ekran (enkrat sem videl v Harvey Norman-u 12" iBooka in tisto je RES bila katastrofa - lahko tudi, da je bilo s tem iBook-om kaj narobe?). toshiba ima za moje oko veliko lepšo sliko.


mogoče sem imel samo srečo, mogoče se bodo vse napake še pojavile... in če sem čisto pošten, mi ni bilo prijetno čakat na prenosnik z mislimi, da pravzaprav čakam na izid žrebanja loterije (ker sem v bistvu tudi že vedel za vse napake macbook-ov pred nakupom).
l'jga

klemen22 ::

ne se preveč obregat ob klemna22, ima pač smolo da njegova t43-ka izgleda zastarelo kot trabant

1) meni se ohišje NE razbarva tako kot lastnikom MacBookov po enem mescu. PRvi plus zame
2) Meni se PC ne greje tako kot lastnikom MacBookov. Drugi plus zame
3) Moj PC nima pičkaste oblike tako kot MacBook. Tretji plus zame
4) Baterija mi zdrži dlje. Četrti plus zame.
5) T43 NE moreš primerjat z MacBookom ampak z PRO. Minus za vašo nevednost
6) Dokler nimaš T43 v roki ne veš kaj govoriš. Priceless.
:\

Kar hočem med drugim povedati je to, da tudi če kupiš Gericoma za 150k sit se ti ohišje ne bo obarvalo tako kot na kakšnem Macbooku in to za 400k sit:\ . Aja pol pa nekaj berem EPL forum in so vsi hvalili Steva Joba češ kakšen božiček je ko naj bi bila kao možnost da se tisti s poškodovanimi ohišji vso stvar menjajo (če se bo dalo sploh). Res tisti na EPL.si so ene ovce (če so stari manj kot 10 let jim je oproščeno).
Pač res huda napaka Appla. Ne da so sedaj še na plastiki začeli šparati. Fak da jaz kupim tega Apple in se mi ohišje razbarva. Prvi dan bi letel nazaj v trgovino in jim tako jebal mater, če ne bi hoteli menjati.:|
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

opeter ::

Ja, kje pa je MasterCard? :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

degenerik ::

@klemen22:
Ad1) ne poznam nobenega, ki se mu je zadeva razbarvala. dvomim da je zadeva množična. večinoma na forumih jamrajo zgolj tisti s problemi, kateri pa v določenih procentih vedno obstajajo.
Ad2) gretje je imo pretirano. je pa res da je tvoj T43 bolj ubog, če bi tiktakal na yonah frekvenci bi se verjetno že skuril
Ad3) pičkasta oblika je zgolj plus, probleme imate imo zgolj vi, ki imate s prenosnikom namen loviti prave moške :>
Ad4) zdrži dlje kot kje? si že oba pretestiral? v istem okolju, pod isto obremenitvijo?
Ad5) seveda ne moreš. že po goli procesorski moči T43 ne more parirati macbooku. žal. pa so mi thinkpadi blazno omiljeni (tudi dizajn mi je všeč), ampak zastarelega T43 kovat v superlative...bogi fantek;)
Ad6) držal/delal sem na kar nekaj thinkpadih, sem bil navdušen, ampak zgolj to. zaradi tega pa ne zaničujem drugih prenosnikov oziroma jih ne propagiram kot najboljšo stvar po ogrski salami.

O EPL pa tudi jst nimam najboljšega mnenja. Kar pa ne spremeni dejstva, da so applovi proizvodi več kot dobri. Enim pičkasti, drugim nezanemljiv cool faktor.
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

OrkAA ::





Okej... kdor primerja tole pa res nima smisla za estetiko... :\

klemen22 ::

No ja dokler ne tipkaš na tisto grdo tipkovnico zgoraj (1 slika zgoraj) potem verjamem da te ta pičkast dizajn spodaj zadovoljuje.
AJa pa estetika je zelo subjektivna. Meni se npr. T43 deluje precej bolj zrelo ne pa ko en kuhinjski aparat (MacBook - sploh v belo barvi) Že iz slike spodaj se vidi da so tipke shit:\

Aja pa tisto z obarvanjem je precej množično!

Dovolj o tem.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

billy ::

meni pa se zdi sonijeva tipkovnica dosti lepša in uporabna kot tale od MACa...sem nekaj probal tipkat pa so mi tipke neke čudne..

sony SZ pa je huda!

bluefish ::

nehajte ga že srat in se držite teme.

Gandalfar ::

Meni se npr. T43 deluje precej bolj zrelo ne pa ko en kuhinjski aparat


Cestitam, s taksno argumentacijo si pokazal, da je T43 res nadmocen izdelek nad MacBooki... :D

billy ::

kaj je že namen teme?

aja..če se kje da videt macbooka?

najboljse it v tujino v grazu, mediamarkt jih imajo...

klemen22 ::

Prejšnji mesec sem pohajal po Harvey Normanu. In sem videl od Appla: tipkovnico, miško, dva monitorja, iMac, iBook, PowerMac. Morda je sedaj že kaj novega.

Cestitam, s taksno argumentacijo si pokazal, da je T43 res nadmocen izdelek nad MacBooki...

Argumentiral sem zgoraj. Izdelek kateremu se po 1 mescu razbarva ohišje je narejen šlampasto. In to za tak denar (300+k). Če bi šlo pri poceni Gericomu bi dejal "Ah pač Gericom" pa že tam bi bilo popizdovanja veliko.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

borchi ::

meni je tipkovnica na macbook-u fenomenalna. in ker seveda ne zaupam samo svojemu občutku, ker nisem imel ravno miljon prenosnikov pod svojimi prstmi, sem šel za hec gledat review-e macbook-ov. praktično vsi so bili nad tipkovnico navdušeni.

ja, obarvanje je očitno dovolj množično, da apple brezplačno zamenja plastiko. kar še vseeno pomeni, da če se ti to zgodi, da si nekaj časa brez prenosnika.

prejšn tedn sem bil v epl-ju in tam lahko tudi drajsaš po macbook-u.
l'jga

klemen22 ::

Se pa strinjam da ni ene trgovine v sloveniji kjer bi si lahko spodobno ogledal Apple proizvode. Tam na EPLju so pa itak totalno neresni. Ko sem kupoval darilo za punco (nanota) so bili notri v glavnem prostoru eni 4je. No grem do enega in mi reče da ravno nekaj dela in nima časa (:\ ) in reče da takoj pride njegova sodelavka. No ta sodelavka pride čez 5 minut. Neresno. Če je za njega TAKOJ 5 minut potem sem jaz Bill Gates. Aja pa še to: ko sm bil notri en kar tam pri vhodu na tisti mizi šraufa en PowerBook.:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

degenerik ::

in? kje je potem problem? zadeva ti ne ustreza, support in sama prodaja je očitno tudi pod tvojim standardom. vse štekam. ampak zakaj je treba bit potem prizadet? jest tudi ne hodim v tuša ker so mi prodajalke čudne, ampak zaradi tega še ne pljuvam po njih. tako kot ne po T60. super mašina in vse, ampak se ne stegnem tako visoko. za kar jih še ne naredi bedne. mislim pa da ti ni noben zgoraj vsiljeval macbooka in ne vem zakaj tak odnos. so te mal v steno butal v mladosti?
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

klemen22 ::

so te mal v steno butal v mladosti?

To bi moral ti vedeti DEGEN(erik)

in? kje je potem problem? zadeva ti ne ustreza, support in sama prodaja je očitno tudi pod tvojim standardom. vse štekam. ampak zakaj je treba bit potem prizadet?

Delaš na EPLu ali kaj? Ne smem imeti svojega MNENJA? Pač tista štacuna me ne bo vidla nikoli več. Potem se pa čudijo kako malo prodajo. Jasno s takim supportom ker imaš tak občutek da si jim odveč ko prideš noter.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

borchi ::

> Potem se pa čudijo kako malo prodajo.

v EPLju se vedno pohvalijo kako dosti prodajo. očitno so zadovoljni sami s sabo. spet, njihova pravica.

drugače pa, veš, minili so tisti časi, ko si lahko nekomu z dekretom odredil, da mora imeti tako in tako trgovino, odprto od takrat in takrat in prodajat takšne in takšne izdelke.

in ti časi se ne bojo vrnili, get over it...
l'jga

degenerik ::

klemen22: opa besedna igra, očitno znaš nick prebrat in tudi razumet. presenečaš iz posta v post. bistvo si seveda zgrešil. tista opazka o EPL je pa glupa, tudi jaz nisem zadovoljen z njihovim odnosom (pa čeprav sem bil v štacuni zgolj enkrat), pa me to ne odvrne od nakupa sicer odličnih izdelkov appla. mnenje? mnenje je argumentirano, ne pa izjave debilčka, ki daje vtis da so ga doma zlorabljali. in če ne prispevaš k debati nič konstruktivnega je tudi škoda da tu izgubljaš čas.
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

klemen22 ::

klemen22: opa besedna igra, očitno znaš nick prebrat in tudi razumet. presenečaš iz posta v post. bistvo si seveda zgrešil. tista opazka o EPL je pa glupa, tudi jaz nisem zadovoljen z njihovim odnosom (pa čeprav sem bil v štacuni zgolj enkrat), pa me to ne odvrne od nakupa sicer odličnih izdelkov appla. mnenje? mnenje je argumentirano, ne pa izjave debilčka, ki daje vtis da so ga doma zlorabljali. in če ne prispevaš k debati nič konstruktivnega je tudi škoda da tu izgubljaš čas.

In ta tvoj post je pa res zelo konstruktiven. Zlorabljali so pa kvečjemu tebe. Dej povej kje si ti v tvojem postu kaj argumentiral. S tem ko si rekel da so Applovi izdelki odlični?:\
Sem podal svoje argumente ki so splošno znani:
- prekomerno gretje
- barvanje ohišja (ali je to kao special offer v smislu all-inclusive:\ )
In tudi pri iPod Nanu so precej opazna slaba kvaliteta izdelave -> OK razumem če kupim en player za 10 čukov, ampak ne pri takem za 50k Razumeš ali tvoja inteligenčni kvocient in s tem povezano (ne)razdejanje v tvoji buči ne premore malo kritičnega razmišljanja o enem produktu?
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

IceIceBaby ::

Za vsak minus se najde nekaj plusov. Očitno ti nisi sposoben kritično oceniti izdelka, glede na to, da stalno trobiš samo o napakah.

Mislim, da sem v eni temi zasledil da voziš BMWja. Situacija je podobna. BMW ima tudi polno napak, nekateri njihovi produkti so sfaljeni, nekateri imajo porodne težave pa ljudje še vedno plačujejo (pre)velike znenske, da se lahko vozijo v BMWju.

klemen22 ::

Mislim, da sem v eni temi zasledil da voziš BMWja. Situacija je podobna. BMW ima tudi polno napak, nekateri njihovi produkti so sfaljeni, nekateri imajo porodne težave pa ljudje še vedno plačujejo (pre)velike znenske, da se lahko vozijo v BMWju.

BMW, vse ostalo so le prevozna sredstva.:D (malo heca mora bit)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

opeter ::

No tolko, da malo podprem billy-ja in klemna22: sem imel srečo večkrat iti v Apple Store London na Regent Streetu in moram povedat, da me tipkovnica od MacBooka in navdušila. Res, da izgleda precej estetsko urejeno, vendar pa mi deluje celotno tipkanje precej trdo, gumijasto (?). Sem pa imel možnost preizkusiti MacBook Pro-ja... no pri tem se vidi, da je za eno klaso višja. Samo toliko sem želel dodati.

Sicer pa notesnika itak ne bi kupil. Sam sem namreč takšen tip, da prisegam na namizne modele, surovo moč in v glavnem: ne maram s sabo nesti računalnika. Ta naj ostane doma/delovnem mestu/šoli ipd. Imam vsaj v tistem času mir :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bluefish ::

Sicer pa notesnika itak ne bi kupil. Sam sem namreč takšen tip, da prisegam na namizne modele, surovo moč in v glavnem: ne maram s sabo nesti računalnika. Ta naj ostane doma/delovnem mestu/šoli ipd. Imam vsaj v tistem času mir

se strinjam. Morda le kot pomožen računalnik za doma :)

IceIceBaby ::

Opeter, jaz sem Macbooka gledal v isti trgovin :) Pa moram rečt, da mi je tipkovnica kar všeč. Sicer se je treba verjetno navadit, ampak že sama oblika mi je všeč :)

klemen22, vsaj v nečem se strinjava :)

billy ::

Si probal tudi tipkovnico od sonija SZ?

meni je dosti boljša od maca, pa od katerekoli druge tipkovnice...

degenerik ::

klemen22: prenosniki se grejejo približno tako kot večina novih prenosnikov z dual core procesorji. s tem da imajo eni raje bolj hladen prenosnik, kjer se sliši ventilatorje, drugi pa bolj tihega ampak bolj vročega. gre za nek kompromis. če ti ne ustreza, pejt h konkurenci. te kdo sili da ga kupiš?
razbarvanje je pa kolikor sem vešč v pravu itq stvarna napaka in ti ga morajo zamenjati. pa še to mislim da so bile problematične prve serije, narejene v prvih tednih proizvodnje.

z nanom nimam pa nikakršnih problemov.

se pa strinjava vsaj kar se bmw-ja tiče :8)
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

TribesMan ::

klemen22 sej vemo da maš rad svojega IBMa ampk se mi zdi da zdej pa že mal pretiravaš...
Tudi T4x se grejejo, samo jih moraš obremenit, recimo zdaj na NESTu je Racer_D špilal Quake 3 na mojem T42 CPU se je segrel na 67°C, vent je laufal na polno, spodnji strani laptopa pa bi lahko komot spekel jajce. Ubistvu je bila tako vroča da je bila tudi sama miza čisto razgreta.

Hec zakaj se macbooki malce bolj grejejo kot recimo PC laptopi je po mojem mnenju to, da OS X uporablja grafično kartico za izrisovanje oken, medtem ko v windowsih XP to dela sam CPU.

Recimo Windows Vista dela podobne reči, in ko sem nazadnje instaliral Visto na T42 se je laptop bistveno bolj grel kot v XPjih... in tudi baterija ni zdržala tistih 4 ur kolikor je to v navadi v XPjih... Hec je samo v tem, da Windowsi še nisto tam kjer je trenutno OS X...


Billy: Sej Sony SZ ima res malce boljšo tipkovnico od MacBooka, ampk a si slučajno pozabil pogledat ceno tega laptopa? Mislim da je pri podobni konfiguraciji skoraj 50% dražji od Macbooka... ni glih primerljiva roba...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

billy ::

res je, macbook ima samo integrirano grafo, medtem ko ima sony "preklop" med integrirano in nvidio.

Pri enkovredni konfiguraciji pa verjetno ne bi bilo velike razlike v ceni. drugače pa stane SZ tipkovnica 70E, apple pa 90E

:)

TribesMan ::

MacBook 13" White Intel Core Duo 2GHz/512/60(5400)/SuperDrive 1.382,40 EUR 331.278,34SIT

SONY VAIO SZ1HP Dual Core 1,66GHz/512/80(4200)/DVDRW/GFGo7400 2.040,51 € 488.988,00 SIT

Hmmm... torej je tisti "na pol" grafični čip od nvidie vreden 150k? wow...

Še primerjava GMA 950 vs GFGo 7400

Fill rate:
GMA: 1.6 GPixels/sec and 1.6 GTexels/sec fill rate
7400: (Gpixels/sec) 1.8
Mem Bandwith:
GMA: Up to 10.6 GB/sec memory bandwidth (DDR667 dual chanel)
7400: (GB/sec) 7.2 (64-bit bus)

Hudo!

Sej dregač mi je SZ zlo všeč in če bi kupoval danes bi ga verjetno vzel, vendar ne govort da je nevemkakšna zverina. Tista dual grafika je pa tud pogruntacija svoje vrste... za vsako menjavo grafike moraš restartat... jupie!!!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Racko ::

Kaj pa recimo Powerbook? Rabljen stane približno toliko kot 13" Macbook.

billy ::

macbook bi še lahko cenejšega našel :)

No..sony SZ1 ima magnezijevo ohisje in tehta 1.86 kil, ima super zaslon (boljsi od maca), greje se verjetno ne tako fejst, in super tipkovnico. Zadeve je posledično tudi zelo lahka. Mac je recimo težak kar 2.36 kilograma. Na soniju se tudi lahko igrajo igre, če ima kdo seveda željo, kar se na macbooku ne da, ker je pač grafa prešvohna.

Mac je narejen za "rajo", SZ pa je bolj serija za poslovneže. Če bi sony stlačil vse v poceni ohišje bi bila cena tudi temu primerna, ampak pač niso.

Lahko pa primerjamo 15.4 sonije in maca, tisto je malo večja podobnot v zmogljivosti, kar se pa za ceno ne bi moglo rečt. hint: 1.83 7600GO sony stane nekje 1400E, mac 2.0 in X1600 pa 1900E

IceIceBaby ::

Racko, Powerbook G4 je pomoje dosti slabši od Macbooka. Edino ekran in DVI izhod pa kakšne podobne zadeve ga ven vlečejo, ampak nasplošno je pa Macbook dosti bolj sodobna zadeva.

Billy, pomoje primerjava med tem Sonyjem in Macbookom ni ravno na mestu. Kot si že sam ugotovil sta to 2 različna računalnika namenjena različnim kupcem.

degenerik ::

sploh pa na eni strani primerjaš lokalizirane variante macbooka pro z najcenejšimi uvoženimi variantami sonya. zanemarjaš pa aluminijasto ohišje, osvetljeno tipkovnico, osx in ostale bonbončke.

jest bi z veseljem fural poslovne prenosnike, če bi mi le finance to dopustile. pa tudi v tem primeru dvomim da bi posegel po sonyu. verjetno bi kolebal med macbookom pro in 14 colskim T60, mejbi tudi X60. igranje špilov in hotenje po čimvečjem LCD-ju (zadnjič sem videl 17 colskega HP-ja, to imo sploh ni več prenosnik) je zame navadna bedarija.
You see Larry? You see? This is what happens when you fuck a stranger in the ass!

billy ::

Jaz sem samo podal primerjavo med tipkovnica in svoje mnenje o njih, ker jih je pač folk hvalil. In zraven povedal katere tipkovnice so mi ble od laptopov "the best" in hkrati dal ceno le-teh v primerjavo z ceno macbookovih tipkocnih.

Ostala primerjava je bila narejena z strani nekoga drugega, sploh nisem imel namena primejat karkoli z applom, ker se pač ne more.

Mulh ::

Ma kdo kj čez mojega iBooka ? (j0k3)>:D :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MacBook se avtonomno izklaplja?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
263788 (2516) Bass0
»

nakup prenosnika..

Oddelek: Kaj kupiti
181837 (1343) Adrijan0
»

Apple do večjega deleža na računalniškem trgu?

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
384873 (3736) iration
»

Jabolka niso toliko dražja in premična utripajo v Intelovem taktu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
738035 (6069) Adrijan0
»

MacWorld Expo 2006

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
494959 (3534) TribesMan

Več podobnih tem