» »

težave z rami!!

težave z rami!!

pleyakrneki ::

danes sem kupil te rame GeIL Ultra Platinum PC4000 500MHz Dual Channel DDR,in ko sem jih vstavil so delovali zelo dobro zelo hitro dobre teste brez navitega sistema.Ko sem malo navil sistem se mi je začelo resetiranje še preden je prišlo v windows se ne dajo navijat,tudi če zvišam volzažo ramov je isto!!!Imel sem iste probleme z corsair rami ki sem jih zamenjal lih zaradi tega problema ker mi niso delovali na plati DFI LanParty UT NF4 ULTRA D,enostavno se niso ujemali in niso delovali procesor se sploh ni dal navijat in nič zaradi ramov in sedaj kupim te in mam podobne težave a se rami spet ne ujemajo saj pravijo da to ne bi smelo bit al je kaj drugega narobe???procesor in plata nista ker ko pa dam noter team group rame pa sistem raztura navijalsko itd...

BoLhCa ::

DFI so zbirčne plate, tko da če ti deluje super krasno z teamgroup rami potem prodaj tele Geil-e in menjaj na TG...

gfighter ::

Lahko pa se tudi poglobiš v tale vodič. Sicer je kar dolgo branje, vendar so pri DFI-ju pravilne nastavitve ključnega pomena. Prvo ti predlagam, da poskusiš z Command Per Clock(CPC) na 2T (Disabled).
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

pleyakrneki ::

tnx bom prvo poskusil če pa kej ne bo šlo bom pa javil!!

pleyakrneki ::

tile geil rami se niso ujemali z mojo plato tako da sem moral kupiti team group rame in zdaj dela use normalno in zelo hitro!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov Računalnik!

Oddelek: Kaj kupiti
461943 (1007) TOP
»

Kere RAME za navijanje? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Navijanje
39628391 (15126) smarty
»

Kombiniranje 4 x 512 rama v dual channel?

Oddelek: Strojna oprema
161393 (1062) igorn
»

TEŽAVE PRI DFI NF4 ultra-d

Oddelek: Strojna oprema
5917 (872) gfighter
»

Ponudba

Oddelek: Kaj kupiti
81141 (883) raab himself

Več podobnih tem