» »

SB Live! 1024

SB Live! 1024

gapi2 ::

Dobil sem SB live! 1024, zanima me, zakaj mi ne dela, sploh mi ga windows ne prepoznava, nekdo mi je rekel, da driverji s cd-ja niso dopbri, pa me zanima, kje bi se dobilo kompletne driverje, na www.creatice.com jih ni?!

Prosim za pomoč!:'(

rc-car ::

Amm.. Ker OS mas?
Jest imam genau isto zvocno in je lepo delal v 98, Me in XP lepo z driverji iz CDja!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Han ::

Mogoče imaš takšno kartico, ki ima prekratke kontakte in ne sede dobro v PCI režo... :(

rc-car ::

Han: to pa prvic slisim! 8-O
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Paramedic ::

a si probu tu?
Men pa se kr neki sesuva v XP. Poglejte temo 'Spet WinXP+Live5.1' v Zvok in slika... :D
End transmission.

Han ::

rc-car, doma sem imel originalni SB Live!, ki enostavno ni sedel v mojo Asusko. Vse ostale PCI, ISA in AGP kartice delujejo v redu, SB pa ima na žalost prekratke kontakte. ;(

gapi2 ::

JEst mam osnovno ploščo Abit, windowse mam pa 98! Zdej sm pa še enkat vse zbrisov in driverje na nnov naložu, pa mi sploh ne zazna zvočne?:'(

Han ::

Če ti osnovna plošča in Windows ne zaznata kartice, je verjetno nekaj narobe ali s kartico, osnovno ploščo ali kontakti. Si poskusil prestaviti kartico v drugo PCI režo?

Načeloma bi moral videti kartico v spisku zaznanih naprav pri zagonu računalnika in potem v Device Managerju (Upravitelju naprav) kot rumeni vprašaj. Če imaš na plošči LiveWare 2.0 ali 3.0, so gonilniki v redu. Na uradni strani v internetu pa gonilniki za Win98 (LiveWare) trenutno žal niso na voljo.

gapi2 ::

Ja v istem slotu je kot je bila prejšnja, a so zato težabve?

gapi2 ::

ze prejsnaj zvočna mi je delala težave, sam tista je bla kr ena-avance. No jo bom probov dt v drug slot!

rc-car ::

Han: zelo zanimivo.. :|
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SkyNet ::

Pidza.
Odpri kišto, in kartico izvleči ven in jo močno pritisni notr nazaj. To je bil problem pri meni, ko mi pravtako niso hoteli winme prepoznat sb live! Normalno, ko ga pa teoretično sploh ni bilo!

Če pa to ne dela, pa nesi nazaj v trgovino, češ da je nekaj napak.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

gapi2 ::

zdej mi je pa čudežno začela delovat kr win jo je najdu mi je apa modem nekj n e dela!
Ni vsak marsovec, ki ima puter v ušesih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in SBlive

Oddelek: Pomoč in nasveti
151568 (1291) TESKAn
»

Abit Kt7 in live player 5.1 Se res kregata?

Oddelek: Strojna oprema
81075 (920) Siluro
»

PLATA + SB = ????*/*##

Oddelek: Strojna oprema
91154 (1050) JLP
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271124 (923) SpiDEr8
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272035 (1779) MitjaM.

Več podobnih tem