» »

Windows XP in SBlive

Windows XP in SBlive

LoTeK ::

imam eno važno vprasanje:
ta vikend nameravam formaterat disk in naložit xp-je.
ker pa imam tud sbliva me zanima kere driverje naj inštaliram, ker kokr sm upazu ma vsak probleme ki ima xp-je in sblive (creative na žalost še ni izdal xp driverjev)
nasveti, prosim

TinkaPinka ::

Uporabi kar tiste gonilnike, ki so zraven WinXP.
I am easy to please as long as I get my way.

LoTeK ::

hvala
zanima me samo še to, če ti pol dela tud EAX in ostale live zadevščine?

miranpozar ::

To bo bolj slabo! Jaz imam raje zanesljivost, kot neke nepotrebne efekte. Raje počakat XP driverje.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Tomi ::

Ne, ni varno, kar se tiče dodatnih standardov, ker so bili Creative gonilniki bolj slabi, tako da jih je MS na novo napisal.
Sicer pa pridejo čez par dni ven uradni gonilniki, in mislim, da bodo kul, ker bo MS težil zaradi certifikata..
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Ne, žal, tistih efektov in podobnih zadevc nima zraven. To ti omogoča le LiveWare programska oprema. In za winXP so napovedani gonilniki + LiveWare od Creativa za pozni oktober, se pravi zdaj enkrat.
I am easy to please as long as I get my way.

LoTeK ::

hvala za nasvete

zile ::

Sweat :)). Torej konec oktobra.

borchi ::

Za te obljubljene datume se Creativu slatko malo je**!
Sicer pa LW3 deluje z nekaterimi novejšimi gonilniki.
Pejt mal na Usenet - sblive in boš vidu kateri so zadnji gonilniki, ki delujejo z LW3. sori, ampak nimam točnega naslova grupe trenutno.
l'jga

Yohan del Sud ::


Ta zadni uradni za win2000 ne delajo dobro sploh. Sesuvajo sistem redno. Bo treba počakat na xp driverje, do tacajt uporabljat xp-jeve.

zile ::

Ne morem uporabljat XP-jevih driverjev za SB Live!, ker enostavno dobim popizditis, ker mi ob poslušanju muske iz zvočnikov vsake 10sek pokne.
Se pa strinjam z borchijem, da se Creativovci kratko malo požvižgajo na končne uporabnike. Toliko inženirjev na kupu, ne "zna" napisat spodobnih driverjev za njihove produkte. Baje da jim je prigonilnikih za XP-je pomagal celo Microsoft. Ali to drži? Sghhh.

jamiroq ::

Creative je izdal nove driverje za WinXP
Vsebujejo AudioHQ in Surround Mixer.
Download je ene 9MB.

Od zdaj naprej bo Creative prodajal LiveWare na cdju!
(sicer za "simbolično ceno", a vendar) Finta je, da bo edino LiveWare iz tega CDja podpiral WinXP. Po mojem je sicer to kar dobiš zraven driverjev čisto dovolj, ostale stvari, ki so na tem CDju so bolj ali manj krneki šoder...

danielka84 ::

ni-da-ni

TinkaPinka ::

Če prav razumem..... Pred inštaliranjem teh driverjev oz. update-a, kot ga na Creative-u imenujejo, je treba še inštalirat LiveWare 3??

To torej pomeni, da moraš najprej inštalirat LiveWare 3 za starejše OS-e, nato molit, da se ti ne bo zružil OS, in nato še nove driverje.... Is that stupid or what...
I am easy to please as long as I get my way.

Tr0n ::

Sound Blaster Live! Software CD
For Sound Blaster Live! users, the latest updates and coolest software applications previously offered in the Live!Ware program are now conveniently packaged for you on the Sound Blaster Live! Software CD.

Driver updates will continue to be available for free download under the drivers section. However, but to obtain the latest software applications and updates, you will need to order the Sound Blaster Live! Software CD for a nominal shipping and handling fee. This CD will soon be available worldwide. Should you wish to be informed of its availability, please select your region and click the `Notify Me' button above.

The Sound Blaster Live! Software CD will contain the latest applications and drivers equivalent to Live!Ware 3.0, as detailed here. Users who already have Live!Ware 3.0 installed will not need to order this CD.

Torej so to samo gonilniki. Ce hoces met se aplikacije pa moras CD narocit. Sem prav razumel? :)

TESKAn ::

Prov si razumu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pri peki cd-ja se mi comp resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
111071 (877) jos69
»

Win ME Hibernate

Oddelek: Pomoč in nasveti
7885 (808) TinkaPinka
»

win2k in sumenje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
271138 (937) SpiDEr8
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272062 (1806) MitjaM.
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
121908 (1755) GodStyler

Več podobnih tem