» »

Kateri dlančnik - Asus ali Siemens?

Kateri dlančnik - Asus ali Siemens?

PhotoBlaz ::

Mene pa zanima kateri dlančnik se bolj splača kupiti?

Na izbiro imam:
-Fujitsu Siemens Loox N520 za 80k
-Asus MyPal A636N za 100k

Razlika je kakor sem jaz gledal samo to, da ima Asus malo hitrejsi CPU, ter BlueTooth, ostalo imata vec ali manj enako.
Ali ti dve stvari odtehtata 20 tisoc SIT, s tem da imam pri Siemens-u 2 leti garancije pri Asus-u pa 1 leto?

Hvala za hiter info, ker se ze kar malo mudi.

igor0203 ::

A si mogoče pogledal za kakimi Qteki? Qtek ima kar nekaj zelo dobrih dlančnikov/telefonov.

Melanholija ::

qtek 9100 recimo mislim jst nabavit..sam je pa res da je cena kar blizu 150k...men se zdijo "križanci" veliko bolj uporabna stvar saj jih lahko uporabljaš tudi namest telefona in imajo še več uporablnejših funkcij kot dlančniki..odločitev je pa tvoja , glede teh dveh dlančnikov pa nimam pojma kateri je bolši..drugač pa mislim da na mobisux.com imajo teste dlančnikov in pametnih telefonov..

parasit ::

Sam sem nabavil ASUS P535, ker mi trenutno ponuja največ 545€. Ni me razočaral, Ima GPS Sirf III, TELEFON, WIFI, BLUETOOTH, skratka vse kar rabim.

Lahko si ga ogledaš tukaj!

To je to!

Airskull ::

kolk pa temu asusu baterija drži v praksi?
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

parasit ::

Odvisno, če ga uporabljaš kot dlančnik in telefon 2-3 dni, v kolikor uporabljaš GPS največ 4 ure, kot pri večini teh dlančnikov.
To je to!

Supra ::

Pozdravljen, Parasit

Nabavil sem ASUS-a P535 tako kot ti in imam problem z instaliranjem navigacije. Nevem kaj naj instaliram (ali je možno uporabit AdriaRoute) in kako. Z interneta sem potegnil adriaroute in tomtom-a ampak mi še vedno samo zasedata prostor na disku.
Poskusil sem tudi naložit " gps tuner" ampak ga nemorem povezat z gps-om.
Kateri porti morajo biti nastavljeni in kako kaj instalirat???

Hvala za vsako informacijo

Supra

parasit ::

DAj gor IGO in dela brez problema, sam najde GPS

LP
To je to!

Pesimist ::

Kaj toti Asus ma manjsi ekran kot normalen dlacnik ne? Ce smo ze pri tem kaj je bolse meti ta ASus pda+phone ali Nokia N95 ki zgleda da je rpavtaka napredna?

najvecje pomankljivosti ene in druge trenutno vidim zdaj.

Look N560 + big screen
- polnenje mislim da je samo z bazo
- se secondary telefon obvezen


Asus 535 + telefon in dlacnik
-small screen

Ostalo pa je vec ali majn isto. Nekak sem mel namen nabavit Nokia N95 samo ce gledam tega Asus 535 zdaj mislim da je skoraj bolsa odlocitev. KAj ma tudi touch screen da lahko z prsti tipkas po stevilkah al samo z pisalom? Ker te je klicanje otezeno seveda :'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asus p535 - vaša mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
234129 (2325) sixtoo
»

nakup dlančnika/gsm/gps

Oddelek: Mobilne tehnologije
101774 (1579) bluesman
»

Prve slike iPhone ubijalca iz Nokie (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
9014218 (9256) Keyser Soze
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412106 (8796) AtaStrumf
»

Tomtom ali Garmin?

Oddelek: Kaj kupiti
104967 (4782) OldSkul

Več podobnih tem