» »

hp 3820

hp 3820

AlenkaVrecek ::

a mi lahk en pove zakaj men ne tiska tiskalnik

alpa saj kako nej odpravim napako

k hočm tiskta mi kr da v mapi tiskalnik in faksi napaka- tiska??

hwala

sash ::

glede na zelo izčrpen opis problema (in okolja problema) je možnih veliko vzrokov:
tiskalnik nima farbe, nima štroma, nima podatkov, mogče tud papirja ne ali pa celo tiskalnika sploh ni...

Daj se malo zresni pa malo bolj opiši problematiko ;((
--------------------
Think different...
TOROiD Group

AlenkaVrecek ::

lej vse kr si napisov ma ma štrom farbo pa tud papir vse o.k. ampak k hočm tiskat mi kartuše kr sm pa ke laufajo pa čaka pa čaka tiskalnik pa noče natiskat nč


tk da

;-) ::

ženska dans ga pa že serješ mal-v večih temah delaš isto napako.
Povej zaboga od gdaj naprej ti ne tiska, kaj si delala nazadnje ko ti je še tiskal oz. ali je nov in še nima gonilnikov naloženih itd.?

;-) ::

haha odprla je 5 tem, pa 2x je odgovorila(grem brat teme/poste)

AlenkaVrecek ::

grr pred 2 dnema zadnič začel je cravat pa počas tiskat na enkrat kr crku zdej pa noče več tiskat nima gonilnika naloženga

;-) ::

"grr pred 2 dnema zadnič začel je cravat pa počas tiskat na enkrat kr crku zdej pa noče več tiskat nima gonilnika naloženga"

a potem prej tud ni mel gonilnikov ko je še tiskal??? kako je pa tiskal/delal brez gonilnikov?

nemorm odgovarjat na tak nora vprašanja-rajš germ spat ej. pomagajte ji

AlenkaVrecek ::

am ne gonilnik ma hp3820 deskjet series intel winodws 2000 ali xp

pa še enga
hp3820 940c intel windows 2000 ali xp

Daliborg ::

@AlenkaVrecek

...pa brez zamere : predlagam ti da poklices svojga "bivsga" tipa pa njemu objasnes situacijo! ...Ne, ne poznava se! Ampak glede na tvoj post sklepam da si na ta forum prisla posledicno preko nekoga ki pa ima nekaj v zvezi strojno ali pa programsko opremo .."beri SLO-TECH" ....kar ti pove samo ime strani da se zbiramo g33ki ki naj bi menjavali mnenja o taksnih in drugacnih problemih v zvezi s elektro/mehanicnih tezavah (in drugimi), seveda ti tule fantje lahko pomagajo a bos morala biti pri tem malce bolj tehnicna! S tem mislim na malce predznanja o tem cemer sprasujes in posredujes minimalne podatke o tem kaj in kako je nastal problem! Zal (pa brez zamere) se to v tvojem besedilo tega ne kaze oz. primer : ... grr pred 2 dnema zadnič začel je cravat pa počas tiskat na enkrat kr crku zdej pa noče več tiskat nima gonilnika naloženga - > si iz cisto zdrave pameti pomislila oz pregledala kaj pomeni beseda gonilnik? GONITI = glagol (vsaj pr men je bil v sol) kar posledicno prinasa neko gibanje oz opravljanje necesa,se pravi brez tega "gonenja" zadeva NE DELA! ....primer : a avto dela brez bencina?

Lp!

(mogoce sem se sarkasticno izrazal in se vnaprej opravicujem, a zal sem ucil svoje starse uporabljati internet in sam racunalnik in sem le na ta nacin prilezel do njihove koze. Zaliti nisem imel namena a mislim da sem povedal svoj point!):D
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

bobby ::

dej enmu os pjebov tlele gor svoj msn pa da se ti remote skonekta pa ti proba popravt, ČE je kaj softwerskega. al ga pa na kavo povab da ti poštima problem.al pa še neki. dej v ponedeljek poklič eno telefonsko, ti jo pošljem na ZS pa bota probala preko tel. to je tehnični support za hp namizne zadeve.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

;-) ::

Daliborg razumem te tist:"ne ne opznava se" - to je men tud vprašala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tisklanik za tiskanje ovojev spisov - obrazec obr 0.14

Oddelek: Kaj kupiti
81393 (1220) solo5
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312340 (1973) Tomson
»

Tiskalnik ne tiska

Oddelek: Strojna oprema
125452 (4473) Panalitik

Kateri tiskalnik naj kupim za tiskanje na CD-je

Oddelek: Kaj kupiti
113408 (2720) madmitch
»

(VB6) problem s tiskanjem

Oddelek: Programiranje
51199 (1174) darkolord

Več podobnih tem