» »

Tiskalnik ne tiska

Tiskalnik ne tiska

ta_pridna ::

ojla

tiskalnik mi ne tiska... od vseh barv natisne samo modro ;(

kaj bi lahko bilo narobe? barvna in črna kartuša sta novi...

hvala in Lp

EMET ::

1. ali je barvna kartuša spucala ostali dve barvi
2. ali sta šobi za R in G zamašeni

probaj šobiice malce segret (pa ne z vžigalnikom) s toplo vodo.
EMET is the truth ...

ta_pridna ::

1. kako spucala?
2. nobena ni zamašena...

še kaj mogoče? :8)

hvala in Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ta_pridna ()

ta_pridna ::

am... barvna je sedaj ok... črna še ne dela;(

Lp

K0K0 ::

Kater tiskalnik imaš?
Tisto gobico v katero se parkirajo glave namoči z čistilom za steklo in izberi "čiščenje glave" ponavad se nahaja med nastavitvami tiskalnika. Če ne bo pomagalo potem v kozarec natoči 1cm tople vode in vanj pomoči kartušo za tolk časa dokler ne bo ven pritekla barva potem jo lepo obriši in vstavi nazaj v tiskalnik.druga metoda deluje sam če se glava nahaja na kartuši kot npr pri Hp-ju

bobby ::

"Če ne bo pomagalo potem v kozarec natoči 1cm tople vode in vanj pomoči kartušo za tolk časa dokler ne bo ven pritekla barva potem jo lepo obriši in vstavi nazaj v tiskalnik."

HA HA HA:D :D ta je dobra,..

pri epsonih nikoli niso krive kartuše, ČE je le-ta originalna,.. kar se pa ostalih tiče, je pa zlo odvisno, ene pregoste, ene preredke, enim pa celo ratuje opravljat funkcijo,...

dej povej, kater tiskalnik je, pa kater model tiskalnika,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

ta_pridna ::

canon i250

deep cleaning je bil včeraj že 3x... barvna dela zdej ok... črna pa še ne....

Lp

K0K0 ::

Tole z vodo preverjeno deluje pri zasušenih kartušah na hpju. mal glupa fora vem ampak dela pa le :D epson pa mislim da ima mal drugač sistem in nima glav na kartušah in zato verjetno tud nebi delal.

EMET ::

pa si odlimala trak s črne kartuše ??

spucano = spraznjeno (v slučaju, če s is kartušo tiskala recimo ful rdeče stvari, ap se sprazne le ta brava)

in pomakanje v toplo vodo je običajno opravilo vseh polnilcev kartuš ... če pa to ne pomaga, je tukaj še ultraZvočna banjica :D
EMET is the truth ...

Panalitik ::

Imam tiskalnik Canon pixma MP520. Kar naenkrat mi noče več tiskat črne barve. Še prejšni teden sem jo uporabljala in zdaj kar naenkrat ko hočem kaj natisnit, se sliše kot da tiskalnik dela, ven pa pride le bel list. Barva je še notri in tudi deep cleaning sm že dala vendar ne pomaga. Ma kdo kako idejo? Sem probala tudi kopirat pa mi spet vn vrže samo bel list.
Rabim pomoč nujno. Mam za skopirat neke stvari a tiskalnik nekej mučka :/

Ostale barve delajo za enkrat v redu. Je pa res da občasno ko sem hotela kake barve slike sprintat mi je včasih sprintalo celo rdečo, včasih zeleno, pa čeprav so ble notri vse barve.

Invictus ::

Noben ni pomislil na prazno kartušo ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Panalitik ::

Kartuša ni prazna, jo je še več kot pol. In sm tudi prejšen tedn še printala in kar naenkrat nehalo. Kartuše imam v tiskalniku kvečjemu 1 mesec.

Panalitik ::

Aja pa še nekaj. Sem lihkar sprobala stiskat en wordow dokument ki sem ga mela na meilu, pač sem dala samo predogled, ga nisem prenesla in mi ga je sprintalo. Sem probala še enkrat je pa nehalo, sem probala še par drugih stvari prav tako z interneta stiskat in jih tudi ni hotlo.

Any ideas? :/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429908 (19178) bobby
»

Tiskalnik Canon MG2150 megleno tiska

Oddelek: Pomoč in nasveti
192047 (1713) francek1
»

nova kartuša ne printa modre

Oddelek: Pomoč in nasveti
111530 (1380) anika87
»

HP - nenormalno hitro prazne kartuše?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152390 (2390) Azrael
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458129 (6257) Jst

Več podobnih tem