» »

Kateri tiskalnik naj kupim za tiskanje na CD-je

Kateri tiskalnik naj kupim za tiskanje na CD-je

hani ::

Želim si kupiti tiskalnik s katerim je možno tiskati na CD/DVD-je. Ali obstajajo tudi takšni, ki imajo podajalec cd-jev, da jih tiskalnik avtomatsko zamenjuje in tiska.

Hvala za informacije.
  • zaklenil: Zheegec ()

Xplicit ::

ta novi canon pixima printerji majo kao nek pladenj kamor das cd in nej bi ti gor tiskal, (mam model ip4000) sam se nism sprobu kak to funkcionira

drugac pa mislm da se ti bl splaca dat prov tiskat kam v 'tiskarno' kot da doma tiskas, ce mas za ksno vecjo 'naklado' :\

hani ::

za tiskat imam nekje okoli 1000 komadov. In ta tip bi mi printer in barvo tudi kupil, ker bi vsako leto natisnil okoli 3000 komadov. Vendar pa mora tiskalnik imeti razumljivo ceno največ 100.000 SIT. Imel bi pa naj avtomatski podajalec cd-jev.
Ker drugače bi porabil preveč časa za menjavanje cd-jev.

In še eno vprašanje - kako dolgo tiska na CD

tec ::

jest sem s pixmo 4000 naprintal cca 600cdjev v dveh mesecih in gre kar hitro, pa se kartuse uredu, ker sem dosedaj menjal sam crno in cyan.
Pa zraven je se fini klasicni tiskalnik na dva prekata za papir in usb in....pa 5 kartus uporablja, YCM in dve crni, cena po komadu je cca 3k.

hani ::

In koliko sekund traja tiskanje na en CD?

Skatey ::

za naklado tisoč izvodov se ti morda splača že dati v tiskarno da ti z sitotiskom naredijo. Kvaliteta je definitivno boljša če boš tja dal + imel boš še srebrno dno kot pravi cdji..

okvirno pri 350kosih, 2 evra/kos - tisk cd, snemanje, kartonasta skatlca, celafoniranje.. (tok vem ker sem imel ponudbo)
če gledaš da boš imel 1000 kosov bo še cenej, ker je najdražje skoraj sito ki pa se ti potem porazdeli po celotni nakladi...

think about it, magar sam povprašaj pa še enkrat preračunaj kok se ti splača ;)
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

Korenchek ::

Naj še svojo zadevo opišem:

Znanci so pri nekem studijskem snemalcu posneli glasbeni CD. Ta CD bi radi sedaj razmnožili na pribl. 100-200 kom in seveda za vsakega tisk na CD/nalepko, ovitek (spredaj in zadaj) in škatlico. Prosim za kakšen nasvet za ugodno rešitev.

lp
For those about to rock - we salute you!

Zheegec ::

Imaš Canon Pixma IP3000 za 22K, ima ločene kartuše (Canon = poceni ink jet printer), pa možnost printanja na CD/DVD medije. To je vse kar rabiš, če je eden premalo pa nabaviš dva, še vedno si pod 50K za oboje >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Brane2 ::


Naj še svojo zadevo opišem:

Znanci so pri nekem studijskem snemalcu posneli glasbeni CD. Ta CD bi radi sedaj razmnožili na pribl. 100-200 kom in seveda za vsakega tisk na CD/nalepko, ovitek (spredaj in zadaj) in škatlico. Prosim za kakšen nasvet za ugodno rešitev.


nekaj takega v teh serijah počnemo tudi pri nas. Cene se na to količino vrtijo okrog 4 DEM, skupaj z davkom za CD. V tej ceni je potiskan in zapečen plošček in potiskan kartonček v sprednji stranici ohišja.
Za druge rešitve se lahko zmenimo drugače. Lahko ti npr naredimo kartonast potiskan ovitek (vendar se to pod 500 kosov verjetno ne splača delat) itd.

Če rabioš kaj več, me kontaktiraj na ZS
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Brane2 ::

Aja, tiskalnik. jaz uporabljam EPSONov R200 in R1800.

Zelo dober odtis, čipi v kartušah so PITA, zato sem nabavil CIFS, s katerim pa nisem preveč zadovoljen in si bom naredil svojega. Da se pa zanj sneti servisni SW proizvajalca (pa ne tist SCC al kaj je že) in s pomočjo nnjega resetirati čip.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Klenobo ::

Skatey, jaz ti predlagam, da jih daš nekam tiskati in razmnožiti. Mislim, da RacMan že ima solidno ceno. Drugače pa malo pobrskaš po internet-u in jih boš hitro kar nekaj našel v Sloveniji, ki bi ti to naredili.

Korenchek, če bi rad dobil ugodno ponudbo, mi pošlji ZS z vsemi podatki.
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

madmitch ::

Še vedno bo tisk najcenejši, če boš sam delal, malo bo treba pomigati pa bo. Kvaliteta je pa drugo vprašanje, odvisno za kaj bo to tvoj naročnik rabil.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316682 (14801) SLO_Matej
»

Canon pixma mg5250 in tiskanje na dvd

Oddelek: Pomoč in nasveti
251636 (1400) sokel
»

Kateri tiskalnik bi vi izbrali?

Oddelek: Kaj kupiti
71291 (1125) sokel
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111863 (1706) gojka
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211516 (8439) s1m0n

Več podobnih tem