» »

Kateri tisklanik za tiskanje ovojev spisov - obrazec obr 0.14

Kateri tisklanik za tiskanje ovojev spisov - obrazec obr 0.14

solo5 ::

Ali kdo pozna kak model A4 laserskega tisklanika ki PREVERJENO vredu tiska ovoje spisov.

To je tak obrazec :
http://www.biro-center.si/index.aspx?so...

V bistvu gre za na polovico prepognjen A3 format iz natron (ovojnega) papirja gramature okorog 80g

Sem probal par tisklanikov , ampak vsi papir bolj ali manj zmečkajo (iz nekaterih tisklanikov pa ga je še težko dobiti ker se zatakne med valji), ker je en rob kompakten (zapognjen) na drugi strani pa sta 2 lista in jih zamakne ko vaji zagrabio papir iz ročnega podajalnika.
  • spremenil: solo5 ()

fosil ::

Kaj pa če bi kupil A3 printer in dal papir noter neprepognjen?
Drugače pa bi jaz probal s kakšnim matričnim, kaj takega
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

kuglvinkl ::

Seveda obstajajo, mi imamo laserca za to delat, vem pa ne, al to šiba čez mulitunkcijko v-velikosti-pralnega-stroja zadevo, al pa ga imajo na mizi. javim jutri zvečer.
Your focus determines your reallity

Dami ::

Jaz A.14, ki so praktično isti ter ovoje A.111 za upravni postopek (še bolj občutljivi, ker so mehkejši) printam z enim starim HP P1505n brez težav. Pomoje bi moral vsak printer, ki papir največ enkrat obrne to brez težav sprintat.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

SeMiNeSanja ::

Alternativno lahko printaš tudi nalepke in jih nalepiš na tiste ovitke.

Glede na to, da so ovitki rjave barve, na njih črni tisk ni toliko čitljiv, kot črni tisk na beli nalepki. Nalepke pa obstajajo v raznih velikostih. Si izbereš tisto, ki ti najbolj ustreza....

Daliborg ::

Ojoj, tudi jaz tiskam na te mape na EPSON LQ 680. Nalepke se pa meni zdijo potrata denarja in časa. No če je kakšen laserski tiskalnik bom pozoren na to informacijo, namreč imamo tudi HP 3015 s katerim se še nisem imel časa ubadati s tem, pač druga dela :)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

solo5 ::

Hvala za vse ideje in predloge.

Dami je izjavil:

Pomoje bi moral vsak printer, ki papir največ enkrat obrne to brez težav sprintat.


Več modelov Kyocera tisklanikov ( 1010, 1020, 1100, 1300, 1320 , 2135) ovoje spisov zelo grdo zmečka, tudi na polovični hitrosti, podobno kuverte.
Na zastopstvu in servisih mi niso znali pomagati, razen da so mi priporočili ene zelo drage kuverte ( 10 X držje od osnovnih), ki naj bi se tiskale nezmečkane.

Za silo so se ovitki sicer tiskali na HP 2055, ki je ovitke sicer mečkal, ampak manj, a printerja ni več v prodaji.

Printaje na nalepke žal ne pride v poštev, ker je program nastavljen natko, da tiska na 3 koncih formata A4

Za A3 laser ni prostora, imeti dodatni namenski iglični printer samo za ovitke pa mi tudi najboljša opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solo5 ()

kuglvinkl ::

Lexmark E360 dn
Your focus determines your reallity

solo5 ::

kuglvinkl je izjavil:

Lexmark E360 dn


Hvala za konkreten odgovor :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036715 (20429) gazer
»

Epsonov tiskalnik zavrže 20 odstotkov črnila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
8335508 (26156) Tomi
»

Tiskalnik /večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
324663 (3695) mat xxl
»

nov printer (A3, A4, barvno, obojestransko)

Oddelek: Kaj kupiti
162214 (1839) Evgen
»

kateri cenejši laserski tisklanik

Oddelek: Kaj kupiti
142062 (1754) mersol

Več podobnih tem