» »

Microsoft "umaknil" WGA

1
2
»

;-) ::

" "en sam nepotreben kurac navleke". "

Microsoft res lepo si mi povedal vse skupaj-hvale vredno! Ampak jaz ti pa povem da ne rabim Service packov pa če se cel slo-tech postavi na trepalnce (kar močno dvomim da se bo).

Sicer se bo pa men delala škoda če mi kdo vdre ne tebi...no mogoče tud tebi, kot si povedal ampak BMK za druge-jaz bom mel winse tak postavlene k bo men pasalo.

ayde mejte se

Microsoft ::

Pismo, kaj bi dal, da bi sprejel (in tudi izvajali!!!) tak zakon, po katerem bi vsak odgovarjal za skodo povzroceno zaradi malomarnosti! Seveda, v okviru racnualnistva, interenta in tega. Res.
Kot bi jst rekel, da se bom po cesti vozil po levi, za ostale me pa BMK. Vsaj na cesti to ne gre tako. Upam, da tudi na internetu kmalu ne bo slo vec tako.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

matjash ::

Zanima me samo kje si dobil ti idejo da so SPji škodljive ker jih tako odvračaš? Ker si eden izmed edinih ki to pravijo, če izvzamem nekatere ki so bili nezaupljivi takoj po tem ko je MS izdal SP1, pa so s časom vsi ki jih poznam spremenili svoje mnenje.
... bolje pozno kot nikoli.

veteran ::

Pismo, kaj bi dal, da bi sprejel (in tudi izvajali!!!) tak zakon, po katerem bi vsak odgovarjal za skodo povzroceno zaradi malomarnosti! Seveda, v okviru racnualnistva, interenta in tega. Res.

Hja, verjetno bi bili potem zapori polni Microsoftovcev. In Bill Gates bi najbrž hitro bankrotiral. Tudi zate (ker vneto podpiraš in zagovarjaš malomarnost) bi se našla kakšna celica. :D

;-) ::

matjash nism reko da so ŠKODLJIVI pa ne obračaj besed!

jaz sm pač reko da jih ne potrebujem-na mojem kompu so nepotrebni! Sicer pa je to čist moja stvar kaj jaz mam in kaj nimam tak da nevem kaj vi sekirate če mam SP gor al ne.

Jaka83 ::

U bistvu se rahlo motiš, ni samo čisto tvoja stvar, ampak je stvar vseh uporabnikov interneta. Tako kot so že prej omenili si s tem, ko ne nameščaš popravkov, potencialna tarča za nepridiprave, ki lahko s tvojega računalnika bouncajo (skačejo) na druge računalniške sisteme in jim tako olajšaš njihovo delo. (z bouncanjem se nepridipravi lažje skrijejo) Torej ne škoduješ samo sebi ampak vsem ostalim v medmrežju. Potemtakem tako početje ni več "samo tvoja stvar", kajne. :\

;-) ::

Ja in jaz sem edini ki nima SP gor ??? Jao mi je žal da sm vam povedal! Po svetu je še tisoče drugih ki ga nimajo-ja prav mislte idte njim gnjavit.

Jaka83 ::

Nja, imaš prav, ampak se ti ne zdi, da vsaj malo pomagaš s tem, ko popečaš svoje Win? Kaj ti tako najeda pri popravkih, a ti potem špili ne delajo al kaj? :\ Če bi vsi razmišljali tako kot ti, potem ne vem kakšen kaos bi bil na medmrežju.

Matevžk ::

Še enkrat si preberi Jakov post in ga lepo v srcu premisli.
"Saj vsi ščijejo v bazen, zakaj ne bi še jaz?"
lp, Matevžk

;-) ::

si bral od začetka moje poste?

ko sm drugič naložo winse nism klical na MS za nov CD key al kaj pač je to...sm vpisal še enkrat istega...ka naj zaj za vsako ko bom updatal-pol gledam sporočilce da mam nelegalne windowse?

jap pa saj smo v temi da je MS odstranil WGA....temu pa ne zaupam najbolj....pride jesen in glej ga zlomka.

vaši winsi dobo delovali še natanko 30 dni!

kaj če se to res zgodi??? mi boste spet vi formatirali???nelubi se mi več vsak tedn formatirat itd...

Jaka83 ::

To se ti je pa zgodilo le in samo zato, ker brezglavo klikaš na NEXT. Drugič preberi kaj pri update-u inštaliraš in ne boš imel problemov. Zakaj pa pri meni vse lepo deluje? Aja, zato ker BEREM kaj inštaliram. :\ Komot si lahko tisti reminder onemogočiš in da ti ga ne prikazuje na Windows Update, ter da ti ga ne inštalira že primarno. Samo kaj ko ste eni tolk pametni ane.

zee ::

ampak če so pa servisni paketi in popravki tako nevarni :(

sarkazem=off

@EWEER: če tvoj računalnik smeti po spletu NI to samo tvoj problem in upam, da bo to čimprej postalo kaznivo. zaradi tebi podobnih se razna sranja tako uspešno širijo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

;-) ::

a obstaja kaki "paket" updatov...service pack mam na CDju. Update mi pa ni nekaj čakat vedno če maš nareto na automatic update...pa še resitirat morš pol-to pa sovražim...

no a je kje kaki paket updatov, vse do zdaj da bi jih naložo?

PS.:naj Vam bo-pa ne zarad mene zarad Vas bom naložo SP:D

Jaka83 ::

Lahko uporabiš AutoPatcher. Sej mislm da googlat znaš.

denial ::

Vsi, ki ste updejtali WGA z zadnjo verzijo 1.5.540.0. preverite obstoj naslednje datoteke:

C:\Documents and Settings\USERNAME\Local Settings\Temp\WGANotify.settings

Ime pove vse :))

Refresh Frequency on every 14 days
Show notification for every 1 logins
DaysBeforeBuyNow Unactivated = 31
DaysBeforeBuyNow Nongenuine = 14
Server DisableAll = false
Server DisableVLKID = true
Server DisableGetSP2 = false
User ReducedReminders = false
User ReducedVLKID = false
User ReducedGetSP2 = false
BalloonInterval = 2 hours
BalloonIntervalVLKID = 24 hours
BalloonIntervalGetSP2 = 168 hours
SELECT finger FROM hand WHERE id=3;
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft tožen zaradi Genuine Advantage (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
5711666 (7060) MrStein
»

Konec AutoPatcherja

Oddelek: Novice / Varnost
204686 (2553) MrStein
»

Kje kupit Windows XP Pro in koliko stane?

Oddelek: Operacijski sistemi
384789 (3739) bond007
»

Microsoft "umaknil" WGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
6410585 (8859) denial
»

Konec podpore za piratske kopije MS Windows (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11718918 (7450) KontraCepec

Več podobnih tem