» »

problem z driverji za graficno x1300

problem z driverji za graficno x1300

rdecaluc ::

ok jz mam en problem . Imam graficno kartico asus eax1300 pro . Ce nimam nobenih driverjov instaliranih mi vse normalno dela vendar pa ne morem igrati nobene igrice. Ce pa nalozim driverje prilozene zraven graficne kartice mi ekran vsake toliko zacne utripati(npr. ko se logam v windows ...), povrh usega pa mi se nekatere igrice , ki niso tako zelo stare ne delajo (cod2 mp).

Kaj naj naredim?:8)

Lp
Est modus in rebus. ,typos

DonPierre ::

Probej potegnit dol zadnje gonilnike, mogoče bo rešilo zadevo. Men se je na x800 gt pri cod2 vse zatikalo, po namestitvi novih gonilnikov, mislim da so 6.5, dela kot urca....

5er--> ::

rdecaluc ::

ok sm potegnil tazadnje gonilnike s strani ne utripa vec cod2 mp mi se vedno ne dela (mogoče zato ker igra call of duty ne podpira x*** serije, single player mi dela mp pa ne)

Ker pa imam asus graficno kartico hocem uporabljati vse programe ki pac pridejo zraven.
Ko sem instal smartdoctor od asusa mi je ponovn zacelo utripati ampak samo ko se je zagnal na zacetku.

bom probal poklicat tam kjer sem to kartico kupil pa bom videl kako naprej...

Lp

Ps: ali kaj vpliva ce je na maticni plosci vgrajena se ena graficna kartica 6100/6150 od nvidie?
Est modus in rebus. ,typos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672029 (14795) tropico2078
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510637 (6610) hojnikb
»

Windows 7 - COD2 Multiplayer problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
72748 (1908) xrotek
»

Call of Duty 2 -multiplayer način ne dela

Oddelek: Igre
73858 (1436) xrotek
»

Cod 2 problem pri grafiki

Oddelek: Igre
281393 (1130) Marc`

Več podobnih tem