» »

wrestling

wrestling

milijonar85 ::

Mene pa nekaj zanima... Kaj mislite o wrestlingu? Jaz menim da je vse zaigrano.. En se pa tukaj okol hvali kak je vse to resnično pa da zaj sam hodi na treninge nekje v LJ... Ne vrjamem da sploh obstaja to v slo... Je pa velik btw 160 cm in ima 50 kg Pravi wrestler ne? :D Prosim razpišite se.. Pa mu pol pokažem post da ga vrrnemo na realna tla...ne pa da živi deček (22 let) v pravljičnem svetu:D LP

Bojevnik ::

Ti to govoriš o "Hulk Hogan" wrestlingu ali o športu.

"Hulk Hogan wrestling" je seveda zaigran(se lepo vidi na trenutke če dobro pogledaš).

Če pa govoriš o športu, pa mislim da so klubi, sicer nobenega ne poznam, samo sem pa že slišal za turnirje.

Kar se pa tiče tega da je prjatu pro, wrestling pravil ne poznam, samo v večini borilnih sportov imajo kategorije po teži, tako da je možno, da je dober v svoji kategoriji.

;-) ::

Tist wrestling k je bil pred leti na TNT programu je bil ziher zaigran...

Mislim da pr wrestlingu ne gre za nek fajt ampak pomoje sam za predstavom, sploh pa tisto ko na koncu vsi pridejo v ring pa se stepejo, po možnosti si še pa mize pa stole na glavi razbijajo...naj bojo asi pa jim jaz kupim stol pa naj tisga razbije na glavi-če ga sploh na betonu lahk:D ker se mi vsi zdijo sam "umetno" na zunaj nabiti...v sebi pa so pi*** da jih je za iskat.

Bolje mi je gledat kak šport, ki je priznan med ljudmi, ne pa sam na papirju. Pr boksu al pa karateju vsaj veš zakaj se gre, tu pa se mačejo ko budale...

ne ga srat no: "Je pa velik btw 160 cm in ima 50 kg Pravi wrestler ne?"

22let,160cm,50kg pa to ti samo pove da je fake wrestler (da je vse zaigrano). Če bi udarjal z tako silo, ko unga tam na TV pol zabije u kot bi rabo buldožerja!

Sloviper ::

tukaj imate nekaj kar je trenutno aktualno
Wrestling

jekson ::

Tako je to pri wrestlingu je določena mera igranja in šova.Pri tem pa ne smemo pozabit, da tudi za izvajanje te veščine je potrebna precejšnja športa pripravljenost.Pri wrestlingu je klub temu da gre za oponašanje bojevanja pride do poškodb in tudi zelo resnih.Čeprav se nekatere fore opazijo, je vseeno zame nek tip športa, saj ne more vsak letet po zraku ali iz tretjega špaga direktno na tla, so neke vrste stuntmeni če tako gledamo.

Zato vam povem svetujem:

DON'T TRY THIS AT HOME

Microsoft ::

Jst pa mislim da ni nic igranega, ampak da je vse cisto resnicno!:|


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Azrael ::

Priporočam branje knjige Gregory Boington: Črne ovce. Proti koncu knjige avtor opisuje svoje videnje tega športa, ko je bil sodnik. Knjiga je sicer bolj posvečena njegovi letalski karieri.

Res je to, kar vidimo po TV bolj ali manj samo artistični nastop, ne pa neusmiljen pretep mišičnjakov, kot ga hočejo prikazati. Kakšnih 15 let nazaj so na TV Koper skoraj vsak dan vrteli wrestling in v eni oddaji je res prišlo do poškodb enega mišičnjaka. Tip je po lastni nerodnosti vznak padel iz ringa in se kar hudo potolkel na mizi spodaj, ampak nasprotnik in sodnik sta bila skoraj bolj pretresena in šokirana kot poškodovani in tudi reševalci so prišli kar pozno.
Nekoč je bil Slo-tech.

taker ::

sicer stara tema,ampak google dela cudeze. Da se bodo dvomi razblinili.

www.wrestling-slovenia.tk

jype ::

Predvsem se šport pri nas imenuje "rokoborba" in ne "wrestling".

dukenukem ::

na tnt sm js kr mal gledal to pred parimi leti,se mi je zdel res smešno kar so zganjal,uno z stoli,pol z elektrošokerjem :D pa edn se ga je kao napijal skoz,pa une fore k uletavajo v ring pa to,znajo zrežirat zanimivo dogajanje :D v glavnem dobr šow nardijo :D

hardcore1 ::

Ja je res da se pač boss al pa ceo zmenjo gdo bo zmagu pa kako bo šov tekl ( wwe) ampak poglejte czw al pa kej podobnega tm se kolejo .

ja vem ja glih slovenija bo mela tak wrestling itak itak. če bi ga mela pol bi js to že zdavni zvedu pa ta kid ga je treneru fajn nej mi pokaže klub

Zgodovina sprememb…

first_line ::

Ja, WWE je šov! Eni govorijo kako je vse fejk in potem častijo filme (npr. Avatarja) in igralce, ki imajo dvojnika še za sceno ko morajo rit pokazat.

Meni ni nič fejk ko 100+ kilski tip leti iz 3m visoke lestve, zraven naredi salto, epruveto in potem še na hrbet pristane. To primerjaš lahko samo z baletom. Pa dramo iz mehiških telenovel :)

Looooooka ::

WWE The Undertaker -> REAL! :))

mihec87 ::

Saj se vidi gdaj je fake gdaj ni..Ko začne z ograje skakat na nasprotnikov prsni koš lahko šaltaš..

Aston_11 ::

Ja je hecen tale wrestling, vendar ko so za enega povedali, kaj vse je imel v svoji karieri polomljenega, sem bil raje tiho o zaigranosti. Vsako leto nekaj od rok, ključnic, reber itd. Ko ti tiste omare padejo po tebi, tudi če je vse narejeno, da poči na plosk, so še vedno gorile, ki ti prismodijo in na koncu gibalna količina. Tudi če je na plosk in tolčejo z odprto dlanjo, se ne bi pustil, da me na ta način vžge.

The Undertaker je pa car!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

vostok_1 ::

Wrestling za "igralce" vskakor ni fejk. Potrebno je vložit kar nekaj treninga, da si sebi ali drugemu ne narediš kaj in pri tem ne izpadeš totalen amater.
Je pa življenska doba wrestlerja max 40 let. To so vsi zjebani na koncu.

Če ga kdaj gledam, ga gledam predvsem zaradi koreografije.

Šimpanz ::

Moj tamau me je pri 7 letih vprašu zakaj se pri wreslingu vedno z nogo udari v tla ko koga udariš a to moraš tudi pri resničnem pretepu delat, sem mislil, da da bom crknil od smeha.

first_line ::

I'm gonna RKO your ass.

Saj pravim, eni vihajo nos nad fejk wreslingom. Hejters gonna hejt.

bluefish ::

Hja, premetavanje napol plešastih in z wampom zamaščenih decev se nam res ne zdi zanimivo, kaj šele privlačno.

Ampak jasno, vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

first_line ::

bluefish je izjavil:

Hja, premetavanje napol plešastih in z wampom zamaščenih decev se nam res ne zdi zanimivo, kaj šele privlačno.

Ampak jasno, vsakomur svoje.


Verjetno kakšna homemade C produkcija, ali ne vem kaj si ti videl (sebe v ogledalu?).

HHH, Randy Orton, John Cena... Vprašaj punco (v tvojim primeru lahko tudi mamo).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazonov Twitch piratiziral YouTubov dogodek

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
135401 (3551) Iatromantis
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17034220 (27868) Jst
»

Katero borilno veščino izbrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8021748 (17970) solatko
»

Boks igra

Oddelek: Igre
81718 (1597) suntrace1
»

Pozno kdo kako rokometno igro?

Oddelek: Igre
161505 (1024) simejanko

Več podobnih tem