» »

power point - zvok

power point - zvok

balasko ::

Lep pozdrav,

sem dobil pover point datoteko in ko zaženem se v ozadju čuje otroški smeh kot zvok. Nikjer ne morem najti v datoteki tega zvoka, bi ga pa rad dal na GSM da mi zvoni ko me pokliče hčerkica. Nikjer v celem dokumentu ni zvočne priponke oz. jo ne najdem. Kje oz. kako bi lahko to datoteko oz. zvočni posnetek posnel na hard disk.


Hvala, cao

Alen

iMark ::

Odpreš ppt datoteko in greš: datoteka (file) > shrani kot (save as) > in potem zbereš kot spletno stran, izbereš kje naj ti naredi mapo z datotekami, in potem shraniš. Če pogledaš v mapo v katero si shranil boš videl vse datoteke ki so v ppt datoteki, zdej pa samo poiščeš pravo datoteko.

balasko ::

Bravo majstore! Hvala ti.

iMark ::

He he, ni za kaj.

drat ::

Živjo!

Ker ste taki mojstri za ppt, imam tud jaz eno vprašanje.
Kako pripraviti ppt z glasbo v ozadju, da se ga lahko pošjle po mailu ( da prejemnik klikne na ikono in stvar dela z glasbo v ozadju ). Torej v bistvu obratni primer kot zgoraj...

Kwazi ::

Takole je meni uspelo:
odpreš ppt datoteko in greš:
načrtovanje-zavihek dol-prehod med diapozitivi-zvok zavihek dol-drsnik čisto spodaj: drug zvok-odpre se okno in poiščeš kje imaš zvočno datoteko .wav (deluje samo v tej datoteki!)
Če še hočeš da se zvok samodejno predvaja vedno znova še odkljukaš spodaj pod zvokom.

Za pretvarjanje iz .mp3 v .wav imam program Blaze Media Pro, verjetno pa obstajajo še drugi...

drat ::

Nismo se razumel!
PPT (oz. PPs) file in file z glasbo, ki naj bi se slišala v ozadju pošljem kolegu po mail-u.
Zadeva ne deluje, ker kolegov računalnik ne najde lokacije glasbenih filov. Sicer mu jih pripnem v priponko, ampak PPS jih ne prebere.
Podoben problem je bil, ko sem zadevo zapeku na CD, sedaj vem, da je treba vse file dati v isti direktorij, potem pa je OK.
Veliko raznih mailov kroži po netu, ki so delani v PPt, tudi z glasbo, pa stvar deluje, samo kako...???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neshranjen dokument [Office]

Oddelek: Pomoč in nasveti
93059 (2912) DeeCoy
»

PowerPoint

Oddelek: Pomoč in nasveti
51085 (917) norcuron
»

Vstavljanje mp3 v PowerPoint prezentacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
73773 (3671) Tea Time
»

Integracija zvoka v powerpointu

Oddelek: Programska oprema
51575 (1542) marS
»

mp3 za ozadje na strani - media player - kr neki

Oddelek: Izdelava spletišč
111778 (1607) Tr0n

Več podobnih tem