» »

mp3 za ozadje na strani - media player - kr neki

mp3 za ozadje na strani - media player - kr neki

mrTwelveTrees ::

Daš mp3 da se playa na strani...

jaz to delam v front pagu - najbolj easy...

no potem ko greš na to stran se naloži media player in stvar špila.... AMPAK NE !

finta je v tem da se naloži stari media player...
a zgleda da ta ne podpira vse kvalitete mp3jev... ma kr neki

(windowsi xp majo 2 media playerje... starega in tega novega... sej veste o čem flancam)

če ta komad odprem in ga poslušam z media playerjem 8.0 ali winampom je cooll... ampak z tastarim media plajerjem se pa sliši kod da bi bla stara plošča... YBTM !

kva narest ?


uporabljam samo front paga, a zakaj ? ZATO ! happy ?

Tody ::

Mp3 na strani itak niso priljubljeni tak da kot prvo itak bedarija s stem ukvarjat. Drugač pa poglej v HTML kodo ker maš tam zapisan ker porgram uporabit. NE VEŠ kaj je kej ?? Ja pol pa poglej po nastavitva če maš kje path....media player...

para! ::

Stran z glasbo v ozadju je največja neumnost, ki jo webmaster lahko naredi. Zakaj? ZATO!
Death before dishonor!

Lucifix ::

Pa sej model ni vprašu ali se to splača... sam vprašu je kako bi to naredu...

Na žalost jst nimam pojma

para! ::

Gre se za to, da se model obnaša kot, da smo mu mi DOLŽNI odgovoriti.
Death before dishonor!

darh ::

igo1 & ostali... behave ! ;(
Excuses are useless! Results are priceless!

Cokolesnik ::

tole klikn, mogoce pa bos resil problem, ampak na osnovi samostojnega vstavljanja html kode. jaz sem se ze s tem igral in media player mi res ni lepo spilal mp3 muske. ampak resitev je tudi flash animacija, v katero importiras nek mp3 in potem animacijo nekje vkljucis v spletno stran, lahko tudi tako, da se je sploh ne vidi. in problem bo resen. ampak pazi, ljudje nimajo samo sirokopasovnih povezav, zato bo nalaganje spletne strani skupaj z nalaganjem tvoje zvocne podlage, npr. mp3, trajalo in trajalo in trajalo.To, ali vkljuciti zvocno podlago ali ne, pa je ze druga zgodba. Jaz zagovarjam spletno stran, ki vkljucuje samo namensko multimedijo, torej ce odpres spletno stran, da na njej ni zvoka, ker vemo da ljudje ob deskanju marsikdaj uporabljajo audio naprave za radio, poslusanje mp3ev ipd. je pa zvok umesen takrat, ce odpres neko spletno stran kjer je na voljo nek video posnetek ali npr. posnetek oglasanja neke ptice in uporabnik sam zeli slisati nek zvocni zapis. tak zvok namrec ni vsiljen. najhujse pa so strani, ki imajo zvok in nikjer na strani gumba, s katerim bi ga izklopil. taksne strani uporabniki kmalu zapustijo.

Zgodovina sprememb…

scenic ::

Pozdrv vsem, jaz bi pa ravno tako rad dal na svojo stran Mp3 samo, da se ga ne bi dslo sneti, ampak samo poslušati, lahko samo del.
Kako bi to izvedel.

Hvala

Scenic

Birkoff ::

Predlagam ti,da dodaš (če že moraš) glasbo v drugem formatu npr.WAV ali MIDI, saj MP3je na strani razume samo IE6.

Birkoff ::

mrTwelveTrees ::


Jazz & xbite: !!!

zato sem tak, ker folk VSE DRUGO PISE, SAMO TO ZA KAR VPRASAS PA NE !
- kdo hoce ostale komentarje ??
jaz ne !


VSEM ostalim , najlepša hvala

Tr0n ::

Ce ze ravno hocete mp3 za ozadje (o bog, prosim ne tega delat) potem uporabite raje Flash + MP3.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ustavljanje videa po dveh sekundah

Oddelek: Zvok in slika
211564 (1564) OtoReper
»

Vas omiljen predvajalnik glasbe za PC

Oddelek: Programska oprema
313951 (3397) Davidenko
»

seminarska - pomoč Bs Player ......

Oddelek: Šola
194090 (3544) bobby
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424299 (3579) R33D3M33R
»

Nov WinAMP

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
273059 (3059) Fury

Več podobnih tem