» »

NEST.2006

VolkD ::

Jaz imam pol ure do tam. Sploh pa so noči precej bolj znosne, kar se vročine tiče, v moji okolici, kot na obali.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

ali3n ::

kul kul >:D

gruntam da bi kar z x-boxom prišel dol... pa LCD... mogoče projektor za filme;
bi blo še najmanj robe... mogoče prepričam še koga z X-kišto.. pa nardimo X-Nest :D
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

mafijc ::

jst tut že komej čakam letošnji NEST :)
kdaj pride pa program & stuff???

ru7 ::

ali3n, da te nebi :D, ne morš si tko prvoščt. Ali je to krivo, da PCja nebi znal več pržgat? :P :D

HardwareMaster ::

Bruh:P Konzola pa res ni za na NEST no. Cez PC ga ni, to smo vedno govoril in to se vedno drzi. Ceprov se tud konzole spreminjajo na veliko, sam to se vedno ni to, vsaj men se ne zdi (kokr se mi tud dopade ne).

ali3n se bom pa pustu da me prepricas u to da je konzola ql:P
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

iMark ::

Ja ma res, sam ne še tega nost :D no če bi vsaj PlayStation-e 3 prnesli:D
HardwareMaster a se ti zdi na compu lažje špilat......:D meni se pa zdi lažje na konzli, kr maš sam tisto komando v rokah in to je vse. Če pa špilaš na compu morš pa prste vlečt po vseji tipkovnici :D joke

PrimozR ::

Shooterje pa strategije je ful težko na konzoli - ni miške.

strictom ::

Je miška. Dokupit jo morš. Za PS2 vem da je stala miš 7k.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

iMark ::

Če pa kdo reče da je GTA S. A. bolše igrat na compu.... pol pa nevem kej dela :D Na PS2-ju ko hočeš enga modela kenslt se sam mal obrneš v tisto smer prut nemu pa pritisneš tipko R1 pa ti samo nameri točno v nejga. Če pa hočeš nekomu vzet life pa morš s tisto podgano (miško) jskt "zarčo".

Ok ok... de ne bomo preveč zašli it teme.

Jaka83 ::

Pol pa kaj, držiš đojstik v eni roki in telovadiš do gumba za skakat in počepnit in strejfat in ne vem kaj še, v drugi pa držiš miško. Mislim da gre to bolj težko. Tipkovnica+Miška še vedno rulz za streljanke in strategije. Đojstik je edino za platformne arkade in arkadne dirkačine.

iMark ::

Jaka83 si sploh igral že kdaj S.A. na PS2? Če nisi prosi v Big Bangu če lahko provaš :D
Aja pa še krmiljenje velikih ptičev je lažje z đojstikom (PS2) :|

PrimozR ::

Toj to. Dokupit jo moraš :P

Sicer pa, tole letos ne bo NEST ampak NEHT!

Jaka83 ::

Si že igral F.E.A.R na PS2? Če nisi pridi do mene. Aja, pa še na PCju boš lahko probal, pa boš potem povedal kje ti je lažje. :\

BTW: Ne vem kaj je tako fascinantnega na GTA SA, da ga tako omenjate tukaj, konec koncev se pogovarjamo o multiplayer igrah, kar pa GTA SA ni.

EDIT: Oziroma čakaj, FEAR-a sploh ni za PS2, I wonder why?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

Kami ::

Komu je boljša tipkovnica + miška al pa joystick je odvisno od tega na kaj je navajen.

Jaz sm že tud probal kr nekaj iger na PS2 in mi totalno suxa, joystick mi je totalno anti, to je pač zato kr sm navajen na tipkovnico pa miško

iMark ::

Ok ok.... ne ma S.A. sm daw sam za primer BTW je pa itak že str špil.
Se ne bi rt kregu :D pustmo zdej to temo, da ne bodo še kej zklenl:D

njok ::

PCMark... ce ti je vsec avto-aim, je to cisto tvoja osebna preferenca. Si pac bolj week-end tip gamerja.

RokX ::

@Ali3n & Frenk & za vse ostale: Zmenjeno. Skočim jutri gor pa vam poslikam malo okolico in šolo. Ampak ne preveč pričakovat, ker šola ni niti pod razno nova :D
Čevapčiči??!?! Sem včeraj žural in mi že kukajo vn .... nekje:))

Glede tipkovnic in joystickov. Moje mnenje je da je to zgolj stvar navade - avtomatika :D
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Jaka83 ::

Hja no, jaz na PCju koristim tako Joypad kot tipkovnico+miš, samo me ne boš videl, kako streljačino na joypad špilam, še manj pa GTA SA ali kater drugi GTA. Preprosto je bedno upravljanje kamere in vsega - z miško si precej hitrejši in natančnejši. Isto velja za Tomb Raider: Legend - ni šanse, da bi igral s ploščkom, čeprav ga priporočajo, ker je merjenje obupno s ploščkom.

iMark ::

To maš pa prw ja, za kamero premikat pa gre cajta :)

RokX ::

Tukaj vam prinašam 2 sliki od OŠ Hrvatini na kateri bo potekal NEST2006.


in
Kdor kuha ta nekaj zakuha

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

DrYuri ::

kdaj pa bo kkšn spored dogodkov? pa še zanimam me kako se prijaviš na tekmovanje v kkšni igri (mene zanima CSS).

lp

HardwareMaster ::

Zgleda ql. Sej konec koncev pa rabimo samo elektriko in pa en velik plac za avte in rostiljado ( ce le ta seveda bo -> meni osebno bi zelo odgovarjalo da se ga mal zapece pa mal podebatira, rukne kaksnega brezalkoholnega, pol pa itaq se gre naprej nabijat kiste).
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

Jaka83 ::

Make sure u got a pussy mounted to ur PC. :D Joke joke ... ja res bi sedla roštiljada, samo povejte če bo kdo res prinesel roštilj, da si sabo prinesemo meso.

XS!D3 ::

Škoda k sm glih takrt na morju, drgač bi se s frendom oglasla, ker mamo dol pr ankaranu prkolco, pa tud do tja se ni blem prepelat.

iMark ::

Ja sej jst sm tud n morju, ma bom vselih pršu :P sej itak bomo blizi, v Novem gradu. Sam za comp je pa problem.... Nevem al nej pridem z mo0rja domow po comp in pol če dol, al ne ga pustim kjev kopru :\ mah za kšn grm ga bom daw pa bo :D

Tilen ::

A ce prnesem se svoj stol je dodatnih 500 ? :P
:))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zheegec ::

Raje povejte kakšne mize bodo tam, ker sem navajen brez podlage pa sem se na prejšnjem NESTu zajebo ko sm brez prišel :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Jaka83 ::

Pridi z, pa se ne boš zajebal v nobenem primeru. :D

stuff ::

bom probu pridet

HardwareMaster ::

Rostilj? Ma to pa res ne bo problem, sam ce bojo "Upravniki" pustil tako pocetje. Nekak se mi zdi, da ni glih zazeljeno:D Meso? Kupis u lokalnem mercatorju ali kaj podobnega, sej teh pa res ne manjka v nasi mali drzavici>:D. Bi blo pa ql ce bi se to izpeljalo.
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

iMark ::

Kako je pa kej s prehrano. A to se gre kam vn jest? Al nej uzamemo kej malga s sabo :D

Jaka83 ::

Roštlj bo pomoje odpadel, ker je na odprtem v teh krajih letos prepovedana uporaba odprtega ognja. ŽAL :( Ravno zadnjič sem po radiju poslušal v katerih conah je prepovedano.

PCMark: Vsake toliko pobirajo naročila za pice, čevape, špagete, pohane sirove luknje, nč pa jesih pa ole, pa take podobne zadeve. (tazade dve sta šala - d00h) Skratka za hrano je bilo vedno poskrbljeno in jo dobiš direkt na mizo pred comp al pa v gesiht. :D

iMark ::

Ooo QL :D

Kami ::

Letos me tud zanima kak če bo že kaj vete, če se tud bote z kako gostilno zmenli.

lani je blo kul ko je blo vse po 1k pa direkt do mize

HardwareMaster ::

Sej je blo nekak usa leta tko, da niso bile cene pretirane.Pa ponavad gre kdo kej tudi vn jest, pa se magar takrat zmenis, da se ustulis zrvn al pa kej, da ne jes skos eno te isto. Zasede kdaj tud kej, k ni na meniju:D
°°°°°°°°°°°° AMD Ruls

bdx ::

Je kakšna možnost, da bi bil CS 1.6 turnir glede na to da ga igra največ folka v SLO in da je odpadel obetajoči lan (meditelan 21., 22. in 23. 7 v Kopru) na katerega je bilo prijavljeno 16-24 klanov,cca 100folka.
progamer

Gamez0r ::

To Sinane jebem te šašava, gremo eno konkretno prošnjo sestavt za Nest 2006 če bo mediteLAN odpadu.
WTF!

Jaka83 ::

O kakšni prošnji ti govoriš? Dej razloži prosim.
To kar se pa dogaja z Meditelanom je pa u bistvu zame osebno rahlo presenečenje, sem pričakoval več od takega pompa okrog tega dogodka, zdaj so pa 350 folka na suho nategnili brez prezervativa. Se mi bolj zdi da je bilo vse skupaj bolj kot nagajanje v škodo S-T oziroma zdaj ko berem po tistem forumu vidim da so resnično nesposobni.

PrimozR ::

Propadu je? :D

d0rK ::

Je res NEST kao prestavljen na 29. ?

Road Runner ::

Ne.
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

Jaka83 ::

Kaj bluziš, NEST bo 21.-23. julija.

TribesMan ::

Prosim ko navajate take informacije navedite še vir informacije... ker takole nabijanje je lahko zavajajoče...

Mislim da nest NI prestavljen...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

d0rK ::

Mah na Dischargu se je zacelo neko vsesplosno obtozevanje S-Tja za prestavitev MediteLANa.


Ce po resnic povem, me BK. Tko al tko pridm na NEST. :)

pingec ::

http://www.meditelan.com/

MEDITELAN PRESTAVLJEN!

11.7.2006: Turnir Meditelan 2006 je prestavljen na 25., 26. in 27. avgust 2006.


Ne vem ce je ze blo, se mi ne da brat, sam jst bi sam reku... >:D


edit: http://www.meditelan.com/forum/index.php?topic=102.0

"Tri dni kasneje na interno marko (trenutno odgovorni) objavi, da so nestovci nekaj lajali na občini, da smo jim zasedli termin in, da naj prestavimo. Nato naj bi iz občine klicali nas, da nam dajo 2 mio. za mrežno opremo če stvar prestavimo." :D
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pingec ()

d0rK ::

Mene pa zanima, kok je resnice v trditvah, da jih vi ovirate.



Ste res sli na obcino lajat al neki tazga?

TribesMan ::

Vse kar jaz vem je to da NEST BO 21. 22. 23. julija in da se glede tega ni nič spremenilo.

Od kje Meditelanovcem informacije da jih je slo-tech izpodbijal nevem. Prav tako nisem oseba ki bi lahko dajala komentarje o tem. Tako da predlagam da počakamo da spregovori Primož, ki stoji za NESTom pa bo on povedal kako in kaj stvari stojijo in kdo je kaj spodbijal...

Za nekrat pa bi prosil vse naj se tukaj ne ustvarja zmeda. Menim da tukaj ni prostor za reševanje problemov ki jih imajo organizatorji Meditelana.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

d0rK ::

Mah tist o predstavitvi je biu nek lokalen zabluz na DCH. Zdej so MediteLAN prestavl.


Use kar me se zanima je, ce jih S-T admini res oviral na obcini.

VolkD ::

Jaz v to ne verjamem. Nihče si namreč ne bo delal sovražnikov za ne imeti od tega nič. NEST ni profitna stvar, tako da število prijavljenih ne igra vloge.
In še dejstvo: Število prijav se zaradi tega ni prav nič povečalo.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

darkolord ::

d0rK: Ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tekmovanje iz programiranja

Oddelek: Šola
284660 (3902) Yacked2
»

NEST 2009 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
559922 (5996) ERGY
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123187 (15092) frenk
»

NEST.2006 prijave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
788484 (5896) frenk
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565359 (4124) ferjan

Več podobnih tem